PDA

צפייה בגרסה מלאה : למה משמש שמן שקדים מתוקים ? והאם אפשר לנקות מיכל כזה ?

גיא
04-10-07, 09:33
מצאתי באיזו פינה מיכל 20 שעל פי המדבקה מכיל שרידים של שמן שקדים מתוקים.

למה זה משמש והאם זה רעיל ?
האם ניתן לנקות את המיכל בצורה כזאת שאוכל להשתמש בו למים ? מי קפה / מקלחת / שתיה ?

תודה.

barak4*4
05-10-07, 22:09
פעם אחת ולתמיד - יש מקומות בהם לא "מקמבנים" ולא מקצרים דרך! :mad:

אפשר לחשוב שכאן זו עמותת נתמכי סעד, שאין להם שקל על הישבן והם צריכים לאסוף אשפה מהרחובות.

האתר הזה דוגל בראש ובראשונה בעשייה עצמית, במציאת פיתרונות יצירתיים לבעיות ונושאים בתחומי הרכב.
מכאן נגזר שרוב הציבור פה, נוהג כך גם בחיי היום יום ומנסה למצוא פתרונות אלטרנטיביים לנושאים ובעיות בהם הוא נתקל.
יש הרבה כתבות עשייה עצמית למגוון נושאים שלא בהכרח קשורים לג'יפים, זה טוב וזה וזה מבורך, אבל מכאן ועד לטיפשות מוחלטת, הדרך רחוקה.

אני לא פונה ישירות לאדם ספציפי, אלה לכולם. שאלות שעלו לאחרונה כמו:
"...מצאתי גלון שמן זרוק ליד הפח... אפשר להשתמש בו לרכב שלי?..."
"....אפשר לצאת לחו"ל עם רכוש ממשלתי גנוב?..."
"....מצאתי ג'ריקן שאיכסנו בו ציאניד (אבל זה היה מזמן), אפשר להשתמש בו למקלחת?...."

ראבק, כמה כבר עולה ג'ריקן?! אתה הולך לשתות ממנו? אתה הולך להתקלח ממנו? הילדים שלך הולכים להשתמש בו?
אולי לא היה בו שמן שקדים? אולי איכסנו בו פסולת רעילה? אולי הוא שימש כמיכל עודפים של כימיקל כל שהוא?
עכשיו אתה הולך לקחת את ההימור הזה, לחסוך כמה שקלים ולא לדעת מה יהייו ההשלכות של השימוש במיכל זה.

אף אחד פה לא עני לרמה שהוא לא יכול להכנס ל "ל.כ" או כל חנות דומה ולרכוש ג'ריקן. אחזקת רכב 4X4 אינה זולה. אנחנו משקיעים מסביב בשיפורים, שיפוצים, ערכות קפה, אוהלים והרשימה נמשכת.....
אם אחרי כל זה, אתה לא מסוגל לרכוש ג'ריקן :roll: ..... אולי אתה לא באמת אמור להחזיק 4X4?

את השרשור הזה צריך לחבר לשרשור הזה (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=3165) (מבלי ללחוץ על הלינק אתם כבר יודעים על איזה שרשור אני מדבר) ויש סיכוי שהוא יקח את הניצחון.

אל תתנו לקמצנות לסחוף אתכם עמוק למחוזות הטיפשות.

גיא
05-10-07, 22:53
תכלס ....

אני חושב שאתה צודק. למרות שזה כניראה כן היה מה שכתוב ... ביררתי אצל הזקנים.

:confused:

yogibear
11-10-07, 18:53
למה זה משמש והאם זה רעיל ?

אמנם באיחור ...
אך בטוחני כי בקורסי הכנה ללידה תוכל למכור את תכולת הג'ריקן ולקנות אחר תחתיו :D

עיסוי פרינאום - שים לב ששמן השקדים מומלץ ביותר http://www.mamy.co.il/Article.aspx?IDP=384

ד ו ר ו ן
11-10-07, 20:49
אמנם באיחור ...
אך בטוחני כי בקורסי הכנה ללידה תוכל למכור את תכולת הג'ריקן ולקנות אחר תחתיו :D

עיסוי פרינאום -
כמה מטר פרינאום אפשר לעסות עם 20ל' שמן שקדים?
8-)

-->