PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה תמונות עדכניות של הסמוראי

3Beni aroh
08-10-07, 15:15
תמונות של הסמוראי שלי מטיול סוכות בנחל צין..

יונתןמצפה
08-10-07, 16:06
התוכל לפרט היכן צולמו שתי התמונות הימניות?
את שתי השמאליות זיהיתי כמדרגה ביציאה ממסלול אבו-טריפה לכיוון מעלה נח.

tomer s
08-10-07, 17:54
אני מאמין שאת השניה יהיה קצת קשה להסביר כי היא על שביל חדש שבדיוק נפתח.....
חבל!

3Beni aroh
08-10-07, 18:09
האמת שאני לא יודע להסביר אפילו איפה היינו
בקשר לתמונה השניה אתה צודק..
ראינו שביל שנראה כחלק מהדרך ללא יוצא מכלל הדרך והחלטנו לבחור בו.. כשהגענו למעלה הבנו שאין לאן להמשיך וזה סתם קבוצה שהייתה פה לפנינו החליטה לפתוח שביל חדש..
ברגע שבאנו לרדת הגיעו הפקחים..
ואכלנו אותה..

יונתןמצפה
08-10-07, 21:04
ראינו שביל שנראה כחלק מהדרך
כשהגענו למעלה הבנו שאין לאן להמשיך וזה סתם קבוצה שהייתה פה לפנינו החליטה לפתוח שביל חדש..
ברגע שבאנו לרדת הגיעו הפקחים..
ואכלנו אותה..

לא קיים בנגב שביל שהוא בשימוש/ מסומן שנראה כמו השביל שבתמונה! בתמונה ניתן לראות בבירור שהקוליס הינו של רכב בודד שבחר לנסוע על שטח בתול (חמאדה) והשאיר נזק משמעותי. שים לב היכן גלגליך היו ממקומים ביחס לאותו קוליס... אין לי ספק שמאחורי הגלגלים שלך היו סימנים הזהים לאותם סימנים שהשאיר הרכב שנסע שם לפניך (אם כי מעט הצידה לצערי...!)

אנא הקפידו להישאר על השבילים הראשיים/ מסומנים בלבד והימנעו מגרימת נזקים כנ"ל, אחרת אל תתפלאו כש:

ברגע שבאנו לרדת הגיעו הפקחים..ואכלנו אותה..

כל טוב!
יונתן

3Beni aroh
08-10-07, 22:22
לא קיים בנגב שביל שהוא בשימוש/ מסומן שנראה כמו השביל שבתמונה! בתמונה ניתן לראות בבירור שהקוליס הינו של רכב בודד שבחר לנסוע על שטח בתול (חמאדה) והשאיר נזק משמעותי. שים לב היכן גלגליך היו ממקומים ביחס לאותו קוליס... אין לי ספק שמאחורי הגלגלים שלך היו סימנים הזהים לאותם סימנים שהשאיר הרכב שנסע שם לפניך (אם כי מעט הצידה לצערי...!)

אנא הקפידו להישאר על השבילים הראשיים/ מסומנים בלבד והימנעו מגרימת נזקים כנ"ל, אחרת אל תתפלאו כש:

כל טוב!
יונתן

תסתכל טוב למול הגלגלים שלי ותראה שגם שם יש סימן של גלגלים שעברו שם לפני
אם הייתי יודע שאסור לא הייתי עובר שם.. אני לא ערס מתלהב שמחפש את העליות הארוכות שאפשר להדביק בהם את הדוושה של הגז עד הסוף ולטוס אותם..
אני מעדיף עליות שדורשות קצת יותר מחשבה ועניין..
אז אל תצא עלי סתם..
העלתי כמה תמונות מי שרוצה להגיב על התמונות או על הג'יפ שיגיב בכיף.. לטוב ולרע
על העניין שנענו בקום לא בסדר אנחנו יודעים, ואנחנו מודעים לטעות שעשינו למרות שלא הייתה כלל באשמתנו וזהו.. בזה הנושא הזה נסגר

