PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה אחורית לג'מני- מבעלי נסיון

yoav
28-10-07, 14:58
אלון- רגע לפני שאתה מוחק...כן - עשיתי חיפוש והנושא עולה שוב ושוב, אבל חשבתי שראוי ליחד לו מקום אחד מסודר משלו..

באופן טבעי הולך ועולה מס' בעלי הג'מני פה באתר- ואני מוצא שלרבים מאתנו חשש משותף מהתקנת נעילה. למה? לא יודע. אולי בגלל זכרונות העבר מהסמוראי הנעול שתקתק ודפק, אולי סתם כי זה רכב חדש ופחות בא לנו להפריע לנוחיות שהוא נותן ביום יום בתוך העיר- בקיצור לא יודע.
מה שכן- בשטח זה חסר (בטח אחרי שהורגלנו לרכב נעול).
אני מבין ממורי ,באחד השרשורים, שיש פה כבר כמה וכמה חברים עם ג'מני נעולים- רק לא שמענו אותם..
אשמח אם בעלי הג'מני הנעול יספרו על בעיות/חסרונות שהם גילו עם ה 3510 המפורסמת.. (את היתרונות כולנו מכירים8-) ), אם מישהו יודע איך התקנת נעילה משפיעה על האחריות, האם היא משפיעה על הטרנספרים מהמודלים החדשים בהם העברת מצבי ה 4X4 היא בלחצן חשמלי ולא ידית, וכו' וכו'.

יוד.

מוני אורבך
28-10-07, 15:42
יואב - אם אתה כול כך חושש תרכיב ARB
נכון יותר יקר, אבל גם הגימני יקר בהרבה מהסמוראי, תשקיע קצת...
כאשר תמכור תוכל לקבל חזרה חלק מערך הנעילה, אם זה מה שמטריד אותך
סך הכול, לעניות דעתי אוטומטית מאחורה, אפילו לגימיני, לא תהיה ממש בעיתית.
אבל אם החשש גדול - ARB
בדרך תרוויח קומפרסור (-:

מורי
28-10-07, 17:14
יואב.
א. הנעילות שמתאימות לסמוראי,מתאימות גם לג'ימני.מומלצת כמובן - LOCK-RIGHT 1510 ,שהיא שקטה יותר ואמינה יותר מה 1530.
עדיין צפה לתקתוקים המוכרים (והאהובים...).

ב. בדוק מול היבואן את נושא האחריות.

ג.אין קשר לפעולת הטרנספר.הנעילה עובדת בצורה עצמאית ואוטומטית בסרן האחורי,בלי שום קשר למצב הטרנספר שאחראי סה"כ על שילוב ההנעה הקדמית.

*אם תרצה לדבר עם בעלי ג'מני נעולים,אשמח לקשר ביניכם. (הם לא גולשים פה בפורום)

grunot
01-11-07, 18:00
היי יואב,

התקנתי לפני קרוב לשנתיים את הדטרויט.

ואני חייב להגיד ( כמובן בלי לפתוח שום דבר..) שהנעילה מתפקדת ללא דופי ,
פשוט "מתקתקת עבודה".. ממש תענוג.

אני לא מרגיש ולא הרגשתי שום הבדל בין הנעילה בג'ימיני לבין הסמוראים והויטרה הנעולים שעליהם יצא לי לנסוע בעבר, כך שלמיטב הבנתי המוגבלת וגם בעת התייעצות עם גורמים מוסמכים ממני לפני ההתקנה - אין כל הבדל בין הרכבים.
לגבי נושא האחריות - כמובן שהייצרן לא מכיר ברכבים שהותקנו בהם נעילות - כנ"ל גם לגבי ה-ARB.

אם ישנן עוד שאלות, אנא פנה אלי בה"פ.

-->