PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיבור מע' הפליטה למנוע

thesixguy
19-02-04, 18:02
קודם כל שלום לכולם. לכבוד הוא לי להצטרף אליכם.
בחיבור של האגזוז למנוע השתחררו הברגים (2). חיזקתי אותם כמה שיכולתי אך עדיין קיים מרווח אשר ממנו בורחים גזים (שבטח עולים לקרבורטור וממלאים אותו פיח), וחוץ מזה העסק אמור להיות אטום, לא?
אז, האם לנסות לסגור יותר חזק -מרגיש שהגעתי לסוף-או שאולי נשבר/חסר שם איזה משהו? (הכל נראה שלם).
תודה מראש
גיא

UNIX
19-02-04, 19:11
הייתה לי בעיה דומה כנראה חיזקת יותר מדי וה"קונוס"(תחילת הצינור)
נשבר בפינה אחת . תנסה לפרק לגמרי ותראה אם לא נשבר שם חצי.
אם לא נשבר כלום אז יש מישחה כזו שעוזרת לאטימה.
בכל אופן מומלץ להוריד את הכנף השמאלית כך תהיה לך גישה
ותוכל לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

ניר ל
22-02-04, 10:23
קנה סט אטמים לסעפת, זה לא יקר. יחד עם זה תצטייד מראש בפקקי מים מתאימים לראש המנוע. אם הפקקים חלודים תחליף גם אותם באותה הזדמנות.
רצוי לעבוד עם מאריך פטריה שמאפשר לך לעבוד בזווית, לצורך סגירת הברגים.
תעבוד עם ספר הטיפולים בסדר סגירה נכון ומומנטים מתאימים.

ערן המסוקס
22-02-04, 12:33
ניר מה הקשר?? הוא מדבר על החיבור בין הסעפת לצינור הפליטה. אתה מדבר על החיבור בין הסעפת לראש המנוע. או שאני טועה?

בין הסעפת לצינור הפליטה אין אטם. אני מציע לך לפתוח את הברגים ולבדוק אכן אם לא שבור שם משהו. במידה והכל ניראה תקין, ייתכן פשוט שהעסק לא היה מורכב בזוית הנכונה, או שהגוז'ונים גמורים.
במיקרה זה, תאלץ ככל הנראה להוציא את הגוז'ונים ובהזדמנות זאת לשים ברגים רגילים במקומם.

ניר ל
22-02-04, 12:39
ניר מה הקשר?? הוא מדבר על החיבור בין הסעפת לצינור הפליטה.

צודק ! טעות שלי.

thesixguy
27-02-04, 16:45
ניר צדקת. האגזוז רותך בצורה לא מקצועית ולכן גרם לעיוות בזוית שעולה למניפול.
הפיתרון- חתכנו האגזוז, הרכבנו שרוול, ואז כיוונו את הקונוס של האגזוז למקום הנכון, חיזקנו את הברגים ואת השרוול (ע"י פלנץ'), והדליפה של הגזים כמעט נעלמה. מה שחסר כנראה זו המשחה המיסתורית שUNIX הזכיר. :)
דרך אגב,מסתבר שלא כל מי שמחזיק סיקס, גם אוהב אותו. שלי שנת 90, יוצא צה"ל, ונראה שמאז שהשתחרר לא עשו לו אפילו טיפול שמנים/סיכה, שלא לדבר על ברקסים תפוחי הגה וכו'
לא יאומן כמה אפשר להתאכזר לכלי כזה.

UNIX
27-02-04, 17:48
בטוח שהחליפו לו שמנים וכו' וגם תפוחים אבל עם הזמן הכל נשחק ונהרס אין מה לעשות.
פעם שמו לי משחה כזו במוסך , אני יברר לך על המשחה , אבל אני בטוח שיש
בפורום עוד אנשים שמכירים, בכל אופן אולי כמו שניר אמר מקודם בטעות
נכון ובורחים לך גזים מהסעפת?

רכס חיים
28-02-04, 20:05
אני לא חסיד של המשחות האלה. לדעתי התרון הנכון זה כמו שעשו פעם באמצעות טבעת רשת מנחושת שמתהדקת סופית כשהמנוע חם. אבל אפילו לעצמי עוד לא השגתי כזאת. בינתיים לך לאגזוזן ותיק וקנה ממנו את המשחה שבאה בשפופרת. הוא אמנם ידפוק אותך ב-10 שקלים אבל הוא ימכור לך גם את הידע שלו, וזה שווה הרבה יותר.

-->