חן דן
09-10-07, 01:51
אחלה עושה רושם שהיה כייף...
בני סתם מתוך סקרנות מה יש לך שם על הגריל

3Beni aroh
09-10-07, 02:32
אחלה עושה רושם שהיה כייף...
בני סתם מתוך סקרנות מה יש לך שם על הגריל

אמרתי אם כבר גריל.. ובשטח קשה להכין על האש מהר.. ועד שיתקרר יקח זמן.. אז וונטה קטנה שתקרר את האוכל..

לא.. ת'אמת.. ראיתי סמוראי שהרכיב וונטה חיצונית כדי שיעזור בקירור של המנוע..
אז חשבתי שזה קצת דבילי שהיא בחוץ כי כמה כבר היא תפיק.. אבל מבפנים לא ממש היה מקום..
ניסיתי.. ונסתי.. ולא הלך.. וונטה כבר הייתה אז חברתי אותה ככה עשיתה לה מתג נפרד ועכשיו אם נגיד אנחנו מטיילים הרבה זמן והאוטו מתחמם.. (כמו של כולם..הוא לא מתחמם מעל למידה נורמאלית) אז עוצרים.. ואני מפעיל את הוונטה הזאת.. והיא עוזרת להוריד את החום מהר יותר..
לא יותר מידי שימושי.. לא הכי יפה בארץ.. אבל כבר שם.. ועוזר לפעמים.. אז נגיד לה לא?

נמרוד
09-10-07, 08:37
תסתכל טוב למול הגלגלים שלי ותראה שגם שם יש סימן של גלגלים שעברו שם לפני
אם הייתי יודע שאסור לא הייתי עובר שם.. אני לא ערס מתלהב שמחפש את העליות הארוכות שאפשר להדביק בהם את הדוושה של הגז עד הסוף ולטוס אותם..
אני מעדיף עליות שדורשות קצת יותר מחשבה ועניין..
אז אל תצא עלי סתם..
העלתי כמה תמונות מי שרוצה להגיב על התמונות או על הג'יפ שיגיב בכיף.. לטוב ולרע
על העניין שנענו בקום לא בסדר אנחנו יודעים, ואנחנו מודעים לטעות שעשינו למרות שלא הייתה כלל באשמתנו וזהו.. בזה הנושא הזה נסגר

אל תתגונן - תלמד להבא. אין במדבר שלטים של איפה אסור ואיפה מותר לסוע. תבין את העקרונות. כדאי לך לקרוא את זה (http://www.jeepolog.com/177.html).

3Beni aroh
09-10-07, 14:31
אל תתגונן - תלמד להבא. אין במדבר שלטים של איפה אסור ואיפה מותר לסוע. תבין את העקרונות. כדאי לך לקרוא את זה (http://www.jeepolog.com/177.html).

אני תמיד נוסע אחרי מובילים שאני סומך עליהם..
בנאדם עשה טעות.. כולם טועים..
החוכמה זה להבין איפה טעית ובפעם הבאה להיות מרוכז יותר ולשים לב איפה אתה נוסע..

סמור
12-10-07, 00:48
פשוט חבל

ofer23
12-10-07, 03:24
תמונות של הסמוראי שלי מטיול סוכות בנחל צין..
איזה צמיגים יש לך?
איפה קנית ומה הנזק?

3Beni aroh
12-10-07, 04:14
הצמיגים שלי הם הנקוק 215
קניתי אותם ביפו אצל אנטון
עלו לי בסביבות ה1600 כול ה4..
אבל זה דרך מישהו שמכיר את המנהלים שם..

ori r
16-10-07, 13:20
תמונות יפות

אולי בפעם הבאה אנצל את ההזמנה ואצטרף לסיבוב לבחינת הנעילה האחורית החדשה