PDA

צפייה בגרסה מלאה : Hummer - לחובבי הז'אנר

גיא
03-11-07, 01:09
יש תמונות יפות ממתחת לחצאית

( ואני מזיל ריר, איך אפשר לארגן אחד כזה (http://www.pirate4x4.com/forum/showthread.php?t=625380) פה בארץ הקודש ? )

רכס חיים
03-11-07, 03:05
בשביל לנסוע בנגמ''ש אתה צריך רק להתנדב למילואים - השאר יבוא לבד. לדעתי - לג'יפ צריכה להיות תכונה מרכזית אחת ,לנייד אותך מבלי להניע את הרגליים עם תחושה שאתה הולך ברגל.כל מה שמפריע לתכונה הזו מרחיק אותך מג'יפ ומקרב אותך ללנד-קרוזר.נקודה.בהאמרים הגיעו למכסימיליזציה של הרחקת האדם מהשטח באמצעות תא אסירים חשוך ונייד שיותר גרוע מכלוב של כלבים שעשוי מרשת.חורי ההצצה - המוגדרים משום מה ''חלונות'' הינם יותר תוספת עיצובית מאשר פתחי הצצה החוצה.ולך תבין את טויוטה שבנתה דגם חדש תואם ''האמר'' ולא פחות מכוער אימים.

גיא
03-11-07, 09:46
לצערי הרב ( ניראה לי ) אני סיימתי את ענייני עם הצבא לפני שנולד ההאמר. ( יותר נכון הוא כבר נולד אז אבל עדיין לא עשה עליה ). ויש לי חסך.

נגמשים נהגתי מספיק ( וגם מזה נהניתי מאוד ) וככה גם תומת"ים וכל מיני דברים מעניינים אחרים.

האמר לא יצא לי. ועם הפרופיל הרפואי שלי הסיכוי שזה יקרה עם האמר צבאי שואף למתחת לאפס.

אז נותרה לי ההתלהבות והתקווה לאחד אזרחי. ( אני פשוט לא יודע מה אני לא מפסיד :-) )

גיא
03-11-07, 09:58
אגב, אם יש פה מישהו שמסוגל לגייס אותי למילואים לקורס באלייקים או איפה שעושים את זה, להיתר נהיגה בהאמר. אני מתנדב למילואים האלו.

ואני לא צוחק !

( יש לי רשיון לרכב ביטחון אמבולנס אם זה עוזר במשהו )

Pageup
03-11-07, 10:36
אתה קודם כל צריך רישיון ג' (או איך שלא קוראים לזה היום).

ד ו ר ו ן
03-11-07, 11:39
איך שהאמריקאים אוהבים לסרבל דברים..
לא שמעו על רלסים או רמפה??

איציק - 4X6ZH
03-11-07, 12:15
לדעתי אפשר למצוא איזה מעביר מים או תעלה.
ואחר כך מביאים את הטנק המזדמן לחלץ את המשאית .:lol: :lol:

lizard
03-11-07, 14:18

מישהו בשירשור כתב שלא צריך רלסים או רמפות. הילוך ראשון ואיטי ובזהירות. תוך 4 שניות הרכב על הקרקע :-D

ד ו ר ו ן
03-11-07, 21:16
מישהו בשירשור כתב שלא צריך רלסים או רמפות. הילוך ראשון ואיטי ובזהירות. תוך 4 שניות הרכב על הקרקע :-D
אני מבין שאתה לא ממש מכיר איך נראה מוביל טנקים..

אז להשכלה-מה שרואים בתמונות זה לא מוביל טנקים.
מצוי האמר יורד ועולה בכוחות עצמו ממוביל טנקים ישראלי.

איציק,
השיטה של התעלה דוקא עובדת מצויין אם הסוס נשאר על קרקע מוצקה.

