PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתקן להייליפט

dvir1229
11-10-07, 13:20
שלום.
אני צריך עזרה ברעיון ליבנות מתקן להייליפט בחלק האחורי חיצוני של סופה סגורה.
אם אפשרות לנעילה אם בנעול רגיל.
תודה רבה לכול המוחות הפועלים ;-) דביר

נימי
11-10-07, 15:17
אצלי זה על המתקן גלגל אבל אתה יכול לחבר פלטה לפגוש האחורי, בפלטה להכין שני ברגים או פינים שיכנסו לבסיס של ההיליפט וימנעו ממנו תזוזה, להוציא אנך מהפגוש למעלה (או ישירות מהסגירה או מהבודי), ועם בורג להדק את ההיליפט לאותו אנך.
מצטער על איכות התמונות אבל אני בטוח שהם יבהירו את ההסבר שלי

Viper
12-10-07, 09:35
למה לבנות דווקא מחוץ לרכב?
מה רע בתוך הרכב? (ככה אתה חופשי מלכלוך, פגיעה בצד ג', "משיכת עיניים" וכד')

dvir1229
13-10-07, 02:18
נימרוד שלום ותודה על הרעיון נראה אחלה,זה יצא לביצוע בימים הקרובים.
הרעיון לשים בחוץ זה בגלל אם זה כל הזמן באוטו זה מפריע ומרעיש,והסיבה העיקרית זה אם אתה תקוע בבוץ למשל אז צריך לעשות הרבה בלגן כדי להוציא אותו,וסיבה נוספת זה נראה חבל על הזמן ;-).
תודה דביר.

Viper
13-10-07, 09:29
סבבה.
יש יתרונות וחסרונות לכאן ולכאן.
מציע שתחפש קצת בשרשורים לגבי הנושא ואז תקבל החלטה טובה יותר עבורך.
אגב, אצלי המתקן הוא פנימי; אין רעש, הגישה אליו מצוינת דרך דלת תא המטען (הוא הראשון שרואים כשפותחים את הדלת), הוא מוגן מאבק/בוץ ושאר מזיקים (וזה חשוב בהיי-ליפט), לא רואים אותו מבחוץ והוא לא בולט מהרכב.
תעלעל בשרשור הבא: http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=20229&page=2&pp=20
אבל, שוב, זה לשיקולך.
אני מסכים שמתקן חיצוני זה יותר יפה ומוסיף קצת דאווין...

dvir1229
13-10-07, 14:04
שלום.
רציתי לכין את המיתקן היום אבל במדידה הראשונה ראיתי שאין מקום להיליפט על המתקן הקיים של הגלגל הרזרבי,והאפשרות היחידה היתה להוציא את המתקן מחוץ לקוו הגלגל אז האפשרות הזאת ירדה מהפרק,בכול זאת תודה רבה נימרוד על הרעיון,אז אם לאף אחד אין עוד רעיון אני אלך כנראה הרעיון של viper אם לא אכפת לו כמובן :D .
ושוב תודה דביר

נימי
13-10-07, 15:49
תיסתכל בשירשור המצורף, אולי אחד הפיתרונות שלהם יתאים גם לך
http://www.jeepforum.com/forum/showthread.php?t=101332

אני את חלק מהרעיונות לבנית הפגוש והמתקן גלגל (+ היי ליפט + גריקן דלק + אנטנה למכשיר קשר) לקחתי מהשירשור הזה

rozen
13-10-07, 16:24
נימי אתה תותח

Viper
13-10-07, 23:00
לי אין שום בעיה אם תלך על הרעיון שלי. (שהוא לא ממש שלי אלא רק התאמה למצב קיים...)
אם תצטרך עזרה כלשהי בתכנון ו/או בביצוע- אני כאן.

dvir1229
14-10-07, 14:11
נימרוד אחלה שירשור יש שם כמה רעיונות טובים,viper תודה על הצעה יש מצב שאני יקח אותה ;-).
תודה דביר.

-->