PDA

צפייה בגרסה מלאה : שימו לב ! ונישמרתם לנפשותיכם - מבצע התרמה של המשטרה

גיא
25-10-07, 18:58
יש בימים אלו מבצע של המשטרה לבדיקת רכבים.

מה שהם מחפשים זה המדבקה של "הכן ריכבך לחורף" ...

לא יאומן איזו חוצפה מדהימה יש להם, אם איזה מוסכניק מעפאן מכר לי מדבקה ב 20 שכתוב עליה משהו אז האוטו בסדר ואם לא אז הוא לא בסדר ....

שימותו ...

חנן-ג'יפולוג
25-10-07, 19:26
כאילו שככה הם לא עוצרים אותי. ב70 אחוז מהפעמים שאני עולה על כביש 1 מכיוון צומת אלעל אני נעצר ועורכים על הרכב בדיקה מקיפה. צמיגים, וו-גרירה. אורות. הכול. ללא ממצאים מרשיעים. באחת מהפעמים שאלתי את הליצן שהיה מולי למה הוא שוב בודק צמיגים והכול אם הוא בדק אותי רק לפני יומיים? הוא ענה" וואלה, אתה צודק. אני זוכר שעצרתי אותך ובדקתי אותך, אבל תביא שוב רשיונות, שיהיה" ב30 אחוז מהמקרים הנותרים הם לא עוצרים אותי רק כי הם מפוצצים ברכבים אחרים במהלך בדיקות. עוד לא קרה אף פעם שהם היו ריקים ממכוניות ולא עצרו אותי כשאני עם ההיילקס. אני עובר שם יום-יום. למזלי, לא תמיד עם ההיילקס. כשזה עם הרכב הפרטי אני לא נעצר אף-פעם.

מצטרף לאיחולים. ביום שאני עם ההיילקס אני יוצא בגלל זה עשר דקות קודם, כי אני יודע שיעכבו אותי, בנוסף לעובדה שהוא גם ככה איטי.

sherifon
25-10-07, 19:28
אני מנסה לחשוב מה היה קורה לו המדבקה היתה מחלצת אותך מהסיפור ההוא בקצרין ....
מעניין אם היית מקלל כך את המדבקה שוב....

גיא
קנה ציצים מפלסטיק ,לבש אותם וסע עם אורות בסאלון , כדי שיוכלו להבחין בהם ,מבטיח לך שאף אחד לא יזכור \ יבדוק באיזה רכב אתה נוסע.

ואם כבר יעצרו אותך , אז זה יהיה כדי להחליף טלפונים ולא לתת דוחות.....

קח את זה בקלות.

גיא
25-10-07, 19:56
טעות !
אני לא מאחל ברכות למדבקה, אני מאחל ברכות לאידיוט עם הבגדים הכחולים שעוצר אותי לבדוק אם רכשתי ביטוח אנטי כחולים ב 20 ש"ח.

ולא, אין לי מדבקה כזאת ואני אמות לפני שאני אלך לקנות אחת במוסך.

נמרוד
25-10-07, 21:45
אני לא מעודכן כנראה... יש משמעות חוקית למדבקות האלו? חשבתי שזה סתם עניין שיווקי של איגוד המוסכים/משרד התחבורה/העמותה להגברת התאונות בדרכים או מה שלא יהיה. מעולם לא העברתי אף מכונית בדיקת חורף.

איציק - 4X6ZH
26-10-07, 02:03
ענין שיווקי של כל מיני גופים
רוב המוסכים לא משתפים פעולה בהפצת הגזלה הזאת .
איציק

-->