נמרוד
03-11-07, 21:32
בשביל לנסוע בנגמ''ש אתה צריך רק להתנדב למילואים - השאר יבוא לבד. לדעתי - לג'יפ צריכה להיות תכונה מרכזית אחת ,לנייד אותך מבלי להניע את הרגליים עם תחושה שאתה הולך ברגל.כל מה שמפריע לתכונה הזו מרחיק אותך מג'יפ ומקרב אותך ללנד-קרוזר.נקודה.בהאמרים הגיעו למכסימיליזציה של הרחקת האדם מהשטח באמצעות תא אסירים חשוך ונייד שיותר גרוע מכלוב של כלבים שעשוי מרשת.חורי ההצצה - המוגדרים משום מה ''חלונות'' הינם יותר תוספת עיצובית מאשר פתחי הצצה החוצה.ולך תבין את טויוטה שבנתה דגם חדש תואם ''האמר'' ולא פחות מכוער אימים.

חיים אני מת על השפה הציורית שלך... אבל אתה רואה שחור ולבן וחורץ דין שלא על פי עובדות. הייתי קורא לך אפילו גזען מוטורי :D

האמר H3, פשוט ורגיל, כמו שהוא מאולם התצוגה, בישראל, מגיע עם צמיג גדול יותר, מרווח גחון וזויות טובות יותר מכל מתחרה חדש אחר. הוא מגיע עם נעילה אחורית מקורית (בגרסא המפוארת), עם טרנספר קצר 4:1 (אין כזה דבר באף רכב למעט רנגלר רוביקון) ועם מתלים פרימיטיביים אבל מתאימים לעבודה בשטח - יותר מכל מתחרה אחר. נכון, הראות דרך החלונות די חרא. אבל טוב מאד שנמכרים כאלו, כי זה אחר מכלי הרכב שיככבו בפורום ג'יפולוג בעוד עשר שנים בידיים של חובבים.

כלי הרכב החדשים היחידים שמציעים יכולת עבירות דומה הם רנגלר רוביקון (לא מיובא סדיר), דיפנדר, והאח הגדול, H2.

ואם התלונות לך חיים הן לגבי האמר צבאי - אז אתה באמת לא בכיוון. הכסא, ההגה, ולוח המחוונים זהים לגמרי לג'פס M151 ולצורך העניין גם לג'יפ MB משנת 42'. ובגרסא הנכונה, אין לא חלונות ולא דלתות...

Viper
03-11-07, 22:53
אין מה להגיד!
פשוט רכב אדיר!!!
יאללה, מתי צה"ל מוציא למכרזים את ההאמרים הישנים שלו? על משהו כזה שווה לשים את היד!
אגב, אולי האמריקאים מסורבלים באיך שהם הורידו כאן את ההאמר, אבל תראו לי עוד רכב שמגיע מדוגם מהמפעל להנפה קלילה?!? (מיועד לשינוע אווירי של הרכב).
מישהו יודע מה הסיבה שהאגזוז מוגבה לגובה ראש אדם?!? (מים?)
אגב, לא כ"כ קשור, אבל בזמנו התפרסמה כתבה על הוצאה משירות של M-151, די מוזר, בשבוע האחרון ראיתי עשרות צה"ליים יפיפיים כאלה חורשים את הארץ...

נמרוד
03-11-07, 22:57
ההאמרים הצבאיים לא יצאו למכרזים אזרחיים, בדיוק כמו שהג'פסים M151 לא יצאו. והם בהחלט עדיין נוסעים בתרגילי מילואים, אני חרשתי באחד כזה בחורף שעבר וזה מה שנתן לי את ההשראה לכתבה הזאת. (http://www.jeepolog.com/378.html)
http://www.jeepolog.com/UserFiles/Image/with_watermark/mutt_m151/M151_mutt_jeep_27.jpg

lizard
04-11-07, 00:10
יש תמונות של מלחמת לבנון השניה שבה רואים ג'פסים.
זה מרשים לראות שכלי שתוכנן לפני חצי מאה בערך ושהפסיקו לייצר לפני המון זמן עדיין חי קיים ורלוונטי.

Viper
04-11-07, 00:12
ולא רק שהוא קיים עדיין, בשנת 2002~ עוד נהגתי בג'יפ כזה והחוויה היתה נהדרת!
זה ג'יפ אמיתי!!! מבלי לפגוע באף אחד, נהנתי לנהוג בחמישיה יותר מבסופה. (למרות שלסופה יש את היתרונות שלה).

tzagi
04-11-07, 05:29

דורון דורון דורון
מה נעשה איתך?
כנראה מונחים כמו:
health and safety
or union spotter
עוד לא הגיעו לארץ הקודש.....תן לזה זמן.....כמו 5 דקות!

