PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש תושבת נשלפת ל - tablet pc

kobikono
28-10-07, 10:38
ברשותי tablet pc 10.4 אינצ' אני מחפש תושבת שתהיה קשיחה וגם נשלפת לצורך ניווט בשטח .
אשמח להכוונה כלשהיא וכן אם מישהו מעוניין למכור

tzurlis
29-10-07, 01:27
תבנה אחת. מעטפת אלומיניום עם מקום למטען ותפיסה על צינור 0.5" לשתי קלמרות עגולות שמרותכות למסגרת התחתונה מול הנוסע. תפיסה עם ברגים דרך הקלמרות לצינור.
אפשר גם לקנות מזוודה מוקשחת. זה לא ציוד זול, עדיף לבנות.

גל_כ
05-11-07, 15:12
גם לי יש טבלט כזה, אני בתהליך של תכנון תושבת שכזאת לויטרה.
יש לי רעיון כללי, ואולי בסופ"ש אתחיל להעלות אותו על הכתב.

אם אתה מוצא פתרון לתפוס את המחשב לגב קשיח (כרגע אני מחפש פתרון יותר אלגנטי מקלמרות)
אשמח לשמוע.

Juv
05-11-07, 15:44
ניתן לתפור מקורדורה עבה תיק ייעודי שלתוכו, בלחץ קטן, יכנס המחשב. המסך יכול להישאר חשוף (חור בתיק) או מצופה שימשונית או חומר דומה איכותי יותר. לתיק עצמו יהיה פאוצ' אחורי צר המתלבש על לוחית אלומיניום בגודל המחשב אותה מקבעים לרכב. כמובן שניתן להסיף ולקרו איפה שצריך ע"מ ששום דבר לא יזוז. נשמע ארוך ומסובך אבל אני מקווה שהסברתי את עצמי.

אין לחץ על המחשב, הוא מקבל הגנה מסויימת וניתן בקלות להוציא אותו מהרכב.

tzurlis
05-11-07, 20:21
פתרון לגב קשיח- מסגרת כאמור, ציפוי פנימי : ריפוד ספוג- יש דפי פלציב כאלה שקונים בחנויות מלאכת יד, 5 ש"ח לגליון, עובי 1-3 מ"מ.
לוקחים שלט מאלומיניום, או גליון פח עבה דומה. מדידה, המחשב באמצע עם שוליים בעובי המחשב + מקום לפלציב + 5 מ"מ שול פנימי. עם דבק מגע או דומה, מצפים בריפוד.
לוקחים דיסק או מספרי פח, ובונים מסגרת.
מורידים קיר ושול עליון, את שאר השוליים שמים ב- 90 מעלות. נוצרת תבנית שטוחה עם 3 "קירות".
בשלושת הצדדים, המסגרת גבוהה מעובי המחשב: ובסופה לוקחת שול דק של עוד 90 מעלות פנימה, לריתומו למקום מ- 3 צדדים (אגב, אם מצאתם תבנית אפייה לתנור בול בגודל הזה, הרווחתם וחסכתם הרבה עבודת כיפוף).
מעגלים כל פינה למניעת חתכים.
קיבלנו מסגרת פתוחה מצד אחד, להכנסת המחשב מלמעלה, שהמחשב יושב בה הדוק במקום.
בצעו כל צורת תפס מסגרת לדשבורד (עדיף ליידו, או למסגרת הפנימית שלו- יהיה הרבה מומנט) שעולה על דעתכם- 2 מתפסים שטוחים מחוברים בניטים למסגרת, שיובילו לחיבור למסגרת הלוח: או, בדיפנדר - למתפס עגול על ידית אחיזת הנווט: או לצינור ייעודי שריתכתם בדשבורד או על לוחיות פיזור לחץ ברצפה, (שלושה עיגונים)- וכו' - והנה יש תפיסה.
(אבל לא יותר פשוט ופרקטי עם קלמרות עגולות וצינור...?)
קידחו במסגרת, במקום המתאים, במקדח מתכת 13" , ליצירת פתח הזנת חשמל מהרכב למחשב. קידחו בצד פתח לחיבור אנטנת הג'פס, לפי סוגה- GPS גארמין, ייעודית USB או PCMCIA.
באחד הצדדים, הוסיפו כיס מבד או ברזנט, תפוס בניטים, לעט האור (או המגנטית) של המסך. אם אין, עגנו מיני עכבר אלחוטי ודאגו לקדוח מקום לצ'ופצ'יק החיבור USB (דנגל) שלו. ולכל פתח אחר נחוץ.
צרו סך שמש, מפח, או חומר דק אחר- בראלי האחרון אילתרתי אחד מקרטון- תפוס בשני ניטים לשולי המסגרת, בערך באמצעה, כך גם וניתן לכוונון אחורה וקדימה , לפי שעת היום ורמת ההצללה.
חברו מקום לאנטנת הג'פס, אם חוטית, כך שחלקה העליון יפנה למעלה בנקודת קליטה טובה בדשבורד או, אם היא SIRF 3, בכל מקום מתאים.
זהו.

-->