PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך יעוץ דחוף על שינוי מבנה

רנבו
19-11-07, 01:45
אני צריך לשנות את המבנה של ההיילקס מסגור לפתוח ולהוריד את הכננת מהרשיון (אין על הטנדר כננת). הייתי במשרד הרשוי בחולון ושם אמרו לי שבגלל שהרכב מוגבה, אני צריך קודם להוריד את ההגבה ורק אחרכך ירשמו לי שינוי מבנה. יש לי טסט לעבור עוד שבועיים, לא רוצה להוריד הגבהה, ומאוד רוצה רישום מסודר ותיקני של הרכב. לא מחפש להרכיב ארגז בשביל טסט ולפרק אחרכך. למישהו יש נסיון מה עושים?

טל חסיד
19-11-07, 08:52
תבקש ממי שאמר לך שהרכב גבוהה שיסביר לך מיספר דברים:

1) איפה יש הגבהה ברכב שיראה לך ? למשל קפיצים, שאקלים, או בודי ליפט או צמיג גבוהה שאלא בדרך כלל מגבהים את רכבי השטח.
שאקלים ארוכים מאד ובודיליפט יכולים להצדיק את דברי הבוחן בטענת שינוי מיבנה. קפיצים לא.
וצמיג שהוא ברשיון גם לא.

2) תגיד לאותו "בוחן" שיש תקנות מאד ברורת לגבי מקסימום גובהה הרכב וכדאי ליבדוק את הרכב אם מטר. לכל קטגוריה של מישקל רכב מסחרי יש מקסימום גובה מפני הקרקע שרוב ההילקסים גם הגבוהים נכנסים בא. (הכל רשום בתקנות תעבורה תבקש לראות אותם)

3) לרוב הבוחנים לא מבינים כלום בנושא(אם היו מבנים לא היו מציקים סתם)ויש להתעקש איתם בדברים שכתבתי לך. בשלב שהם מסתבכים אם דבר שהם לא מבינים בוא הם יורדים ממך.

אם לא עוזר תבקש את פרטיו המלאים של הבוחן ותיפנה למשרד התחבורה בתלונה נגד הבוחן שמציק ללא סיבה , בדוק איתו לפני רק מה בדיוק מפריע לו ותקליט אותו עם הוא רק אומר שההרכב גבוהה בלי לבדוק מה בדיוק גבוהה ולא תקין תתלונן עליו.

בברכה טל

spiderman
19-11-07, 09:29
עוד שאלה קטנה, בודי ליפט (אוקולונים) זה בכל מקרה לא חוקי? או שיש מה לעשוץ בעניין.

-->