שמוש ברמפות אסור בהחלט!
תאר לעצמך שאיזה אהבל יסובב הגה והרכב יפול מהרמפה
Can you spell "law suit?"

התהליך של ההורדה מהמוביל לגיטימי לחלוטין.
ומגין על האהבלים וגם על אלה שמשלמים על הטעויות שלהם (כמוני)

benar
04-11-07, 11:42
אגב, אם יש פה מישהו שמסוגל לגייס אותי למילואים לקורס באלייקים או איפה שעושים את זה, להיתר נהיגה בהאמר. אני מתנדב למילואים האלו.

ואני לא צוחק !

( יש לי רשיון לרכב ביטחון אמבולנס אם זה עוזר במשהו )

צר לי לאכזב אותך אך בצה"ל לא שולחים אנשי מילואים לקורסים כאלה מגיל 30 ומעלה...

ולא, רשיון לאמבולנס לא עוזר...

בן.

RONI
04-11-07, 19:02
חיים אני מת על השפה הציורית שלך... אבל אתה רואה שחור ולבן וחורץ דין שלא על פי עובדות. הייתי קורא לך אפילו גזען מוטורי :D

האמר H3, פשוט ורגיל, כמו שהוא מאולם התצוגה, בישראל, מגיע עם צמיג גדול יותר, מרווח גחון וזויות טובות יותר מכל מתחרה חדש אחר. הוא מגיע עם נעילה אחורית מקורית (בגרסא המפוארת), עם טרנספר קצר 4:1 (אין כזה דבר באף רכב למעט רנגלר רוביקון) ועם מתלים פרימיטיביים אבל מתאימים לעבודה בשטח - יותר מכל מתחרה אחר. נכון, הראות דרך החלונות די חרא. אבל טוב מאד שנמכרים כאלו, כי זה אחר מכלי הרכב שיככבו בפורום ג'יפולוג בעוד עשר שנים בידיים של חובבים.

כלי הרכב החדשים היחידים שמציעים יכולת עבירות דומה הם רנגלר רוביקון (לא מיובא סדיר), דיפנדר, והאח הגדול, H2.

ואם התלונות לך חיים הן לגבי האמר צבאי - אז אתה באמת לא בכיוון. הכסא, ההגה, ולוח המחוונים זהים לגמרי לג'פס M151 ולצורך העניין גם לג'יפ MB משנת 42'. ובגרסא הנכונה, אין לא חלונות ולא דלתות...
די נמרוד מספיק עם העינויים!
לא יכול יותר.

jonesy
04-11-07, 19:33
יש תמונות של מלחמת לבנון השניה שבה רואים ג'פסים.
זה מרשים לראות שכלי שתוכנן לפני חצי מאה בערך ושהפסיקו לייצר לפני המון זמן עדיין חי קיים ורלוונטי.

במלחמת לבנון השניה זה היה הרכב שלי...
עם כל הנוסטלגיה וההתרפקות על העבר, ולמרות יתרונות מסויימים שיש לו, בגדול זה חרא של רכב. :mrgreen:

מוטי.

ד ו ר ו ן
04-11-07, 20:30

אתה מדבר רק על מה שמיובא לארץ?
יש גירסאות חדשות של סידרה 70 וגרסאות אפריקניות חדשות לפטרול-כל מה שתרצה ולא יהיה כאן..:x

Viper
04-11-07, 22:18
במלחמת לבנון השניה זה היה הרכב שלי...
עם כל הנוסטלגיה וההתרפקות על העבר, ולמרות יתרונות מסויימים שיש לו, בגדול זה חרא של רכב. :mrgreen:

מוטי.

מוטי- מתפנק?!?
על מה אתה מדבר? זה אחלה רכב כשיודעים לנהוג בו ולא הוא נוהג בך...
בתור מישהו שנוהג בסמוראי (והנוחות כנראה לא ממש משנה לו) אני טוען שהרכב הזה פשוט אדיר...
ממש הרגשה כיפית לנהוג בו.
אבל זה אני.
אני יכול להבין אותך...

-->