PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצבר פורק את עצמו בשעה

OFIR_N
15-02-04, 21:33
כאשר אני מכבה את הגיפ המצבר פורק את עצמו בתוך שעה עד כדי כך שאין אורות
וצופר ואזעקה
מה יכולה להיות הבעיה

LAREDO
15-02-04, 21:36
יש לך גנב חשמל.

coas
15-02-04, 21:37
קצר במערכות הג'יפ ויותר סביר קצר פנימי במצבר.

חנן א.
15-02-04, 21:39
כמעט מאה אחוז שאמיר צודק.
על מנת לאשש את זה סופית, חבר מד זרם בין אחד מקטבי המצבר אל הכבל הרלוונטי ובדוק אם יש זרם כשהג'יפ כבוי. לחילופין, נתק את המצבר, חבר אותו לאחר כמה שעות ובדוק אם הוא נפרק או לא. אם הוא נפרק, אז הוא מת. אם לא, אז משהו גונב לך חשמל.

OFIR_N
15-02-04, 21:46
תמצבר בדקתי היום ואמרו שהוא תקין

רכס חיים
15-02-04, 22:34
אם הוא תקין ולא חיפפו אותך בבדיקה אז יש לך צרכן סמוי ורציני.צריך סבלנות לאתר את הזליגה ואין אפשרות לקיצורי דרך. חייבים לעבור מעגל מעגל ולראות מה מקצר. חשמלאי עם נסיון צריך לאתר את הקצר. באותה הזדמנות תוסיף במקום נסתר מפסק זרם ראשי שיהיה אבטחה נוספת נגד גניבות וגם נגד זליגות. זה אמור לעלות מאה שקל.

חנן א.
15-02-04, 23:10
בקשה מחיים רכס ומשאר הגולשים:
עקב בעייה כלשהי שאנחנו לא יודעים כרגע לטפל בה, לפעמים מגיעה הודעת שגיאה לאחר שאתם שולחים את תגובתכם. במקום לדפוק שוב ושוב ושוב על "שלח תגובה" שמרו את ההודעה לפני שאתם שולחים אותה, ולאחר ששלחתם אותה חזרו אל הנושא ובדקו אם היא נכנסה.
מנסיוני היא נכנסת תמיד בפעם הראשונה למרות הודעת השגיאה.
אתם מכניסים חמש הודעות זהות לשרשור, ובמקום שאני אוכל כמוכם להנות מהשרשור אני נאלץ לעבוד במחיקת תגובות מועתקות.

תודה.

eran4x4
16-02-04, 12:58
אם אתה לא מבין בחשמל אל תתעסק עם מדידת זרם דרך המצבר לבד, יש לך סיכוי טוב מידי לשרוף את המודד.

בכל מקרה מדידת זרם כזאת יש לבצע רק כאשר הסוויצ' סגור והאורות כבוים, הפעלת עומס חשמלי גדול (אורות, סטרטר, מערכת הצתה) עלולה להזרים דרך המודד זרם שישרוף את המודד.

האם בוצע שינוי חשמלי בזמן האחרון ברכב???

אדי
16-02-04, 16:44
בדוק אם כשאתה סוגר את מכסה מנוע הוא לא נוגע בקוטב החיובי של המצבר. כמה צרות זה עשה לי ... הבעיה אצלי הייתה שלא תמיד המצבר נפרק כיוון שרק מדי פעם מכסה המנוע נגע בקוטב החיובי.

רכס חיים
16-02-04, 17:51
חנן תודה, כבר קיבלתי את קריזתי המכסימלית מהענין.

שחר-סופה
16-02-04, 22:56
אופיר,
אני עם לרדו,יש זליגת זרם ולא שום בעיה אחרת...
גנב זרם שכזה חייב להיות מכשיר חזק.
אם יש לך מזגן ,סביר להניח שהבעיה שם...בדוק ויזואלית אם המאייד
(בתוך הרכב ) קפא.
יכול להיות מאד שממסר מזגן או ממסר אחר קיבל לחות ומכאן הזליגה....
תתחיל בזה...
שחר.

-->