PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש עזרה בהטמנות בדרום

orizift
30-09-07, 22:59
אנחנו שלושה חבר'ה מאוד נחמדים שמחפשים עזרה עם הטמנות בדרום.
יוצאים מערד עוד כשבוע-שבוע וחצי...
אם יש לכם אפשרות לעזור-נשמח מאוד.
מאוד חשובים לעזרה-מצפה מכתש קטן, גב חווה, קניון שחורת (עוד הרבה זמן)
מי שיכול, נשמח אם הוא ישאיר תגובה להודעה זו אם מספר פלאפונו...
תודה רבה :lol:
אורי זיו
[email protected]

WildLove
30-09-07, 23:13
אהלן,
אשמח לעזור בהטמנת מים מאזור שחורת ודרומה, אולי אפילו גם קצת צפונה (בהתחשב במסלול) ואפילו להביא ארוחה חמה
אלעד - 0523407094

יונתןמצפה
02-10-07, 23:16
אתם מוזמנים ליצור קשר. לא יודע אם אוכל לעזור, אשמח לנסות.
יונתן- 0528-754773

orizift
11-10-07, 19:04
אלעד ויונתן תודה רבה. אני בקרוב אצור קשר.
יש לנו בעייה רצינית בגב חולית, מפגש נחלים נקרות-גלד בין מכתש רמון למרכז ספיר בערבה.
אנחנו מגיעים לשם ב23/10 וכרגע אין לנו שם מים. אם מישהו מהפורום נמצא שם לפני,
נשמח מאוד שהוא יטמין 15-18 ליטר בחניון גב חולית. זאת תהיה עזרה ענקית עבורנו.
חוץ מזה הנה מפורט המסלול שלנו להמשך מערד, אם מישהו בפורום נמצא באותו יום איתנו באותו מסלול נשמח לקבל אס אמ אס יום-יומיים לפני,
בשביל לתאם ולהעזר (תמיד כיף פחות משקל על הגב, למרות שרק בגלד נקרות זה ממש קריטי.)
אז ככה:
יום שלישי 16/10- יורדים למכתש קטן בחצרה-שער המכתש-עולים במעלה עלי. כרגע אנחנו סומכים על הבסיס שם בקשר למים, אבל אם מישהו יכול להטמין בכיף.
יום רביעי- 17/10 - ממצפה המכתש הקטן לחולות הצבעוניים של מכתש גדול. מים במפעל אורון בבוקר למחרת.
יום חמישי- 18/10 - מכתש גדול עד שדה בוקר. יום קשה, אם מישהו שם ונוכל לסחוב פחות מים, תמיד בכיף.
יום שישי - יום מנוחה
שבת- שדה בוקר -עין עקב-עין שביב - גב חווה (לילה)- יש מישהו שמביא לנו מים.
ראשון 21 - גב חווה - מעלה מחמל - מצפה רמון.
שני 22 - מצפה רמון - חניון בארות.
שלישי 23/10 - חניון בארות -חניון גלד נקרות (חייבים הטמנה, אין לנו עדיין.)
רביעי 23/10 - מגיעים לערבה ועד הרי אילת מסודרים.
יום ה' 1/11- מתחילים את הרי אילת (אלעד אני אצור איתך קשר. תודה.

מספר הפלאפון שלי הוא 052-8313341, תשלחו אס אמ אס אם משהו מתאים, באותו יום או שאתם שם כמה ימים לפני ויכולים להטמין. אני אחזור אליכם כשתהיה קליטה.
המון המון תודה. אורי זיו

יונתןמצפה
11-10-07, 21:29
אורי שלום!
ממליץ לך להיכנס ל-פורום שביל ישראל (http://www.hike.co.il/forum_topics.asp?FID=8&PN=1) , שם תוכל למצוא מידע עדכני לגבי השביל והטמנות מיים.
באופן עקרוני, יש הטמנה קבוע בגב חולית (חניון נחל גלד) ולפי מה שראיתי בסוכות גם יש שם לא מעט בקבוקים. שווה בדיקה!

אני לצערי כנראה לא אוכל לעזור הפעם (אבל אתה מוזמן לנסות בכל מקרה). אני מקווה שמישהו כאן שבמקרה מטייל באיזור ייקרא את ההודעה שלך ויוכל לעזור.

