PDA

צפייה בגרסה מלאה : 98 ,קצר ידני ,חצי גג איך הם??

מאיר רוטברג
30-09-07, 16:41
מסובך לא??
לאישתי נמאס מהפרייבט רוצה לחזור לגיפ ,
אחד מחברי קנה לא מזמן לבת שלו 98 ,קצר אלו עם גג הברזנט עשה לו חצי גג מתכת , פחחות צבע אצל אחד הצבעים הכי טובים בארץ , בקיצור רכב עם 80.000 ק"מ שלא ראה חול ,

שווה??
שווה 60.000ש"ח?
בעיות ,תקלות?

gooja
30-09-07, 19:41
הדיזל ברזנט, מרביתם (כמעט כולם) הגיעו ללא נעילה, והדיזל החלש (2500) די עגלתי.
חדוות נהיגה לא תצמח משם.
הבנזין הקצר (כמו של אשתי) מהנה הרבה הרבה הרבה יותר.
אם השטח לא חשוב, וחדוות נהיגה לא חשובה, אלא רק תנוחת הישיבה של רכב שטח, קנה ראב4.

מאיר רוטברג
01-10-07, 09:49
אם השטח לא חשוב, לא מיועד לשטח
וחדוות נהיגה לא חשובה,זו לטעמי הסיבה שהיא לא תרצה(נהגת שודים)
כל השאר מיותר,
זה מיועד להיות רכב שלישי במשפחה , אין לי כוונה לתת למישהיא מבנותי את הסופה,
לתת את האקורד זה רכב מהיר מדי לנהג חדש , לטעמי זה מינימום רשיון להרוד
אז.....

איציק - 4X6ZH
01-10-07, 10:13
כל רכב שיהיה הרכב המוצלח מכולם וכל דגם שיהיה מיוחד .
חייב להמכר בכמות של כמה מאות במשך כמה שנים .
אחרת אתה מוצא את הרכב " המוצלח והמיוחד " מתגלגל מיד ליד
ומצבו רק מתדרדר .
המוסכים לא מכירים אותו .ׁ (רכב זה לא מנוע וגיר ) .
מחסן החלקים אינו זמין עם חלקים
בקיצור יש לך תעסוקה .
אחרי מה שאתה עושה לסופה שלך
מצד שני יתכן ותעסוקה כזאת היא מה שאתה מחפש
למי שנסע על אקורד .... לעבור לכזה רכב :roll:
איציק

דרור ברלי
01-10-07, 11:07
אני לא מבין מה אתם רוצים.
פאג'רו קנבס (ככה הם נקראים) הוא רכב נהדר. בתנאי שאתה מוכן לחיות עם מנוע חלש באמת בעל ביצועים של עגלה, במיוחד אחרי חיות כמו צ'רוקי והונדה אקורד.

מאיר, שרון בכלל מוכנה לנהוג על רכב ידני?...

נדיר גם שפאג'רויים כאלה נזקקים כבר לפחחות וצבע. כמעט כל אלה שאני מכיר עדיין לבושים בצבע מקורי ונראים מצוין, ככה שזה חשוד קצת.

הבעיה הכי גדולה לטעמי בפאג'רו קנבס היא גג הברזנט שחביב על ונדליסטים בעלי סכין יפני. עלות גג מקורי הינה חמש ספרות, ומי שרוצה לחסוך צריך להביא גג מיוון או קפריסין, שם הרכב הזה מאוד פופולרי והמחירים קצת פחות מופרכים מאשר כאן.

תום לרמן
03-10-07, 11:06
אני לא מבין מה אתם רוצים.
פאג'רו קנבס (ככה הם נקראים) הוא רכב נהדר. בתנאי שאתה מוכן לחיות עם מנוע חלש באמת בעל ביצועים של עגלה, במיוחד אחרי חיות כמו צ'רוקי והונדה אקורד.

מאיר, שרון בכלל מוכנה לנהוג על רכב ידני?...

נדיר גם שפאג'רויים כאלה נזקקים כבר לפחחות וצבע. כמעט כל אלה שאני מכיר עדיין לבושים בצבע מקורי ונראים מצוין, ככה שזה חשוד קצת.

הבעיה הכי גדולה לטעמי בפאג'רו קנבס היא גג הברזנט שחביב על ונדליסטים בעלי סכין יפני. עלות גג מקורי הינה חמש ספרות, ומי שרוצה לחסוך צריך להביא גג מיוון או קפריסין, שם הרכב הזה מאוד פופולרי והמחירים קצת פחות מופרכים מאשר כאן.

הי היה ברשותי פגרו קצר ht ולא פתוח שעבר לאחותי (נהגת חדשה) אוטו מעולה בטוח מאוד לא מפתה מציע יכולת שטח מרשימה ואמינות מופלגת לדעתי המון תמורה ביחס למעט כסף. ישנם גיפים במצב מעולה עם צבע מקורי במחירים האלה כמו כן רצוי לבחון את האופציה הסגורה בגלל אופי השימוש באוטו .
נב:עלות הברזנט סכום של 4 ספרות ולא 5
חג שמח

-->