PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה מעלה לי את הטורים לאחר הנעה (רכב פרטי)

opl
23-11-07, 22:28
המנוע 1.6 קרבורטור. כשאני מניע הסלד מתייצב על סלד גבוה במקצת מהסלד הרגיל במנוחה.
אני יכול לבטל את זה על ידי לחיצה קלה פלוס על הגז ואז הסלד יורד לרמה נורמלית. אני משתמש בזה בהתנעות קרות בחורף. אבל... אין לי צוק אוטומטי... את צינורות המים של הצוק ביטלתי לפני כחודשיים, ולכן השאלה הבאה - מה מעלה לי את הסלד בהתנעה?

צביקה קרבורטור
25-11-07, 22:29
המנוע 1.6 קרבורטור. כשאני מניע הסלד מתייצב על סלד גבוה במקצת מהסלד הרגיל במנוחה.
אני יכול לבטל את זה על ידי לחיצה קלה פלוס על הגז ואז הסלד יורד לרמה נורמלית. אני משתמש בזה בהתנעות קרות בחורף. אבל... אין לי צוק אוטומטי... את צינורות המים של הצוק ביטלתי לפני כחודשיים, ולכן השאלה הבאה - מה מעלה לי את הסלד בהתנעה?
מותר לפרט את הסוד, באיזה רכב מדובר?
בברכה
צביקה

opl
26-11-07, 09:30
opel kadet 1988

צביקה קרבורטור
26-11-07, 18:31
שלום רב!

הקרבורטור באופל קדט, הוא מתוצרת פירבורג, בעל צוק אוטומטי מוזן מי קירור.
אינני יודע מדוע ביטלת את צנרת הגומי המובילה לצוק, אני מניח בגלל יציאות מים אכולות,
השאלה האם ביטלת את אפשרות סגירת המצערת, על ידי סיבובה לכוון פתיחה, אם לא הצוק מתפקד, למרות ביטול הצינורות מים, ומשתחרר בגלל שהבי מיטל השולט על סגירת וניטרול הצוק, מתנטרל עיי מתח חשמלי, שהוא תוספת המחממת ספירלה המנטרלת את הצוק לגמרי אחרי דקה או שנים מעת ההתנעה.
הסלד הגבוה בעת ההתנעה, הוא סלד צוק, והוא תקין , ואני ממליץ לך לא לעשות מאומה, כדשי שהרכב לא יתכבה עם התנעת מנוע קר.
בברכה
צביקה

opl
26-11-07, 19:00
תודה רבה לך צביקה

-->