PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו יודע לבצע חתכים בצורה כמו בתמונה הנ"ל ? (הרחבת מתלה של טרקטורוןן)

EliranSasi
05-12-07, 12:36
http://i2.ebayimg.com/01/i/000/77/64/fab6_1.JPG

אני פונה לבעלי מקצוע שמבינים בעיניין - למי שלא הבין זה הברזלים בצבע הכחול שמרחיבים את הכלי , הייתי מעוניין לדעת על פרטים ביצירה ( הופנתי לכאן בכוונה שיש אנשי מקצוע מנוסים .)

תודה רבה ! .

sidewinder
05-12-07, 13:13
תכין שרטוטים ותן לחיתוך לייזר לחיתוך

הכי פשוט אם יש לך את המידות או אתה יכול להוציא מידות מקיט קיים

יוסי

kd2
05-12-07, 13:36
אלירן , אם לא תוכל להשיג את המידות המדוייקות של הקיט הנ"ל תצטרך למדוד ולתכנן בעצמך / בעזרת מישהו.
להחליט כמה אתה רוצה להרחיב ואז זה די פשוט משם משום שאם תסתכל את התמונה תראה שהחורים בחלקים הם פחות או יותר בקו ישר וה"קשת" הין הצדדים היא לחיזוק.
לא מדובר על משהו מסובך , אך כמו שכבר אמרתי לך - אתה צריך מישהו שיכול לעבוד עם תוכנות CAD בשביל תוכניות שישלחו למפעל חיתוך בלייזר ויש לך קיט מתאים ( שלאחר מכן אפילו יכול להיות מוצר שתוכל לייצר ממנו כמה יחידות ולמכור ).

EliranSasi
05-12-07, 16:23
אני יעבוד על זה , תודה רבה ים !!

יש פה אנשי מקצוע שמתעסקים בריתוך בליזר?!

kd2
05-12-07, 19:00
חיתוך בליזר - לא ריתוך.
לא חושב שיש באתר.
אבל אם יש לך הצעה על השולחן , לדעתי יש פה אנשים שיכולים לתכנן לך את זה בעבור תמורה מסוימת.

EliranSasi
05-12-07, 22:24
חיתוך בליזר - לא ריתוך.
לא חושב שיש באתר.
אבל אם יש לך הצעה על השולחן , לדעתי יש פה אנשים שיכולים לתכנן לך את זה בעבור תמורה מסוימת.
תמורה? כן אני מוכן לתת תמורה :] העיקר שיהיה מתוכנן טוב .. אני יצטרך את הכלי איתי?!

kd2
05-12-07, 23:04
בשביל המדידות....
כן אתה תצטרך.

sidewinder
05-12-07, 23:07
אלירן לאיזה טרקטורון ?

אם כמו בתמונה אפשר לומר ימהה בלסטר או ווריור
אם יש לך את השלדה זו לא בעיה בכלל
ניתן לביצוע בקלות
מאיפה אתה בארץ?

יוסי

נמרוד
05-12-07, 23:11
יש היום מכונות חיתוך לייזר בלא מעט מפעלים בארץ. העלות לא גבוהה, בתנאי שאתה בא עם קובץ מחשב מתוכנן ומוכן והם לא צריכים להסתבך איתך. אם תידרוש ממפעל לייזר גם הנדסה, זה יעלה את המחיר בצורה משמעותית.

אם אתה מצפון הארץ - LPC במגדל העמק, חפש בדפי זהב.

נמרוד
05-12-07, 23:14
אגב, אני לא מומחה בטרקטורונים, אבל נראה לי קצת תמוה להרחיב ככה את הכלי - לא עדיף לייצר זרועות ארוכות יותר על בסיס נקודות החיבור המקוריות ולהרוויח לא רק רוחב, אלא מהלך מתלה גדול יותר ואם התכנון נכון אז גיאומטריה טובה כמו המקורית אם לא יותר? הרחבה כמו שנראית בתמונה, לדעתי, יכולה לשנות את גיאומטרית המתלה ובעיקר ההיגוי לרעה.

kd2
06-12-07, 00:00
זה נטו כדי להרחיב , זה הפתרון הזול במקום משולשים מחוזקים / ארוכים בשילוב עם קוילאובר מתאים.

