PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ בקניה

דרימר
09-10-07, 22:31
היי,
לפני כחודש וקצת שאלתי בפורום שאלה לגבי סמוראי:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=22790&highlight=%E3%F8%E9%EE%F8
מאז למדתי קצת, קראתי ובעיקר הייתי עם ראש פתוח, כמו כן נוסף קצת כסף, התקציב כרגע בסביבות ה 50 אלף. מאחר ורציתי רכב סגור עם מזגן והסומראי לא מצטיין בזה קצת "ירד לי ממנו" וכפי שכתוב - לא להינעל על רכב אחד.
אני חושב על ניסן טארנו קצר(מודלים 97-95) או יונדאי גאלופר (מודלים קצת יותר גבוהים משל הטראנו)
אם תוכלו לתת שם של מישהו שמתמחה בבדיקה של טארנו(זה הכיוון שלי) אשמח בינתיים אני מסתובב עם חבר ג'יפאי שעוזר אבל הוא אמר שהוא ממליץ לקחת אותו לבדיקה או למומחה בכל מקרה. אני מאיזור המרכז(ראשון לציון)
מה אתם אומרים? אני בכיוון מבחינת סוג הרכב? אשמח להערות/הארות ולדגשים בבדיקה לפני שאני לוקח אותו למכון. בעיקר על מה להסתכל ומה "המחלות" שלו.
תודה
מעיין דרימר

GodsFather
09-10-07, 23:48
סמוראי לא מצטיין במזגן? ועוד עם תקציב כמו שלך ?

סמוראי 98 ממוזג בקושי מגרד את ה40 לפני מקח ותמצא לך אחד במצב מצוין (ברור לי שיש אפשרות לאותו דגם גם ב30 , אבל בכוונה הרמתי את המחיר).

ג'ימני (נדיר) אבל משנתון 99 הוא סמוראי יותר נעים והרבה יותר מהונדס , יש כאן כמה ששדרגו מסמוראי לג'ימני וכולם מאשרים את ההבדל ברכות.

ויטרה ממוזגת משנתונים יותר נמוכים ובמחיר זהה.

ניסאן טראנו יותר יקר בתחזוקה ובביטוחים, LEVEL אחר מבחינה כלכלית , אם כי , יש הבדל מהותי בנוחות ובביצועים מסמוראי (נשים בצד כרגע מלחמות כבוד).

-->