PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצ'ירוקי של אריק (R-IK)

R-IK
02-11-07, 16:09
חפשתי צ'ירוקי כחצי שנה (מייד אחרי שפגשתי את סער וצח במשל"ט 21 החלטתי [כמו הבנות שלי] שגם אני רוצה :D ) עד שמצאתי את המיוחד. אבל מה זה מיוחד, עד שהצלחתי לשים עליו את הידיים עבר חודש שלם של נדנודים לבעל הרכב (מנכ"ל הייטק שאת רוב זמנו מבלה בחו"ל) והעיקר, לשים אותו אצלי בחניה.

את הרכב, מודל 2001, אוטומטי, קניתי עם 50K ק"מ, מטופל במרכזי ונראה כאילו ויצא מהמפעל. בשלב הזה כבר היה לי ברור שאני צריך להתחיל במלאכת השידרוג.

קיט של רוביקון אקפרס RE6030 הוזמן לאחר כבוד, הוספתי בולמים של אולדמן (long travel), סט קדמי ואחורי של צינורות בלם מוארכים, קיט להנמכת הטרנספר ופנהרד מתכוונן.
כמובן שאת צמיגי ה 80/20 המקוריים החלפתי ב BF MUD 235.70.16.

הרכב במצבו הנוכחי מדהים אותי כל פעם מחדש. הקלות הבלתי נתפסת של מעבר מכשולים, הנוחות והכיף של להתיישב כל בוקר בכסא הנהג להניע אותו ולצאת לדרך.

תוכניות לעתיד הקרוב: מגני סף, פגוש קדמי עם אופציה לכננת נשלפת ונעילה אחורית.
פנטזיות: סרן אחורי דנה 44 ופגוש אחורי עם מנשא לגלגל ספייר.

bibi544
03-11-07, 00:55
יפה הממזר

R-IK
14-01-08, 12:51
מאז הפרסום האחרון התקנתי מגיני סף מבית היוצר של אסף הלוי והוזמנה נעילה אחורית נשלטת של OX שתגיע בסביבות פברואר עם חבר מארה"ב.

R-IK
16-02-08, 17:46
בשעה טובה הנעילה הגיעה לארץ הקודש :rolleyes:
הנעילה מאסיבית והמכסה מרשים למדי ביחס למקורי. הכבל שהזמנתי הוא באורך הסטנדרטי ואמקם את הידית (shifter) בצד הנהג משמאל לידית הטרנספר.
ולמי שמתעניין למצבו הבריאותי של החבר (אחרי המסע עם ה'משקולות') - עושה רושם שבקרוב תוגש נגדי תביעה על הטעיה מכוונת של המשקל הכולל ומעורבות ישירה לעקמת פוטנציאלית. אחח, אין כמו חבר טוב שגר בארה"ב ומגיע מידי פעם לביקור.

-- אריק.

R-IK
17-03-08, 00:02
ה OX הותקנה לפני כשבועיים אצל אסף (חבר באתר בעל ה XJ המדהים ביותר שראיתי עד היום) שעשה עבודה איכותית להפליא. הכבל מכוון פיקס ללא שום סטיות והנעילה נכנסת לפעולה בכל מצב.

שני ניסויי כלים בוצעו, חורשן ואזור גב שוהם\מצפה מודיעין. טוב, לנעולים אני בטוח לא הולך לחדש כלום אבל ההרגשה חבל"ז.

מצ"ב תמונות עדכניות.

בהזדמנות הזו אני רוצה להודות לחברים ש'הצקתי' להם בכל הקשור לנעילה: אסף הלוי, אופיר אדרי, עמי (הידוע בכינויו עמיקם) ולהורי שהביאוני עד הלום.

שמוליקו
17-03-08, 09:05
בהזדמנות הזו אני רוצה להודות לחברים ש'הצקתי' להם בכל הקשור לנעילה: אסף הלוי, אופיר אדרי, עמי (הידוע בכינויו עמיקם) ולהורי שהביאוני עד הלום.
למה לא ראיתי כאן תודה לאישה שתומכת?

R-IK
17-03-08, 10:36
למה לא ראיתי כאן תודה לאישה שתומכת?

אתה יודע מה, אתה צודק. היא האישה הטובה ביותר שיכולתי לארגן לעצמי. מצורף לינק לבלוג של שרון בו היא כתבה על האינדיאני שלנו (http://cafe.themarker.com/view.php?t=154427)

מוני אורבך
17-03-08, 11:35
אריק...

עצת חינם מבעל ניסיון בתחום.
אם אתה אוהב את המשפחה שלך כדאי שתשקיע קצת יותר בהם וקצת פחות ברכב.
או לכול הפחות במידה שווה.
ולא יום אחד תגלה שאתה לבד לבד עם האינדיני שלך.

חוץ מזה רכב יפיפה, תהנה.

R-IK
13-04-08, 22:53
עצת חינם מבעל ניסיון בתחום.
אם אתה אוהב את המשפחה שלך כדאי שתשקיע קצת יותר בהם וקצת פחות ברכב.
או לכול הפחות במידה שווה.
ולא יום אחד תגלה שאתה לבד לבד עם האינדיני שלך.

:twisted: להישאר עם ה'קוביה' לבד...לא בא בחשבון.

-->