PDA

צפייה בגרסה מלאה : מומחה לשיפוץ טרנספר.

רכס חיים
14-02-04, 18:05
נראה שאני הולך בכיוון של פירוק הטראנספר מהגיר האורגינלי וחיבור של הטרנספר מה-G לגיר הרוסי באמצעות קרדן קטן כמו שיש ב-G. בכך אני מאפשר קבלת הכיוון הנכון של הטרנספר לדיפרנציאל של ה-G. זה מחייב אותי לשפץ את הטרנספר ששכב 20 שנה בבוץ, אבל נראה שהוא במצב סביר. זה גם מקדם את ההתאמה בביצועים לשל ה-G. מה דעתכם ,סביר או משוגע??

Bulldog
14-02-04, 18:07
תתחיל מלחפש קיטים לשיפוץ של הטרנספר הנ"ל.
פתחת אותו בכלל, ראית מה מצבו?

אדי
14-02-04, 19:32
לדעתי, הרבה יותר הגיוני מלהפוך כיוון בדיפרנציאל ... השאלה היא אם ההתאמה שלו לגיר לא מסובכת.

ארז
14-02-04, 22:38
תנסה למצוא בארופה/באינטרנטים קיטים לשיפוץ,או בכלל אתה יכול להביא טרנספר כזה משומש בגורשים.....גם ביון יש לא מעט G מסתובבים(בעיקר של הצבא)

נמרוד
15-02-04, 10:39
מסכים שזה רעיון יותר (בהרבה) טוב מלהפוך את הדיפרנציאל הקדמי. תזכיר למה פסלת את זה עד עכשיו?

רכס חיים
15-02-04, 21:59
מעולם לא חשבתי על-כך עד היום. וחבר שאני מעריך את דעתו הטכנית הציע לי את הפתרון הזה ,לאור התגובות פה נראה לי שזה הכיוון הנכון. טרם פתחתי את הטרנספר שמצאתי בשטח ואני סקרן לעשות זאת בהקדם. יחד עם זאת העסק לא כל-כך פשוט אך נראה לי שזה בתחום היכולת שלי עם עזרה מפה ומשם.

רכס חיים
03-03-04, 21:09
פתחתי את הטראנספר ואחרי שעתיים הוא היה מפורק כולו על השולחן. חבל שלא יכולתי לצלם לכם את הערימה של הגג'שים והלאגרים החלודים. היום גמרתי לנקות את החלודות והלכלוכים באופן גס ומחר מתוכנן להבריש הכל למצב חדש. אמבטיה שלמה של בנזין שחור כבר עשתה את שלה ומחר בסוף היום יהיו לי ביד כל מחזירי השמן שאצטרך להחליף וכל הלאגרים שיוחלפו בחדשים. היות והטראנספר הזה סינכרוני הבאלגן בפנים ממש כפול מטראנספר רגיל. חלק מהחלקים אצטרך לייצר כי הם עשויים מחומר גרוע במיוחד ואיבדו עקב החלודה את יציבותם המתוכננת. עמוס של ה-G יביא לי את תוכנית ההרכבה מספר הרכב שלו כך שאני לא חושש לעודף חלקים בסיום ההרכבה.שנים שלושה גג'שים מעט אכולים מחלודה במספר שיניים ,אך נראה לי שהם יעשו את העבודה בלי בעיות. אני מקווה שלא ישארו שום שאריות בגמר הניקוי כי קשה להגיע לכל הפינות הסמויות של הקופסה. בכל מקרה לאחר ההרכבה אמלא את הטראנספר בשמן דליל אריץ אותו שעתיים על ריק ואחליף את השמן ל-90 אחרי ניקוי פנימי נוסף. אבל עוד חזון למועד.עצות יתקבלו בברכה.

רכס חיים
13-03-04, 00:06
אתמול הסתיימה ההרכבה של הטראנספר עם מערכת חדשה של לאגרים מחזירי שמן קפיצים וכו'. לשמוע את הרחש של הסיבוב לאחר התיסכול של הפתיחה עם החלודות בפנים - זו מוזיקה שעוד לא נרגעתי ממנה. מסתבר שלמרות שגלגלי השיניים מעט נאכלו מחלודה , החשש היחיד זה כנראה רק תוספת רעש בעבודה, היות והחיסום שלהם אינו רק בשוליים העליונים ,אלא על כל הגלגל. יתכן ואאלץ בסופו של דבר להחליף את כל הגלגלים, אבל עכשו זה רק עלות הייצור שלהם - כאלפיים שקל, הבעיה של פירוק והרכבה כבר לא קיימת ,ויש הרגשה טובה להכיר באופן יסודי עוד מערכת מורכבת.

-->