PDA

צפייה בגרסה מלאה : טנדר 4X4 דיזל אוטומט מה מומלץ

דניאל איש ההר
20-10-07, 20:18
שלום רב לכולם בעיקר ליודעי הדבר.

זמן מה אני מתלבט בקנית רכב שטח. במקום גי"פ עלה בדעתי במיוחד כשראיתי ככמה בעלי טנדרים עושים טיולי שטח . כמה שהבנתי יש שלושה טנדרים רלונטים

איסוזו דימקס, מיצובישי מגנום, וטיוטה היילקס.כולם עם מנועי דיזל אוטומטים 4X4 .

השאלה היא: האם כדאי לרכוש טנדר כזה במקום רכב שטח איזה מהטנדרים הכי מתאים לנהיגת שטח-ואיזה מהם יש לו את האמינות הכי גבוהה.

בתודה מראש לכולם,

גיא
20-10-07, 20:51
אתה מדבר על חדש מהחנות ?

אם ככה, למגנום ולטויוטה יש יתרון אחד ענק !
זאת נעילת דיפרנציאל אחורית מקורית.

שמועה שרצה בחברה שאני עובד איתם שיש שם כמה מגנום חדשים אבל עם גיר ידני שאחרי 15 אלף התחילו לעשות בעיות. עכשיו הם עברו למזדה bt50.

טויוטה ויגו היילקס יש עכשיו גם עם מנוע מפלצתי ... שווה.

אם אתה מדבר על משומש. אז מגנום אוטומטי מתחמם ולא ממש מומלץ. אבל מרגיש הרבה יותר פרייבט בקבינה.
והיילקס לפני הויגו אין אוטומט.

תעשה סיבוב ותחליט מה התחת שלך אוהב.

אני בעיקרון נוסע על היילקס ישן כבר שנתיים וחצי ומבסוט מכל רגע ( כשאני לא גורר עגלה בעליות של הגליל ). יש מקום להכל !!

רק קח בחשבון שבכל טיול אתה הוא זה שיהיה אוטו זבל בסוף :-)

נמרוד
21-10-07, 10:56
מהשאלה אני מנחש שאתה מדבר על משומש - כבר אין מגנום...

אז הכי מומלץ - לא אוטומטי, ידני. לגירים האוטומטיים בטנדרים היפאנים יצא מוניטין אמינות לא טוב. הם גוררים בעיות התחממות, המגנום האוטומטי בעיקר ידוע לשמצה. בניגוד לטנדרים האמריקאים, הכלים האלו לא נועדו להיות אוטומטיים, הם ידניים במקור וההתאמה של האוטומט נעשתה כדי לרצות שווקים קטנים מסוימים (כלומר, אותנו) ומה לעשות, היא לא היתה מוצלחת במיוחד בשנים הראשונות. בכלל, כמו שגיא כתב - לטויוטה לא היה טנדר 4X4 אוטומטי עד עכשיו. אם אתה רואה הילקס גבוה ואוטומטי - זה דגם הפרה-ראנר, והוא בעל הנעה אחורית בלבד.

amimiller
21-10-07, 13:32
משיחות עם פקחי הרשות הם מאד לא מרוצים מהאיסוז דימקס. בעיקר מדברים על בעיות של חום מנוע ונסיעה בדיונות

איציק - 4X6ZH
21-10-07, 14:01
אז מה נשאר ?:roll: :roll: :roll:

איציק

דניאל איש ההר
21-10-07, 21:48
אז מה נשאר ?:roll: :roll: :roll:

איציק

המון תודות לכל המגיבים. אכן כפי ששיערתי הגיר האוטומטי המשודרג לטנדרים היפנים החדשים
(אגב הם מורכבים בתיאלנד למי שלא ידע!!) הוא פטנט ישראלי יחודי.
לא מבין איך הדימקס מתחמם-בעיה שהמגנום סבל ממנה בעבר.
ושוב תודה לכולם:lol:

-->