PDA

צפייה בגרסה מלאה : זה מה שצריך להיות בסדנא הביתית של כל חובב...

נמרוד
25-10-07, 09:51
http://www.race-dezert.com/forum/showthread.php?t=35125

תראו את השוויצר הבן... הזה, יש לו את כל הקטלוג של סנאפ-און כפול שלוש או עשר פעמים ונראה שגם שני עבדים לפחות שכל התפקיד שלהם לנקות ולסדר...

kd2
25-10-07, 10:17
איך אומרים בעברית?
??
אמריקה...

משהו מטורף.

or65
25-10-07, 11:31
:cry: :cry:
עדיין לא הגענו למצב שלכל אחד יש בכלל סדנא או סתם מקום נורמלי לעבוד בו ...
כמות ה VISE-GRIP שיש לו :shock: :shock:
ולגבי המשחזות ציר זה נראה כאילו כל פעם שהוא הלך לקנות איזה אביזר הוא הביא עוד משחזת ועוד משחזת .... מטורף!

nir.samo
25-10-07, 18:37
תגובה שמתמצתת את העניין: "You tool box is like the size of my garage!!!"

אבו שפם
25-10-07, 19:44
תגובה שמתמצתת את העניין: "You tool box is like the size of my garage!!!"

מת לכתוב משהו...

אבל עדיין מסוחרר מכמות הסנפאון שיש לו שם....

מי אמר משהו על הוייס גריפ???

מה זה וייס גריפ על יד הסנפאון שיש לו שם????

נמרוד...למה???? למה היית צריך להעלות את זה כאן???

יאו איזה כאבים פתאום קיבלתי.....

or65
25-10-07, 21:22
יאו איזה כאבים פתאום קיבלתי.....

ממה קבלתה כאבים ? הרי יש לך את ל.כ בבית 8-)

באגי מפלצת
28-10-07, 14:17
יו זה פשוט מטורף!!
משהוא יכול לסכם במחיר משוער של הכל כולל הכל כולל המגירות וכל זה ..

חנן גולומבק
28-10-07, 18:09
יו זה פשוט מטורף!!
משהוא יכול לסכם במחיר משוער של הכל כולל הכל כולל המגירות וכל זה ..

200,000 דולר.:roll:

IlanHadar
28-10-07, 18:12
הוא בונה שם משהו לפעמים.?, מבחינה לעומק של התמונות אפילו הקשית האדומה של ה WD40 לא הוזזה ממקומה, או שאחרי כל שימוש הוא קונה חדש כדי שהקשית תהיה ישרה :-P

פשוט מפחיד.....

נמרוד
28-10-07, 23:20
הוא בונה שם משהו לפעמים.?, מבחינה לעומק של התמונות אפילו הקשית האדומה של ה WD40 לא הוזזה ממקומה, או שאחרי כל שימוש הוא קונה חדש כדי שהקשית תהיה ישרה :-P

פשוט מפחיד.....

או, הוא בונה משהו לפעמים...:D בהחלט. טוב האמת שקצת הטעיתי אותכם, הבחור, דרק קולינס, לא בדיוק "חובב", הוא עובד תחת מייק סמית' בסדנא האלוהית של של משפחת הרבסט שכבר כיכבה פה בפורום, וזו עמדת העבודה האישית שלו.

והשמועות הם שהוא עובד בימים אלו על שלוש טרופי-טראקס חדשים שיחליפו את הצי המזדקן של האחים הרבסט:

http://www.terribleherbst.com/motorsports/gallery/03_ht250/022.jpg

http://www.terribleherbst.com/motorsports/gallery/2005/2006laughlin/herbst_tt_jump.jpg

רכס חיים
29-10-07, 02:24
עזבו את הציוד - רק המגירות האלה גורמות לי לטפטף ניטים.

lizard
29-10-07, 04:00
או, הוא בונה משהו לפעמים...:D בהחלט. טוב האמת שקצת הטעיתי אותכם, הבחור, דרק קולינס, לא בדיוק "חובב", הוא עובד תחת מייק סמית' בסדנא האלוהית של של משפחת הרבסט שכבר כיכבה פה בפורום, וזו עמדת העבודה האישית שלו.

זה לא בדיוק "קצת" הטעייה. יש הבדל מהותי בין סדנא שמכניסה כסף ושבה כל דקה מבוזבזת על מציאת כלי עבודה זו דקה שעולה כסף לבין חובבן רגיל שבונה להנאתו.
מה גם שבעלות של כל טרופי טראק כזה אפשר לצייד דסנא כזו פעמים.

גם באמריקה לא כל סדנא של AVERAGE JOE נראית ככה :wink:

אבו שפם
29-10-07, 21:36
ממה קבלתה כאבים ? הרי יש לך את ל.כ בבית 8-)

אור תראה...

עד לפני חצי שנה ....במשך שנים, רכשתי בל.כ. חצי מכלי העבודה שיש להם במגרש.... והם אצלי בעבודה כבר שנים....

לו אני הייתי קונה מל.כ. את כל הכלים שאני רוצה לארון הכלים הפרטי שלי...

אני יעבוד בהתנדבות עוד 15 שנים....

אז תחשוב על זה....

נמרוד
31-10-07, 11:28
זה לא בדיוק "קצת" הטעייה. יש הבדל מהותי בין סדנא שמכניסה כסף ושבה כל דקה מבוזבזת על מציאת כלי עבודה זו דקה שעולה כסף לבין חובבן רגיל שבונה להנאתו.
מה גם שבעלות של כל טרופי טראק כזה אפשר לצייד דסנא כזו פעמים.

הסדנא של מספחת הרבסט לא מכניסה גרוש אחד, להיפך, זו כנראה אחת המכונות היעילות ביותר שהומצאו לשריפת מזומנים... הרבסט הם הספונסרים של עצמם, מרוויחים כסף בקזינו ונדל"ן ומבזבזים אותו במרוצי מדבר, מקימים את הסדנא הכי מתוחכמת בעולם, שוכרים את המהנדסים והבונים מספר אחד, נותנים להם צ'ק פתוח לקנות כלים - ולא בל.כ. :lol:

lizard
31-10-07, 15:26
חשבתי שהם בונים גם רכבים ללקוחות וכדומה.
עדיין זה לא מצב של חובבים. נכון שהם לא יצרני רכב אבל לומר שהם חובבים זה גם לא בדיוק נכון.

GodsFather
31-10-07, 17:13
מיכה , בהשוואה למפעלי הרכב שיש בארצנו הם וגם מרצדס חובבים :twisted:

נמרוד
01-11-07, 14:54
אגב מי שקרא גם את התקדמותה השרשור (אני בכלל משתדל לקרוא כמה שיותר בRDC, פורום מדהים) אז מסתבר שהכלים האלו כן שלו, אישיים, והוא אוסף אותם כבר 23 שנה. אני מתאר לעצמי שהוא לאו דווקא שילם על הכל מכיסו - סביר להניח שהוא חייב את הלקוחות (אני מרשה לעצמי ללכלך כי הרי אף אחד שם לא קורא עברית....:-P )

-->