PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילת גלגל רזרבי?רעיונות

bioss
09-10-07, 14:08
שלום לכולם.

ברצוני לדעת עם יש דרכים לנעילה של הגלגל הרזרבי שלא יכלו לגנוב אותו בקלות?

הורדתי את הכיסוי שלו וצבעתי את הג'נט שהחזרתי אותו ראיתי שזה דיי יפה ככה בלי כיסוי.
אז רציתי לדעת מה דעתכם על נסיעה בלי הכיסוי מה נותן הכיסוי?(הגנה מגנבות,הגנה מנזקי הטבע,יופי?)
עם מישהו יודע על דרך מקורית או איזה מוצר שינעל לי את הגלגל הרזרבי כי חשבתי להשאיר ככה לפחות עד הקיץ הבא.אז מה דעתכם? להשאיר את הכיסוי? או מה?

תודה מראש לעונים.

נ.ב

דרך לנעילה שאני חושב עלייה ככה בלי הרבה חשיבה זה אולי לקדוח חור בבורג שסוגר וגם בהברגה שלו ולעביר מנעול קטן....

:grin:

itay
09-10-07, 14:23
היי,

דרך אחת שהיא מאוד נפוצה בכלים הגדולים יותר(פראדו, פאג'רו וכו') היא הרכבת בורג שעל ראשו מתחבר צילנדר עם מפתח וכך אי אפשר לקחת את הגלגל בלי לפתוח את הצילנדר.

דרך שנייה היא הוצאת צינור ממרכז הגלגל, בניצב עליו מושחל עוד צינור(בד"כ משהו שנראה גדול ומסיבי) ואחרי שהוא נכנס עליו, סוגרים עם מנעול.

את הדרך השנייה קל מאוד לעשות, בשביל הדרך הראשונה צריך למצוא בורג עם מפתח.

איתי.

3Beni aroh
09-10-07, 14:28
לחבר שלי בויטרה יש מנעול קטן ופשוט מאחורה שנסגר כמו אחד מכולם רק שיש לו מפתח..
נראה ממש פיתרון זול ופשוט.
ועוד רעיון זה בורג ביטחון
אצלי יש בורג כזה על ה4 גלגלים שמוכרים על האוטו.. הנקוק 215 חדשים שטח מלא על ג'נט 8.. מושכים קצת את העיניים.. אתה יכול לשים בורג כזה על הגלגל הרזרבי..

בקשר לנזקים.. אני חושב שהכיסוי בא להגן מפני השמש.. אבל לדעתי זה שטיות.. ולדעתי הרבה יותר יפה בלי כיסוי.. גם אצלי זה בלי כיסוי בחצי שנה האחרונה והאמת שאני לא חושב שניסו לגנוב לי את הגלגל הרזרבי

bobsfog
09-10-07, 15:29
אני מניח שהצמיג ספייר שלך הוא לא bf mud שעולה 700 שקל אלא סתם איזה צמיג 50\50 וגאנט עולה 50 שקל (וגם צמיג משומש עולה משהו כזה)
אין שום סיבה לאבטח סתם גלגל
אצלי פעם היו על כל הגלגלים (חוץ מהספייר) אומי ביטחון (אומי כוכב) וזה זבל לגמרי
הם נטחנים נורא מהר. זה ממש סתם ואם אתה מאבד את הבוקסה שפותחת אותם אז זה סתם לרוץ לאיזה מסגר שירתך לשם אום אחר

עצה שלי... אל תדאג זה רק צמיג ספייר +גאנט

GodsFather
09-10-07, 17:00
יש מנעולים בצורת בורג המאפשרים נעילת גלגל כמו שאתה מחפש.

הצורה היא כמו "ף" כאשר החלק ה-"ן" הוא פריק ויכול לעבור דרך חור הג'אנט לתושבת שעל הדלת והחלק ה"פ" הוא בית המנעול (תודו שאני יצירתי בתיאור שלי מבלי לצייר). אצלי הוא בשימוש.

bioss
09-10-07, 18:15
תודה לכולם על התשובות...

מישהו יכול לציין מחיר ומאיפה אני יכול לקנות? מגני גנבה?
אני רוצה לקנות השבוע תודה שוב.... :-D

GodsFather
10-10-07, 00:10
אני לא יודע מאיפה אתה , אבל!

בת"א , צ'לנוב , בצומת האחרונה לפני הכניסה לחניון , עומד מנעולן.

כנס אליו ותאתגר אותו , הוא אוהב כאלה דברים , אם תבוא בשישי תוכל לפעמים לראות מכוניות קלאסיות שלו ושל חברים שלו מוברקות למשעי בכניסה לחנות.

