PDA

צפייה בגרסה מלאה : רישוי של רנגלר

yoav21
12-10-07, 11:33
הרי בארץ יש בעייה עם הרישוי או שהוא מוגדר ברשיון הרכב כפתוח או כסגור, ולכן הרבה פעמים על מנת לשנות באופן חוקי יש צורך לעבור בעמדה מספר אחד הידועה "לטוב".
ולשאלה, מסקרן אותי לדעת מה כתוב לרנגלר החדש ברשיון הרי יש לו גג קשיח שניתן לפירוק.

בברכה יואב

tayrie
12-10-07, 13:51
ברשיון של הCJ7 שלי לא כתוב פתוח או סגור(מעשית הוא סגור פיבר) נראה לי שזה אותו הדבר ברנגלר.

עמרי2
12-10-07, 16:59
ברשיון של הCJ7 שלי לא כתוב פתוח או סגור(מעשית הוא סגור פיבר) נראה לי שזה אותו הדבר ברנגלר.

אז מה כתוב אצלך??

רכב שדה פרטי? (זה מה שיהיה רשום לי בסמוראי ז"ל...)

עמרי

tayrie
12-10-07, 19:05
"M1 פרטי רכב שדה"

OFF-RoaD
12-10-07, 21:51
דנו בנושא בעבר, אני לא מצליח למצוא את זה ולא זוכר מה הייתה השורה התחתונה, נסה לחפש, אולי תצליח יותר ממני...

yoav21
12-10-07, 23:50
אם וזה באמת נכון ורשום ברשיון רק רכב שדה (ללא הגדרה של פתוח/סגור), מהו ולמה יש הדבל בין הסופה לרנגלר (הרי הם על אותו בסיס).
זה לא שאני מחפש הגיון בקביעת חוקים שונים, אך ברגע שיש סוג שתקינה ואפשרות לרנגל להיות במצב פתוח ובנוסף סגור עם פיבר, אז מהו ההבדל המהותי לסופה שסגורה עם פיבר שניתן להורדה.
והאם זה שיש אפשרות זאת לרנגל יכול לפתוח פתח בעתיד שעל מנת לבצע שינוי פתוח/סגור לא יהיה צורך לעבור דרך עמדה 1.

יואב

tayrie
13-10-07, 02:23
כל רנגלר או CJ7 שיצא מהמפעל בחו"ל יצא עם "קשת ספורט" שלא כמו בסופות שיוצרו בתע"ר שרק בפתוחות הותקנו קשתות התהפכות (בחוסר אחריות וכיסוי תחת), מכאן אני משער התחיל כל הבלגן ...

-->