PDA

צפייה בגרסה מלאה : כפתור של המגבים

gmb
12-11-07, 15:38
הכפתור שמפעיל את המגבים התקלקל
האם אפשרי לחבר שם כפתור פשוט של ON-OFF או כפתור של 3 מצבים או שצריך לקנות כפתור מקורי חדש?
איך בכלל אפשרי גם לחבר את זה גם למשאבה שאני הולך לפרק מאוטו אחר?
(כדאי בכלל להתעסק עם מערכת מתזים מרכב אחר או שצריך לקנות חדש של הסיקס? איפה בדר"כ ממקמים את המתזים עצמם?

רמי

yoavshefer
12-11-07, 19:41
מפסק ON-OFF יהיה רק עם מהירות אחת.

UNIX
12-11-07, 21:33
הכל אפשר אבל כמה כבר יעלה כפתור חדש.?
100 120 שקל ? בשביל זה לא שווה לעשות קומבינות
איך האוטו נוסע אחרי הכיוונים
עדיין טוב?

gmb
12-11-07, 23:21
ברוך.
הכל אפשרי,
אבל הבעיה היא שאם חסרה לי כל המערכת של המתזים יהיה כבר יקר לקנות הכל, שזה כולל כפתור, משאבה, צינורות, מתזים. וכולי. מה גם שאין לי מושג איך זה היה מחובר מלכתחילה... כנראה שלכל סיקס היה משהו אחר (אחד דיבר על משאבה חשמלית רגילה, ואחד דיבר על משאבה וואקום, שעם הכפתור של המגבים אני מפמפם ואז נוצר לחץ במשאבה מכנית שמעבירה מים למתזים)
אז.. אם כבר לשכלל אז מה ואיך לעשות...

אם אני אשים כפתור של 3 מצבים (כבוי, חלש, חזק) יש איזשהם נחתים (או מנחתים הם נקראים?) בדרך? בין המתג למשאבה או איך בדיוק זה עובד שם?

ולעניין הכוונון
אתה מאמין לי שמאז הכוונון בקושי יצא לי לנסוע עם הרכב שלא לדבר על לטייל... (טיול אחד לשלושה ימים נחשב?)
אבל בכל זאת, אני חושב שאני מרגיש קצת ירידה בביצועים לאחרונה...
אולי זה סתם פסיכולוגי

רמי

AvigdorAharon
14-11-07, 08:37
ברוך.
הכל אפשרי,
אבל הבעיה היא שאם חסרה לי כל המערכת של המתזים יהיה כבר יקר לקנות הכל, שזה כולל כפתור, משאבה, צינורות, מתזים. וכולי. מה גם שאין לי מושג איך זה היה מחובר מלכתחילה... כנראה שלכל סיקס היה משהו אחר (אחד דיבר על משאבה חשמלית רגילה, ואחד דיבר על משאבה וואקום, שעם הכפתור של המגבים אני מפמפם ואז נוצר לחץ במשאבה מכנית שמעבירה מים למתזים)
אז.. אם כבר לשכלל אז מה ואיך לעשות...

רמי

פעם ראשונה שאני שומע שב CJ יש משאבה מכנית, ואקום וכדומה, אבל...
בעקרון, המערכת פשוטה מאוד, משאבה חשמלית קטנה, מיכל מים מתאים, צינורות והמתז המרכזי (ישנו רק אחד).
לא הייתי מתעסק עם תחליפים, ב eBay חיפשת?

אביגדור

-->