PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרוזה??

zuhar
14-02-04, 14:09
אני (עדיין :wink: ) מחפשת רכב שטח... התקציב הוא 40000 והציעו לי פרוזה. מישהו יודע עליה משהו? איזה שנתון אפשר לקנות בסכום הזה, איך היא בכביש, צריכת דלק, וכו' וכו'....

עירא
14-02-04, 14:46
א. מעולם לא נסעתי בפרוזה!
ב. טיילתי קצת עם אחת ונראה סה"כ אחלה רכב בטיול עם יכולות שטח אחלה (יחסית כמבן...)
ג. השאלה המרכזית היא איך את מאפיינת את הצרכים שלך מרכב שטח, כלומר, מה את צריכה ליום יום, לאיזה סוג של טיולים את מתכננת לצאת, מה רמת הנוחות שאת מוכנה להתפשר עליה (אני מניח שיסכימו איתי שרכב שטח סטנדרטי בסכומים הללו לא יגיע לרמת פינוק של פריווט)
ד. אני לא חושב שיש כאן בפורום מישהו שנוסע על פרוזה (שוב, יתקנו אותי אם אני טועה :oops: )
ה. המלצה שלי היא להתקשר לעופר שהמליץ לך בג'יפטריפ ואני מניח שהוא יוכל לתת לך את רוב התשובות לגבי עלויות דלק ביטוח וכו'. (למרות שהוא משוחד :wink: )
עירא

zuhar
14-02-04, 14:55
בעיקרון רוב הנסיעות שלי יהיו מהבית במוצא לאוניברסיטה בירושלים. בסופ"שים אני אסע לטייל, סביר שלא בכל סופ"ש, אבל אני מקווה שלפחות פעם בחודש. ברור לי שצריך להתפשר כאן על משהו, אז שלא יהיה הכי נוח בכביש מצד אחד ושלא יעבור את מעלה זיק מצד שני, אבל שיסע... עופר אכן קצת משוחד :wink: עד היום כולם המליצו על סמוראי (בין אם כי חושבים שהוא טוב או כי אין ברירה בתקציב שלי).

OFIR_N
14-02-04, 15:06
עד לפני שבוע הייתה לי
פרוזה שנת 92 דגם EL2
האוטו טוב יחסית בכביש ובשטח
הבעיות שיש בגיפ הם החלקים היקרים
וחוסר האפשרות לשפר את הגיפ אפילו צמיגים קשה למצוא
המנוע יחסית חלש לרכב והמכלולים של הגיפ רגישים
הגיפ טוב לטיולים ברמה בינונית

נמרוד
15-02-04, 10:14
עזבי, לכי על סמוראי. ב40K יש לך מבחר גדול של סמוראים בשוק, תוכלי למצוא משהו טוב שיתאים לצרכים שלך. הסמוראי עדיף מרוב הבחינות הטכניות, ומה לעשות, יש בארץ אולי פי 10-20 סמוראים מאשר פרוזות, וגודל השוק חשוב, חשוב, חשוב... בהיבט של סחירות, מבחר, זמינות חלקים, נסיון של מוסכים.

avner76
17-04-04, 20:35
היי
חבר שלי קנה פרוזה ויצא לי קצת לנהוג בו

הרכב איטי על הכביש אבל נוסע 80 בכיף
רמת איבזור בינונית
הספסל האחורי מתקפל והופך לארגז
בסך הכל הוא נוסע מצויין בשטח (מנוע 1600) אבל לא ניסינו דרכים קשות מידי

אני יכול לאמר שחבר שלי מרוצה מהרכב מאד (תדאגי לקנות ממישהו ששמר עליו)

בהצלחה

ערן המסוקס
20-04-04, 16:52
למרות שזה רכב חמוד מאוד אני לא ממליץ.
יש בעייה רצינית עם חלפים לרכב מבחינת זמינות חלקים ומחירים בשמיים.

yoav
01-10-04, 14:07
זוהר
לפני קצת פחות משנה גם אני הייתי פה בין המתלבטים- כשהצרכים שהגדרתי היו דומים מאוד לשלך. אחרי שהאזנתי לשלל העצות פה, ואחרי ששמתי לב "בין השורות"- כמה ידע ורצון טוב זמין מסתובבים פה סביב הסמוראים- לא נשאר ספק בליבי. רכשתי סמוראי, בתקציב שלך, סגור, ממוזג ונעים לנסיעות החולין, ומל שטח בלתי נלאה לטיולים שלנו (ויעידו פה- שאני מטייל המממון מאז שהגמד הקטן נכנס לחיינו)? עד כה האחזקה זולה, חלפים זמינים, וחשוב- המון ידע ונסיון שנצבר אצל החברה המנוסים פה- עומד לרשותינו (לדוגמא- היום אני עושה טיפול 10 K עם חברה מהאתר- הקודם מעשה במוסך ועלה קרוב ל 600 ש"ח! היום רק החלפים עולים לי- וכאמור הם זולים :lol: )
לסיכום- הגמד החמוד שלנו בונה אט אט את המוניטין שלו כרכישה מצויינת, הסביבה המאוד תומכת פה מכירה כל בורג ובורג ברכב- וזה משרה בטחון שיש עם מי להתייעץ, ו בשטח הוא פשוט מלך! עוד לא נכשל בשום אתגר סביר שהצבנו לו (סביר אצלי זה המסלולים המוגדרים כעבירות קשה אצל ברקאי- לא נסיונות לטפס על גדר האבן של השכן של נקסוס לדוגמא :twisted: )
במילה אחת:
ס מ ו ר א י

המהנדס
01-10-04, 15:03
יואב אתה ענק ....פשוט:
מורעל!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

צחי_סמוראי
01-10-04, 18:05
אין כמו סמוראי :twisted:

-->