PDA

צפייה בגרסה מלאה : שוב פרויקט שיקום, והפעם- מישור עמיעז

יונתןמצפה
11-10-07, 21:19
שלום לכולם!
התבקשתי ע"י היוזם להודיע בפורום הזה על הפרוייקט.
שוב יוזמה אישית של חבר מהערבה בשם שי (מפעיל את רס השיטה למי שמכיר) בשיתוף עם הראל- הפקח האיזורי.
ההודעה המקורית פורסמה בצהוב (http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=31&item=839160) .

לפני שאתם נזכרים בפעם הקודמת ומנצלים את השרשור כדי להגיב באופן שלילי על היוזמה, חשוב לי להדגיש שלא אני היוזם וכל הערה (או יותר חשוב- הארה) יש להפנות למארגנים.

לצערי אני לא אוכל להגיע הפעם עקב התחייבות קודמת אך מקווה לשמוע שהייתה היענות גם מהחברה כאן.

בברכה,
יונתן

צחי_סמוראי
12-10-07, 21:01
אני רוצה לשמוע חוויות מהראלי ביום שישי

יונתןמצפה
16-10-07, 21:12
אני רוצה לשמוע חוויות מהראלי ביום שישי

כמו שכתבתי:

לצערי אני לא אוכל להגיע הפעם עקב התחייבות קודמת אך מקווה לשמוע שהייתה היענות גם מהחברה כאן.

בכל אופן, מזכיר לכולם... מקווה להיענות.

צחי- על החוויות המיוחדות של הסמוראי שלך לשעבר תוכל בינתיים לקרוא כאן (http://www.jeepolog.com/433.html)

יונתןמצפה
19-10-07, 17:07
אין היענות...?

גיא
19-10-07, 17:50
מעבר לעובדה האובייקטיבית שאני לא אוכל להתפנות לכלום בזמן הזה.

יש משהו שמפריע לי בכל הנושא הזה באופן אישי. אני מדגיש שאני מדבר רק בשם עצמי.

אתה מכיר , יונתן את הסיפור של ביצות האוורגליידס למשל ?

יש עוד המון סיפורים דומים, ביצות החולה, רצועת החוף מחיפה דרומה ועוד המון ...

לא ברור לי, מי לקח על עצמו ובשם איזו זכות את האחריות להחליט מה הורס ומה משקם. ברור לי באופן חד שאין פונקציה אחת בישראל שלוקחת את העבודה שלה ברצינות ועושה עבודה מתוך מחשבה ותיכנון. איך זה ברור לי ?

בעיקר מתוך זה שאני חי פה כבר 36 שנים.

מפריע לי שאותה הרשות שבד"כ לוקחת על עצמה את העניין הזה, היא באופן ברור ישות מעורפלת , אינטרסנטית ואופוסטוניסטית שהקשר היחיד בינה ובין השמירה על השטח הוא האפשרות להרויח מזה כסף.

אני לא מדבר אליך ישירות !! שלא יהיו טעויות !!!!!
============================

אני רק עונה לך כי אתה מצטייר כנציג של העניין הזה פה.

אם היה עולה פה הפקח, נותן הסבר, עם מראי מקומות, עם חישובים, עם הסברים מעמיקים ולא ברמת ה"תקשיב לי אני פקח אני יודע" אולי הייתי משתכנע.

אבל הבעיה היא שאני מסתובב במקומות האלו כמו שאתה יודע. ונוסע אתה יודע איפה ואיך ועם מה. ואחרי זה, על אותו השביל אסור לי לנסוע 3 ימים אחרי זה בלי העגלה.

מה הם חושבים שכולם מטומטמים ??

עצם זה שהם גורמים לי להרגיש ככה מעצבן אותי.