עודד זנטון
11-10-07, 16:22
ואם אין לך מה לעשות עם כיסוי הגלגל, אני מחפש אחד (גודל 215) אז אל תזרוק לפח..

3Beni aroh
11-10-07, 20:22
ואם אין לך מה לעשות עם כיסוי הגלגל, אני מחפש אחד (גודל 215) אז אל תזרוק לפח..
בוא קח את שלי..

PAUL
12-10-07, 04:02
לגבי הכיסוי, המטרה שלו היא להגן בעיקר מהשמש והרבה בשביל האסטיטקה.
לבי האסטטיקה כל אחד וטעמו, לגבי ההגנה מהשמש אני ראיתי צמיגים שממש היה אפשר לראות איזה צד פנה למעלה ואיזה לא, הבדל קל בגוון והבדל משמעותי במידת סדקי היובש. השמש והלחות הארץ ישראלתי הם שילוב קטלני (שמעתי איזה ציטוט שמישור החוף ולוס אנג'לס הם המקומות הכי גרועים להחזיק בהם מכונית)

קיצר למי שרוצה כיסוי, נסעתי מאחורי מישהו שהיה לו כיסוי של קיקומן, והיהי כתוב כדלקמן:
"לכיסוי חינם חייג 04-9090901"
אין לי קשר לעניין.
לא התקשרתי בעצמי כי אני מסודר.
אבל אולי זה יעזור למישהו.
אם מישהו מתקשר ויש לו מה לעדכן זה יהיה נחמד.

kalil
27-12-09, 14:24
עדכון :

התקשרתי כרגע 27/12/2009 13:24

ונמסר לי שכרגע אין - כנראה מ שמחולק חינם - נגמר מהר !

asafk
27-12-09, 17:21
http://www.locks.co.il/images/Products/%D7%AA%D7%9C%D7%99%20%D7%A4%D7%99%D7%9F% 20%D7%A0%D7%A2%D7%99%D7%9C%D7%94%20%D7%9 2%D7%93%D7%95%D7%9C.JPG
רתך את הפין במקום אחד מהברגים, והנעילה פשוטה וקלה.

אסף.

אביעד פ.
27-12-09, 18:12
המנעול הזה, כנראה עולה יותר מהגלגל הרזרבי שלו כולל הג'נט. לא כדאי.
בקשר לקיקומן, לפני חודש הם שלחו לי אחד. בדואר רושם, חינם לגמרי, זה לא נגמר מהר, זה כבר כמה חודשים טובים שהם מחלקים, פשוט כרגע כנראה נגמר להם. אולי כדאי לשאול מתי יהיה שוב.

חפשו באינטרנט "זוהר הדברות", ונסו לדבר איתו. ראיתי לא מעט כיסויים שלו מסתובבים על ג'יפים.
אני חושב שגם אספיר וגתוס מחלקים, אם באים לאסוף.

סולי
27-12-09, 20:01
גם אני מחפש כיסוי לגלגל ספייר, במפגש גתוס חילקו.. אבל מידה גדולה מידי.

מורארט
31-12-09, 21:46
אימצתי רעיון מדליק ופשוט, לוקחים פנימית ישנה במצב טוב בגודל הגלגל ספייר

חותכים במספריים את החלק הפנימי שאמור לגעת בג'נט

ומלבישים בכוח על הגלגל ספייר ,זה נשאר מתוח חבל על הזמן

ונראה כמו בלי אבל מגן על הצמיג ,הג'נט נשאר חשוף אפשר גם לשלב ציור או הדפסה במקום לראות את הג'נט

עוד המלצה לחורר חור קטן בתחתית לניקוז מים

הקטע היפה שזה גם מיחזור!

בעניין הנעילה אני עוד נאיבי , עוד לא שמתי מנעול אבל יהיה נחמד למצוא

משהו אסתטי!

tonish
01-01-10, 10:38
יש מנעולים בצורת בורג המאפשרים נעילת גלגל כמו שאתה מחפש.

הצורה היא כמו "ף" כאשר החלק ה-"ן" הוא פריק ויכול לעבור דרך חור הג'אנט לתושבת שעל הדלת והחלק ה"פ" הוא בית המנעול (תודו שאני יצירתי בתיאור שלי מבלי לצייר). אצלי הוא בשימוש.

אצלי יש את זה.
אתה יכול לרכוש את זה ב"מנעול ובריח" בגבעתיים, רחוב כורזין.
50 שח למפתח רגיל
150 לרב בריח.

אחרי שמחברים את זה, אני קיבעתי עם חוט ברזל שזה לא "ירקוד"

-->