PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות בין טראקן לפרילנדר

hosham
23-11-07, 17:16
שלום לכם
מעוניין ברכב באזור ה-150K,מרווח למשפחה +2 עם אופציה להרחבה.
רוב הנסיעות יהיו על הכביש,בהתחלה שטח קל ואח"כ אלוהים גדול...
ראיתי 2 רכבים (המצויינים למעלה) שמורים יד ראשונה עם קילומטרז' נמוך ובאותו טווח מחיר (שנתון 2005).

יכולות השטח של הפרילנדר ידועות לנו כלא מדהימות לעומת הטראקן אך מעניינת אותי איכות הנסיעה של הטראקן כמה הוא נוח בנסיעות יומיומיות,איכות בניה של האוטו ואמינות.

תודה.

sos4u
23-11-07, 17:57
אל תתלבט - קח טראקן ולא תצטער

נמרוד
24-11-07, 14:53
הפרילנדר הוא ג'יפון ללא הילוך כוח, הוא אינו רכב שטח של ממש. לנדרובר-נטול-קפאין. בתור ג'יפון הוא כנראה בסדר גמור - אם זה מה שאתה מחפש. הטראקן לעומתו הוא רכב כביש-שטח בגודל מלא,על פי המפרט היפאני/קוראני המקובל. הוא גדול, חסון, מרווח, יש לו סרן אחורי חי, צמיגים בגודל סביר, וכמובן תיבת העברה עם הילוך כוח. מבחינת אמינות הוא בסדר גמור ויותר מכך, במיוחד לעומת לנדרובר :smile: אם אתה לא בקיא, אז בוא נגיד שבדרוג האמינות הכללי של כל הזמנים לנדרובר מדורג מסורתית בין אלפא-רומאו לסיטרואן...

הטראקן הוא ללא ספק בחירה טובה, שפויה, למי שמחפש רכב שטח ראשון ומרווח למשפחה.

hosham
25-11-07, 08:58
תודה על התגובות
הייתי לדעת איך נסיעת הכביש של הטראקן בהשוואה לפאג'רו או ללנד קרוזר.
כי עוד אופציה היא לחפש פאג'רו שנת 2003-4 במחירים אלו.

Micha
26-11-07, 11:08
תודה על התגובות
הייתי לדעת איך נסיעת הכביש של הטראקן בהשוואה לפאג'רו או ללנד קרוזר.
כי עוד אופציה היא לחפש פאג'רו שנת 2003-4 במחירים אלו.

הוא רכב מאד נוח עם בעייה קלה של "תנודתיות" בגלל הבולמים.

תחליף סט בולמים ואתה מסודר.

hosham
26-11-07, 11:26
רעשי מנוע וכביש? האם רמת הבידוד שלו מספקת או שהקונה יתבאס אחרי הוצאה של 150K מהנסיעה היומיומית לעבודה?
והאם עדיף להתפשר דגם ולרדת לפאג'רו?

מאיר רוטברג
26-11-07, 11:30
אורן גולדמן מוכר את הטראקאן שלו סופר מושקעת ולא ראתה שטח

נמרוד
26-11-07, 22:03
רעשי מנוע וכביש? האם רמת הבידוד שלו מספקת או שהקונה יתבאס אחרי הוצאה של 150K מהנסיעה היומיומית לעבודה?
והאם עדיף להתפשר דגם ולרדת לפאג'רו?

זה תלוי בקונה ובסטנדרטים שלו. אם הוא יורד ממרצדס S קלאס הוא יהיה מאוכזב, אם עד היום נסע בסופה פתוחה הוא יחשוב שהוא מת והגיע לגן עדן.

הרכב בעל התנהגות כביש ממוצעת ברכבים מסוגו - SUV גדולים וכבדים. לפאג'רו קינג התנהגות כביש עדיפה, כנראה הטובה בקטגוריה. אבל הוא עולה משמעותית יותר - לדעתי הפרש של שלושה שנתונים עבור אותו סכום. אין מה לעשות, ההחלה אוביקטיבית ויכולה להיות רק שלך, תעשה נסיעות התרשמות על רכב כזה ואחר ותחליט בעצמך.

-->