PDA

צפייה בגרסה מלאה : לנד קרוזר 2003 (שאלה לגבי מצבים בידית ההילוכים - הכותרת נערכה)

galss
02-11-07, 23:05
ברשותי לנד קרוזר 2003 בנזין צורה ישנה השאלה שלי האם יכול להיות והאם זה תקין כאשר אני נימצא בפרקינג והרבכ דומם לחלוטין אני יכול להעביר למצב דרייב ובכלל לשחק אם הגיר גם כאשר המפתח לא בסוויץ?????אז זה המצב!שאלתי במוסך טיויוטה ואמרו ככה זה צריך להיות.לפי מה שאני יודע מבחינה בטיחותית צריך לילחוץ על הברקס כדי להעביר לפרקינג ולפחות סוויץ דולק. האם אני צודק???

galss
06-11-07, 19:56
מה אף אחד לא יודע????

lioromega
06-11-07, 20:10
אצלי בלנד קורוזר 2001 זה אותו דבר... וזה תקין

galss
12-11-07, 12:13
וזה נראה לך בטיחותי שהילד יכול להעביר לניוטראל גם כשהרכב כבויי ללא מפתח?

yoav21
12-11-07, 12:45
באחד הסרטי ההדגמה של ה Fj החדש המצב זהה, גם שם ניתן להעביר את הבורר בין המצבים השונים, ולכ ןזה תקין וכך טיוטה בנו את הגיר.
בברכה יואב.

חנן-ג'יפולוג
12-11-07, 13:08

זה בטיחותי באותה מידה שבה ברכב עם גיר ידני הילד יכול להעביר לניוטרל ללא מפתח.
לא נעים להודות, אבל חוק ההתיישנות כבר עובד על זה מאחר שכבר עברו 31 שנה מאז: כשהייתי בכיתה א', אבי יצא מהרכב לסדר משהו בשדה שליד, ואני שחררתי גיר לניוטרל, ושחררתי בלם יד. הרכב עמד בירידה.
מאז ועד היום עוד לא יצא לי לראות את אבא שלי רץ כל-כך מהר.

אגב, גם בדייהטסו גרנד-מוב האוט' של אשתי המצב דומה.

IlanHadar
12-11-07, 21:17

זה נראה לך תקין שלילד שאין רשיון נהיגה תהיה גישה לידית ההילוכים, אולי גם לבלם היד ואם כבר תן לו גם את ההגה והמפתח......

כל השטות הזו של ללחוץ על הברקס בשילוב ל D התחיל בארה"ב כאשר יצאה שמועה שמכוניות אודי קופצות קדימה עם השילוב ל D. לא כל היצרנים קנו על זה, טויוטה אחד מהם.

galss
12-11-07, 21:46
עובדה שבלנד קרוזר החדשים זה לא כך!!!וכל היצרנים בעולם לא בודקים אם לילד שעושה שטויות יש רשיון מזאת השטות הזאת ילד זה ילד הוא עושה ויעשה שטויוית מתוך סקרנות!
אגב מנהל השירות הטכני בטויוטה טען שזה לא הגיוני ולא בטיחותי אבל אחרי שאמרו לא אין מה לעשות יש חיה כזאת הוא חזר בו

-->