PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם ביטוח חובה תופס לכל נהג ברכב?

WildLove
01-10-07, 12:34
אהלן חברים,
פעם יצא לי לקרוא אני חושב ב Ynet על כל מיני משפטים בנושאי תנועה שהיו וביהמ"ש קבע כי נהג צעיר שנהג ברכב שהביטוח לא תקף לגביו, אפילו לא החובה - כן יכסה ביטוח החובה במקרה של תאונה.. אני יודע שחברות הביטוח נוהגות לקחת מחירים שונים עבור ביטוח חובה (מין הסתם) - אבל האם במקרה של תאונה ביטוח החובה, שלא לנהג צעיר כן יאלץ לכסות נהג צעיר?

מאיר רוטברג
01-10-07, 13:48
אהלן חברים,
פעם יצא לי לקרוא אני חושב ב Ynet על כל מיני משפטים בנושאי תנועה שהיו וביהמ"ש קבע כי נהג צעיר שנהג ברכב שהביטוח לא תקף לגביו, אפילו לא החובה - כן יכסה ביטוח החובה במקרה של תאונה.. אני יודע שחברות הביטוח נוהגות לקחת מחירים שונים עבור ביטוח חובה (מין הסתם) - אבל האם במקרה של תאונה ביטוח החובה, שלא לנהג צעיר כן יאלץ לכסות נהג צעיר?

בואו נעשה סדר אחת ולתמיד ,

נושא כיסוי כל נהג הינו נחלת העבר!!!!!

במסגרת הרפורמות איפשרו לחברות הביטוח למכור ביטוח חובה מותאם לנהגים ,
יש אפשרות לקנות ביטוח
כלנהג כולל צעיר וחדש
כל נהג ללא צעיר וחדש
בני זוג
נהג יחיד
כל נהג מעל 30,40,50
וכל וורסיה אפשרית .
אם יש הגבלת נהגים ואע מקרה ביטוח חובה,קרי פגיעת גוף הן לנוסעים הן לנהג והן הולך רגל
לא יהיה לך כיסוי ביטוחי ,
הנוסעים, ההולך רגל יפוצו על ידי קרנית אשר מכסה את כל מי שאין לו ביטוח שבגינו יוכל להגיש תביעה
הנהג לא מבטוח , וכן תוגש תביעת שיבוב בגין הנזקים ששולמו לנוסעים וכו נגד הנהג.

לכן היזהרו מהצעות שמוזילות את הפרמיה בכסף קטן לעומת הסיכון הענק,
אישת אני טוען שאתה יכול לקחת סיכון בביטוח המקיף כי גובה הנזק המקסימלי ידוע מראש(ערך הרכב)
בבטוח חובה ,??? לטעמי לא

WildLove
01-10-07, 14:21
תודה על התגובה המהירה וההבהרה המאוד חשובה!
למען הסר הספק המטרה היא לא לחסוך בשקל פה או שקל שם - ההתלבטות היא האם לבטח את הרכב השני במשפחה (חוץ מהסמוראי) בביטוח חובה עבורי. אני לא נוהג בו פרט למקרים שהסמוראי מושבת..
תודה רבה! :)

-->