PDA

צפייה בגרסה מלאה : באגי VW/סובארו של ארי

freeline
11-11-07, 15:33
מתנצל מראש שאין עדיין תמונות מקרוב מבטיח להוסיף בקרוב...
http://www.silvup.net/images/cjsj815c3iqp28l.jpg
http://www.silvup.net/images/cjsj815c3iqp28l.jpg

אם יש תגובות הערות יתקבלו בברכה

ארי

אופק
11-11-07, 18:08
אתה בנית?

מחוץ מזה מאוד נחמדה רק תידאג לסדר את הסבך הזה של החשמל ואת הקשת הקדימית לשנות טיפה את הזווית אם אתה רוצה אני אשלך לך ציור איך

freeline
11-11-07, 18:17
אתה בנית?

מחוץ מזה מאוד נחמדה רק תידאג לסדר את הסבך הזה של החשמל ואת הקשת הקדימית לשנות טיפה את הזווית אם אתה רוצה אני אשלך לך ציור איך

אני לא בנית אותה מאפס..קניתי אותה אבל ההילוכים היו הפוכים ההגה לא היה במקום ברקסים לא עבדו, מנוע גמגם, קרבורטור גמור...שיפצתי אותה שיניתי את הצורה וחשמל חדש....

אם תוכל לשלוח לי ציור אני ישמח

תודה ארי

oshoshan
11-11-07, 18:17
שמעתי שאסור לשים את השיכמיות האלה על המושבים בגלל שהן פוגעות בתפקוד של כריות הצד :grin: :grin: (אני סתם מלא קינאה).
יפה לך, תתחדש.
עודד

asafk
11-11-07, 21:01
אני רואה פרונט של חיפושית, מנוע סובארו. מה יש במתלה האחורי?
מה עוד יש בבאגי? פרטים, חביבי... פרטים.

מה התוכניות שלך לגביו? להתחרות? רק לטייל?

אסף.

freeline
12-11-07, 00:45
אני רואה פרונט של חיפושית, מנוע סובארו. מה יש במתלה האחורי?
מה עוד יש בבאגי? פרטים, חביבי... פרטים.

מה התוכניות שלך לגביו? להתחרות? רק לטייל?

אסף.

אוקיי,
גיר של חיפושית, הפרונט הוא של חיפושית אמריקאית כלומר הברקס הוא דיסק, יש ברז חשמל,שני מכלי דקל מנירוסטה כל אחד 13.5 ליטר אני קניתי בולמים גז קידמיים של SENSA TRAC
ועכשיו אני מחפש כסא מירוצים וחגורת בטיחות 4\5 נקודות..

וקודם לרכוש נסיון ובהמשך להתחרות...

lizard
12-11-07, 05:52
חגורות אתה יכול לקנות מאיביי בכמעט כלום כסף. אתה לא צריך חגורות תקניות בשביל ההתחלה.
כיסא, זו כבר בעיה. לדעתי תשתמש בכיסא רגיל. אין טעם להוציא כסף על זה כרגע.

תבדוק בכלל אם הבאגי שלך תקנית לפי התקנון (ולפי איזה תקנון) לפני שאתה חושב בכלל על להתחרות.

בהצלחה

דרור ברלי
12-11-07, 10:54
למה אתם משגעים אותו?...

באגי ממש חמודה אבל לפאן/טיולים בלבד, כי היא לא תקנית לפי שום תקן ידוע. אתם יודעים את זה ואני מתפלא שאתם לא רושמים את זה במפורש.

היום הוא עוד יכול להתחרות, כי אין חוק ואין תקנונים ואין ביטוחים ושום דבר לא חוקי ולא בתוקף. אבל חבל להשקיע כסף בציוד תקני יקר ואחר כך לחוות את מפחי הנפש כשאבירי חוק הספורט המוטורי לא יתנו לו להתחרות עם כלוב שאינו תקני בעליל.

חבר יקר, חפש לך מושב מירוץ משומש שהתאריך שלו פג - יעלה לך בזול ויהיה מצוין. את החגורות תמצא באי-ביי. לא תקניות ולא בטיח, אבל חדשות וטובות, שיחזיקו אותך בתוך הכיסא. כמובן לא לשכוח קסדה. תמיד. ותעשה טובה - תקפיד על קסדה סגורה מלאה! (עם מיגון לסנטר) כל קסדת מוטוקרוס תעשה את העבודה מצוין.

מה שחשוב לך זו קודם כל הבטיחות שלך ולא ה"תקניות" של הציוד, כי לפי מה שרואים, בעתיד ממילא לא תוכל להתחרות עם הבאגי הזה כי השילדה שלו לא בנויה לפי תקני FIA ולא נעליים.

UNIX
12-11-07, 11:02
נראה טוב
בבקשה הנה חבר שמוכר כסאות שכאלו חדשים
במחיר רצפה
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=23422&highlight=%EB%F1%E0%E5%FA

דבר איתו אולי נשאר לו משהו

arnonshoshani
13-11-07, 07:18
שלום לכולם.

הרכב הזה נבנה על ידי לפני די הרבה זמן לשעשועים.
הוא בנוי כולו מצינור 42 מ"מ סקדיול 40. פרונט של חיפושית דגם חדש יותר (כולל דיסקים) אבל עדיין מוטות פיתול. האחורה שלו הוא תרומה של חיפושית סטיישן (שכחתי את שם הדגם. שייתרונו כמו בחיפושית אמריקאית הוא הציריות והוא ללא ה SWING AXLE של החיפושיות הרגילות. מנוע סובארו. גלגלים אחוריים 31/10.5/15 וקידמיים 7.5/15.
הוא קל מאד (500 ק"ג בערך) מאחורה נדרש נוספו לו חיזוקי זרועות נגררות ובולם קפיץ נוסף לעזור למתלה העייף.

אני שמח לראות שהוא עדיין במצב נסיעה ומטופל כראוי.

בהצלחה ותהנה ארי

ארנון

freeline
13-11-07, 12:56
שהבאגי הגיעה אליי היא הייתה במצב על הפנים היו סדקים בשילדה בעיקר בחלק הקדמי שמחבר את הפרונט לשילדה .
המנוע היה כימעט גמור עייף מאוד עבר טיפול מסיבי , הקרבורטור היה גמור החלפתי לו את כל האטמים גומיות עבר שיפוץ לא קטן .
2 בולמים היו שבורים אחד אחורי שמאלי , והשני שמאלי קידמי
משאבת ברקס גמורה והוחלפה כולה + משאבת קלאצ'
בקיצור היה ויש עליה הרבה עבודה

ארנון אני מתנצל עם לקחתי לך את כל הקרדיט על העבודה
אבל היא הייתה במצב ממש לא טוב עם אתה באזור של אילת אתה מוזמן לראות איך היא ניראת עכשיו

ארי כהן - 0528804135

צרצר
19-11-07, 21:52
יש מצב שהבאגי נסע נסיעת מבחן היום ולא ידעתי ?????:D

freeline
25-11-07, 17:29
יש מצב שהבאגי נסע נסיעת מבחן היום ולא ידעתי ?????:D

אכן נסעה אך לזמן קצר ואז הלך ראש מנוע:/....

-->