PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי מד חום

אושר
24-02-04, 15:51
לפני כמה ימים קניתי מד חום דיגטלי יש לי בעיה אני יודע איפה לחבר את החוט שאמור ללכת יונית חום אני לא מוצא אותה הטרקטורון זה סקרמבלר 95 תודה מראש !!

חנן א.
24-02-04, 16:20
היי, ברוך הבא לפורום.
אני כבר חיברתי שעון חום בטרקטורון, אביזר חשוב ביותר.
קצת פסיקים ונקודות היו עוזרים לי להבין את השאלה, נסה לנסח אותה שוב.

אושר
24-02-04, 21:28
יש את החוט שהולך למינוס אחד הולך לגוף ואחד הולך ליונית של החום או לאיזה בורג בראש של המנוע זה מה שלפחות אני חושב אז יש לי בכל אופן בעיה לחבר את החוט שהולך ליוניות או למונוע זהו שזה הבעיה אני לא יודע איפה לחבר אותו ועוד דבר איזה טמפ אני צריך לראות מה המקסימום ומה המינמום

חנן א.
25-02-04, 02:26
אתה מתעקש לא לכתוב עם פסיקים ונקודות, אה?
אם הבנתי אותך, ואני ממש לא בטוח שהבנתי אותך, בגלל שאתה כותב זוועה, אז אתה מחפש לאן לחבר את החוט של החיישן של השעון.
ובכן, החוט הזה הולך אל החיישן שנמצא בצידו האחורי ימני של ראש המנוע. אתה לא יכול להשתמש בחיישן המקורי כי הוא רק בעל שני מצבים: פתוח וסגור. זה לא טוב לשימוש עם שעון, זה טוב לשימוש עם נורת ביקורת.
היית אמור לקבל ביחד עם השעון יוניט חדש, אתה מחליף את היוניט הישן בחדש, ומחבר את החוט ליוניט החדש.

לגבי הטמפ' : תתחיל לדאוג כשהשעון יגיע למאה מעלות, תעצור כשהוא יעבור את ה105 מעלות. אין טמפרטורת מינימום כי המנוע הזה לא מצויד בטרמוסטט.

אושר
25-02-04, 13:25
SORRY על הפסיקים ,אם לא קיבלתי יונית מה עושים??
יש איזה מפרט לסקרמבל שתוכל להראות לי איפה לחבר ?אני קצת חדש בכל העסק ,תודה מראש!!!!!!!!!

חנן א.
25-02-04, 13:43
אם לא קיבלתי יונית מה עושים??
קונים שעון אחר עם יוניט תואם. אתה לא יכול לקחת סתם יוניט אחר שתמצא ברחוב, כי הוא לא יתן קריאות נכונות.

יש איזה מפרט לסקרמבל שתוכל להראות לי איפה לחבר ?

http://216.37.204.206/wps/Polaris_OEM/PolarisATV.asp?Type=13&A=57&B=44

תסתכל על חלק 4, בפינה שלו יש יציאה לצינור מים וחור עם הברגה. היוניט נכנס בחור עם ההברגה.

בכל מקרה, אל תנסה לחבר ליוניט הנוכחי שלך, זה עלול לשרוף את השעון.

אושר
25-02-04, 15:22
וואלה הסתכלתי בקופסה יש יונית בצבע זהב ששיכת לשעון.
עכשיו פתחתי את הטרקטורון ,חלק 4 נמצא מהצד השמאלי של הפלג ,ועוד דבר שמתי לב שיש איזה כבל שמתחבר למעיין יונית ,שנמצא ליד הסעפת של האגזוז ,מתחת לטנק דלק ,לאן הוא שייך ,הכוונה לאיזה מערכת בטרקטורון??

חנן א.
25-02-04, 15:27
נדמה לי שאתה מדבר על משאבת השמן, שתפקידה להזריק שמן 2 פעימות לסעפת היניקה של המנוע. הכבל שמגיע אליה, מגיע מהמצערת, ותפקידו לווסת את כמות השמן המוזרקת למנוע.

אושר
25-02-04, 16:46
מצטער אחי ששגיעתי אותך ,אבל הכבל היה מנותק עכשיו חיברתי אותו יכול להיות שזה עשה לי איזה נזק ????ואח שלי אם תוכל לעזור לי אני לא מוצא את החור המזורגג הזה לדחוף את היונית ,איפה שרשמת ,מספר 4 זה לא בורג או חור זה אום שמתלבש על בורג ,אם תוכל לדבר איתי בטלפון זה ממש יעזור לי 052333637 או תשאיר מספר אני אחזור אליך תודה מראש!!!!!

חנן א.
25-02-04, 16:54
067591179

חנן א.
25-02-04, 17:18
והספר שרצית נמצא ב:

http://www.primediabooks.com/ProductDetail.asp?PRDID=428

-->