PDA

צפייה בגרסה מלאה : קנית חלקים מחו"ל

sofa
04-12-07, 19:21
רציתי לדעת אם אני קונה חלקים מחו"ל (ארה"ב) לאיזה דגם אני אמור להתייחס? YJ/TJ/JK
כמו כן איזה סרנים מקוריים יש בסופה?

להזכירכם סופה 93 קצרה אוטומטית.

תודה לעוזרים!

rozen
05-12-07, 05:34
אתה צריך להיתייחס לyj מבחינת דברים המחוברים לשילדה אז לסיקס .סרניפ יש לך דנה 30 מקדימה ומאחור דנה 44 או דנה 60 את זה אתה יכל לראות על פי גודל הביצה אם היא גדולה והיא בצורת חנוט כלפי הטרנספר אז זה דנה 60 אם לו אז דנה 44.

נמרוד
06-12-07, 00:27
YJ לרוב הדברים. אבל עדיף שתציין מה בדיוק אתה מתכוון להזמין, תקבל חוות דעות ספציפיות.

sofa
06-12-07, 12:35
לסרן הקדמי ומפלג הצתה כזה ARB בגדול לא דברים רציניים, מכסה דיפרנציאל של

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JEEP-AMC-CJ5-CJ7-YJ-GM-HEI-Distributor-6-Cyl-258-232_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33690QQih Z005QQitemZ150189778945QQrdZ1QQsspagenam eZWDVW

זה יתאים?

עמית ש
21-12-07, 18:10
סתם בשביל לדעת כי אני רוצה להביא קיט מתלים לסופה אתה שולח בדואר או נוסע

תודה עמית

eliv1
21-12-07, 18:32
המפלג שהוספת, לא יתאים לך, יותר נכון להגיד שהוא לא ייתן לך שום דבר.

זהו מפלג של GM, אשר נועד להחליף את מע' ההצתה (ולשפר) המקורית של ג'יפים בעלי הצתה שאינה מבוקרת מחשב.

בסופה, מע' ההצתה מבוקרת מחשב, וע"י הרכבת המפלג הנ"ל, אתה בעצם תבטל את חיישן הקמשפט, או חיישן סינכרון קמשפט שיושב על ציר המפלג, ובעצם לא תוכל להניע את הרכב.

מע' ההצתה סופה דיי מספקת בתוצרתה המקורית, ושיפורה יהיה או ע"י הוספת מודול MSD או ע"י קוייל "משופר" שלדעתי לא ייתן כמעט כלום.

בגדול לא תראה הרבה תוצאות ביחס לכמות ההשקעה.

ולכן לדעתי אין לך בכלל מה לחפש בהשקעה בשיפור מע' ההצתה של הסופה.

אם כבר חשקה נפשך בשיפור קטן בביצועים של מנוע סופה סטנדרטי, אז אולי תשקול לחרוט את בית המצערת שלך ל-60 מ"מ, או רכישת/חריטת בית המצערת 62 מ"מ.
השיפור יהיה קטן, אבל מורגש....

ולסיכום.

לא. אין לך צורך ברכישת המפלג הזה.

AutoCool
26-12-07, 15:54
... מע' ההצתה סופה דיי מספקת בתוצרתה המקורית, ושיפורה יהיה או ע"י הוספת מודול MSD או ע"י קוייל "משופר" שלדעתי לא ייתן כמעט כלום.

אני מחזק את דבריך: הרכבתי MSD וקוייל "משופר" וחוץ מטרטור בתוך מערכת הקשר פנים (רעש שאינו קיים ללא ה - MSD), לא מרגישים שום שיפור.

-->