בהצלחה!
יונתן

עירא
11-10-07, 23:59
לגבי גב חולית, אני אולי אוכל להטמין שם מחר. או מחרתיים. צרו קשר בה"פ (ואני גם אנסה להשיג אותכם טלפונית)
לגבי יום חמישי ה-18.10, אם אני מבין נכון אתם אמורים לטפס להר כרבולת לרדת ממנו ולהגיע עד שדה בוק. אם אכן זה התיכנון, זה נראה לי שאפתני מאוד. הר כרבולת היה הקטע הכי קשה לצעידה בכל השביל לדעתי.

יונתןמצפה
12-10-07, 00:09
עכשיו אני שם לב... אחרי ההודעה של עירא.
התכנון שלכם ביום חמישי אינו ברור! היכן אתם ישנים בין רביעי לחמישי? אם בחולות צבעוניים- זה מספר קילומטרים מאורון!!! ההליכה מחולות צבעוניים לשדה בוקר ביום אחד קשה מאד עד בלתי אפשרית. גם אם אתם ישנים בסמוך לאורון ומתחילים משם הסיכוי שלכם להגיע ביום אחד הוא אפסי. כתכנון, זה בעייתי מאד. סיכוי גבוה שתמצאו את עצמכם אי שם בבקעת צין ללא מיים, בחושך ורוב הסיכויים שגם בלי קליטה של סלולרי!!! המלצה שלי- תסחבו יותר מיים (כ-10-12 ליטר לאדם) וכך תוכלו "למשוך" עד שדה בוקר ביום וחצי.
לתשומת לבכם!!!!!

יונתן

גל מגל
12-10-07, 19:43
לפני כשנה עשיתי את אותו קטע עד חניון הלילה בחוד עקב ללא הירידה למפעלי אורון וזה לקח כ15 שעות!!! כולל צעידה בלילה וכל זה עם המון משקל ומים בסוף היינו גמורים תוסיף לזה עוד כשעה עליה לשדה בוקר וזה כבר יום קשה מאוד...(וכואב)

(במידה ותצתרכו מים בנחל ברק אוכל לסייע שילחו הודעה בפרטי)

סער
13-10-07, 22:49
הפעם לא אוכל לעזור הרבה, מגיע לאזור המכתש רק בשבוע שתהיו כבר בערבה.

אבל דבר אחד קטן - הייתי לפני שבועיים במכתש הקטן, הבסיס במצפה המכתש היה מאויש אז נראה לי שאפשר לסמוך על זה.
תהנו.

orizift
19-10-07, 13:19
תודה לכל דורשי שלומנו.
אחרי יום לא קל (בלשון המעטה), הגענו למדרשת שדה בוקר קצת לפני חשיכה.
לצערנו בתכנון הלוגיסטי, היינו צריכים לעשות את הקטע הזה ביום אחד, ועל כן קצת רצנו.
ישנו באורון, יצאנו ב 5:30, ב-12:30 סיימנו את הכרבולת, וקצת לפני שקיעה היינו בשדה בוקר.
לגבי גב חולית. איציק מעוז, שדואג שם להטמנה הקבועה אמר לי שהוא שם שם ביום רביעי ה17/10/2007,
150 בקבוקים, כך שהבעיה בגב חולית נפתרה.
התכנון המקורי נשמר כרגע. אתם מוזמנים לעזור.
תודה רבה
אורי
052-8313341

יונתןמצפה
19-10-07, 17:05
תודה לכל דורשי שלומנו.
אחרי יום לא קל (בלשון המעטה), הגענו למדרשת שדה בוקר קצת לפני חשיכה.
לצערנו בתכנון הלוגיסטי, היינו צריכים לעשות את הקטע הזה ביום אחד, ועל כן קצת רצנו.
ישנו באורון, יצאנו ב 5:30, ב-12:30 סיימנו את הכרבולת, וקצת לפני שקיעה היינו בשדה בוקר.
לגבי גב חולית. התכנון המקורי נשמר כרגע. אתם מוזמנים לעזור.
תודה רבה
אורי
052-8313341

שמח שהגעתם בשלום...

איציק מעוז, שדואג שם להטמנה הקבועה אמר לי שהוא שם שם ביום רביעי ה17/10/2007,
150 בקבוקים, כך שהבעיה בגב חולית נפתרה.
אוי איציק איציק....
נשמה טהורה!!!

orizift
02-11-07, 15:03
סיימנו בשעה טובה את השביל...
למנהל הפורום, מבחינתנו אפשר למחוק את השרשור הזה...
כרצונך....
ושוב תודה רבה :cool: :cool: :lol: :!: :!: :!:

-->