יונתןמצפה
06-11-07, 20:50
גיא-
רק עכשיו ראיתי את התגובה שלך.
אני אגיב בקצרה למרות שהאירוע כבא היה...:
אני לא הולך להגיב בהרחבה על מה שכתבת, בעיקר כי אין לי כח להיכנס לזה שוב... (ראה "פרויוקט השיקום של נחל צין"...)
אינני נציג של הפרויקט/ הרשות / הפקח היוזם, אם כי נתבקשתי ע"י היוזמים (הראל הפקח ושי מרס השיטה, שהם חברים...) לכתוב כאן באתר הודעה על האירוע.
לגבי כך שהפקח לא עולה כאן באתר ומסביר, אני רק יכול להציג לך את הפן של מערכת היררכית שבה, מה לעשות, לא כל בורג יכול לעשות מה בראש שלו. להגיב כאן באתר זה לא משהו כזה פשוט מהבחינה הזאת.
רוצה לדעת יותר, לשמוע, להביע ואולי אפילו לשנות?
ובכן, אירועים כאלו, מלבד המטרה הרשמית שלהם, הם בדיוק בשביל זה. תאמין לי, שאם היית מתכנן איזה טיול על הדרך על אותו תאריך, מופע לאירוע ובוחר, לאחר קבלת הסברים, לא לקחת בזה חלק כי זה לא נראה לך נכון- אדרבא! אף אחד לא היה כועס עליך. להיפך, אולי היה עכשיו פקח שחושב על נקודה נוספת שאולי לא חשב עליה קודם לכן. (ראה שוב פרויקט שיקום נחל צין...). למרות שאני ממש מסופק, לאור מה שהם עשו באירוע האחרון, שהייתה לך איזושהי בעייה עם זה.
ודבר קטן נוסף-
האפשרות של להתקשר לטלפון שמופיע בהודעה המקורית באה בדיוק ע"מ לתת לך את האופציה לדעת יותר על מה מדובר ולהימנע מכתיבת דברים שהם ממש לא קשורים לעניין הספציפי:

אבל הבעיה היא שאני מסתובב במקומות האלו כמו שאתה יודע. ונוסע אתה יודע איפה ואיך ועם מה. ואחרי זה, על אותו השביל אסור לי לנסוע 3 ימים אחרי זה בלי העגלה.

לנ"ל במקרה הזה אין שום קשר ישיר או עקיף לאירוע האחרון. אמנם לצערי לא יכלתי להגיע ע"מ לכתוב זאת ממקור ראשון, אבל תאמין לי שדאגתי להתעדכן...

בידידות! :)
יונתן

איציק - 4X6ZH
06-11-07, 21:32
מי שהוא יודע מה שלום פרויקט המסלעה בנחל צין ;-)
איציק

יונתןמצפה
06-11-07, 21:40
מי שהוא יודע מה שלום פרויקט המסלעה בנחל צין ;-)
איציק

טוב נו, כבר התרגלתי לעוקצניות אז אענה ישר לעניין...
מייד לאחר אותו שרשור מייגע, הפקח עודכן על המצב וביצע חסימה פיזית על אותו קטע מעבר. בהמשך, ממה שהבנתי, היה נסיון עם שופל להכשיר מעבר אחד בקטע המדובר (המסולע...) אך הבנתי שזה לא צלח. לא ממש יודע למה.
נכון להיום (לפחות לסוכות כשהייתי), המעבר המסולע חסום ע"י שלט באמצע המעבר, והמעבר ממשיך ליהיות "מגעיל". יש לא מעט בוץ, בחלקו עמוק ובחלקו עביר ללא בעייה, והמעבר ממשיך להתרחב ככל שעובר הזמן לעוד קטעים בצמחייה!
שיקום הקוליסים על הגבעות לייד, שעליו עמלנו בנוסף למעבר עדיין "מחזיק", לעומת זאת יש המון קוליסים חדשים לאורך המסלול של ג'יפים שפשוט מטפסים על כל גבעה קטנה בדרך!!! :evil:

גיא
06-11-07, 21:51
הי :-)

כמו שהם לא יכולים לכתוב פה

וכמו שהם ענו לי לא פעם בשטח עצמו ..

אין לי מה להטריד אותם , זה חסר תועלת וסתם מעצבן.

אני אמשיך להתעלם מהם ולקוות שהם יתעלמו ממני.

-->