PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום לכולם! אני חדש פה ואשמח לטיפה עזרה :)

nisan23
04-12-07, 18:41
אז ככה... אני הבעלים החדשים של סמוראי 84' ואני מוכרח להודות שאין לי שמץ של מושג למה נכנסתי..
אחת הסיבות העיקריות שרכשתי את הג'יפ הזה הוא בגלל שהוא פשוט מדהים..
הניסיון היחיד שלי בנהיגת שטח מסתכם בשלושה ימים על טויוטה לנד קרוזר באיזה אי ליד אוסטרליה..
התאהבתי בנהיגה בשטח !
רכשתי אותו לפני כחודש במצב לא משהו בכלל (כיאה לשנים הללו) חלודה בכל חור אפשרי, נזילות של מים לתוך התא נהג ועוד כל מיני דברים שאני לא מבין בהם אבל די בטוח שהם לא אמורים להיות..
אז החלטתי להקים פרוייקט קטן משלי וקודם כל החלטתי לטפל בחוץ של הרכב ולמנוע מעצמי לשבת בתוך שלולית.. הרכב נכנס לפחחות צבע למשך שבוע וחצי וכעת הוא יצא, יותר יפה ממה שהם יצאו מהמפעל כנראה..
תמונות אני יעלה בהקדם האפשרי..
יש לי המון שאלות לגבי אחזקה וטיפולים, שיפורים וכו', כי אני די מתחיל פה מאפס..
אז אם יש מישהו פה באזור המרכז (ראשון לציון) שרוצה להושיט יד ולהרביץ בי תורת שטח.. הוא מוזמן!!
אשמח לתגובות..
תודה..
;)

itay
04-12-07, 21:24
אהלן,

העצה הכי טובה שתקבל פה זה ללכת לדף האחרון של הפורום הזה(סוזוקי), ולהתחיל לקרוא. ולקרוא. ולקרוא ואתה תראה שהרבה דברים בעייתים שיש לך ברכב, היו כבר לאנשים והם טיפלו בזה.
בכל מקרה, אתה יכול להיות בקשר איתי, אני מחולון.

שלח לי הודעה פרטית אם יש לך איזה שאלה או משהו,

בהצלחה,
ו... welcome to the club 8) :razz:

איתי

nisan23
04-12-07, 21:30
איתי אחי.. יש רק בעיה אחת... תאמין לי שניסיתי לקרוא את הכל מהתחלה אבל משתמשים שם במושגים שאפילו לקרוא אותם אני לא יודע...
לדוגמא רק היום הבנתי מה "עירגול", נראה לי שככה אומרים את זה... זה למה אני שואל..

itay
04-12-07, 21:49
לכל בעיה - הפיתרון שלה....

יש בפורום המתחילים, בראש הפורום, סוג של מילון. אנשים זרקו כל מיני מושגים ומי שידע הסביר.
תעבור עליו ותבין מי נגד מי.

ועוד משהו ששמתי לב אליו עכשיו: סמוראי זה לא לנד קרוזר. לטוב ולרע. (לדעתי יותר לטוב...) :mrgreen:

3Beni aroh
05-12-07, 02:39
איתי אמר את שלו..
לי נשאר רק להגיד.. תתחדש.. המון בהצלחה.. ואתה מוזמן לטייל איתנו:]

-->