PDA

צפייה בגרסה מלאה : העברת בעלות לאחר תשלום אגרה,אך ללא טסט.

רכס חיים
11-10-07, 04:40
הדיסקברי החדש (95 חדש עאלק.......)צריך לעבור העברת בעלות אבל אין לו טסט כבר 9 חודשים למרות שהאגרה שולמה. יש מניעה להעברה או שאדרש קודם לעבור את הטסט?. היות ואני צריך החלפת מנוע הסיפור יכול לקחת חודשיים עד שבכלל אגיע לטסט.

נמרוד
11-10-07, 07:54
זה אפשרי. העברתי בעלות על רכב ללא טסט תקף לפני מספר חודשים.

eran4x4
11-10-07, 09:20
חיים

תבדוק מתי הרכב צריך בדיקת מעבדת טכניון בכדי לחזור לכביש....
יתכן וזה אחרי שנה ללא טסט...
אם מה שאתה מתכנן עליו ממש לא מומלץ להגיע לבדיקה הזו.

אולי שווה לך לעשות טסט לפני שאתה נכנס לכל הסיפור בכדי להתחיל אותו ברכב אם טסט תקף

ואולי מה שנכון לעשות זה את הטסט בעוד 3 חודשים כאשר הוא יבוצע על הניירת של שנה הבאה (הטסט שתעשה כרגע יהיה תקף ל 4 חודשים).

בהצלחה
ערן

shmil
11-10-07, 09:35
לא תוכל לעשות העברת בעלות בדואר, חיים.

בדואר ניתן לעשות העברת בעלות רק אם אין טסט פחות מ-3 חודשים.

תוכל לעשות העברת בעלות רק במשרד הרישוי, ותתעקש שאתה רוצה להעביר בעלות על רכב ללא טסט בתוקף, יש טופס מיוחד שתצטרך לחתום עליו (שאתה מודע ומאשר שאין לרכב רישוי בתוקף ועוד בלה-בלה). גם לא כל היושבים במשרד הרישוי מכירים את הנוהל המיוחד הזה.

אין חשש לבדיקת מעבדה, זה רק אחרי שלרכב לא היו שנתיים טסטים ורק אם הוא רכב מיושן, כלומר בן למעלה מ-20 שנה.

דבר איתי אם תצטרך.

תתחדש.

בוזי
11-10-07, 10:11
תוכל לעשות העברת בעלות רק במשרד הרישוי, ותתעקש שאתה רוצה להעביר בעלות על רכב ללא טסט בתוקף, יש טופס מיוחד שתצטרך לחתום עליו (שאתה מודע ומאשר שאין לרכב רישוי בתוקף ועוד בלה-בלה). גם לא כל היושבים במשרד הרישוי מכירים את הנוהל המיוחד הזה.

שמיל, האם האגרה צריכה להיות משולמת במעמד זה?

shmil
11-10-07, 13:21
התקלת אותי. אינני יודע אם צריך לשלם אגרה בהעברה מיוחדת שכזו...

נמרוד
11-10-07, 13:52
שמיל מן הסתם צודק, אני העברתי בעלות בדואר, הרכב היה לא יותר מחודשיים בלי טסט.

shmil
31-07-10, 19:19
מקפיץ, לאור שאלות חוזרות ונשנות, ועל מנת להקל את החיפוש בעתיד:
לקוח מכאן: (http://www.jeepolog.com/forums/showpost.php?p=182878&postcount=441)

זוכרים את סירוב משרד הרישוי לבצע העברת בעלות לרכב ללא טסט - (בתחילת השרשור הזה)??????

כזכור כתבתי לשר התחבורה ובתפוצת נאט''ו כיצד המשרד נוטל ללא סמכות קביעת זכויות קניניות על רכוש של אזרח - בפועל, בעצם סירובו לבצע את העברת הבעלות הנדרשת.

היום הגיעה התשובה המוסמכת במלואה,ועליכם לדעת אותה לעתיד לבוא.

מדינת ישראל - משרד התחבורה - מינהל התנועה - אגף הרישוי. 24.12.07

לכבוד מר רכס חיים

פנייתך לאגף הרישוי הועברה למשרדי.

במשרדי הרישוי מבצעים שינויי בעלות לכלי רכב במקרים חריגים כגון: נכים , צווי ירושה , תיירים , מכירה לפי צווי בית משפט וכדו'.

לכלי הרכב האחרים מתבצעת העברת בעלות בסניפי הדואר בלבד.

אכן קיים נוהל בנושא זה. יש מצב בו קונה הרכב,בידיעה מבקש לרכוש רכב ללא טסט לצורך שיפוצים וכו',ניתן לבצע (העברת - חסרה המילה) בעלות בסניפי הרישוי.הנושא הובא והובהר לידיעת הפקידה והלקח הופק.

צר לי על עגמת הנפש שנגרמה לך.

בבדיקה,טרם בוצעה העברת בעלות על שימך.

העתק: גב' ימית זיזו - פניות הציבור

בברכה - רבן אילנה - נפת נתניה חדרה.

green-man
28-12-11, 10:32
מנוולים.
סתם ביזבזו לי את הבוקר...
כנראה שהפקידה במשרד הרישוי (יש רק אחת - ו"המנהל" זה השומר בכניסה) לא מעודכנת - אולי היא לא מכותבת בתפוצת נאטו...
תדאגו להתכונן מראש - אולי מסמך רשמי ממשרד הרישוי ?

-->