EliranSasi
06-12-07, 15:21
קראתי והבנתי , אז לפי הנחיותכם - מאיפה אני מתחיל ?

באגי מפלצת
06-12-07, 20:21
שמע אני מכיר בן אדם שכבר הרחיב DVX בצורה זו והוא אומר שזה דבר מדהים .
נמרוד המפעל במגדל העמק קוראים לו LCS ,אבא שלי עובד עם המפעל הזה ביצור של כל מיני חלקים, אחלה אנשים ואחלה שירות . ד''א בשביל מה הוא צריך מהלך יותר גדול?. ואל תשכח להרחיב מוטות היגוי ולעשות הרחבה תואמת לתושבות הבולמים כן?.
נמרוד הרחבת משולשים תעלה לו ממש יקר לעומת הקיט הנ''ל ולפי דעתי זה הכי מומלץ מבחינתי.
בברכת חנוכה שמח והמשך ערב טוב מידן פרטוש!

kd2
06-12-07, 21:46
בשביל מה הוא צריך מהלך גדול?
מה אתה עושה צחוק?
תושבות הבולמים הם חלק מהקיט אם לא שמת לב.
מוטות היגוי יצטרכו בניה מחדש , לא משהו מסובך מידי.

EliranSasi
08-12-07, 23:47
אלירן לאיזה טרקטורון ?

אם כמו בתמונה אפשר לומר ימהה בלסטר או ווריור
אם יש לך את השלדה זו לא בעיה בכלל
ניתן לביצוע בקלות
מאיפה אתה בארץ?

יוסי

יוסי , אכן כן מדובר בטרקטורון מסוג ימאה ווריאר
אני אשקלוני ...
אתה מתעסק בנושא?

עידו לוריה
14-12-07, 23:04
http://i2.ebayimg.com/01/i/000/77/64/fab6_1.JPG

אני פונה לבעלי מקצוע שמבינים בעיניין - למי שלא הבין זה הברזלים בצבע הכחול שמרחיבים את הכלי , הייתי מעוניין לדעת על פרטים ביצירה ( הופנתי לכאן בכוונה שיש אנשי מקצוע מנוסים .)

תודה רבה ! .
אלירן שלום
יש לי סדנה שמיתמחה בין היתר בטרקטורונים תיצור איתי קשר עם אתה רוצה

projet
14-12-07, 23:56
אלירן שלום
לידיעתך עידו לוריה אחד המסגרים המכנים הוא מהטובים אם לא הטוב ביותר שיש בארץ
עידו מתמחה בהכנת טרקטורונים ואופנועים למרוצים בינ"ל ובקלות יכל לעזור לך
אפשר גם לאתגר אותו בלבנות לך משולשים ארוכים יותר
נסה אותו
בהמלצה חמה
גל

שיצו
19-02-08, 20:54
אלירן עם אתה מאשקלון יש לך גם כמה מקומות שמיתעסקים בזה יש אחד באזור תעשיה הדרומי ליד מוסך אהרון את אהרון ויש אחד ליד ג'נח חשמל באזור תעשיה הצפוני לא זוכר את השמות אבל זה שבאזור תעשיה הדרומי אני בספק עם יעשה לך אבל זה בצפוני בטוח יעשה לך והמחירים שלו גם טובים אבל עם אתה רוצה רק להרחיב אז אתה יכול פשוט לשים ספיסרים בגלגלים וזהו

savyon
19-02-08, 20:59
שלום לכולם,
אנ לא מכיר את עידו לוריא אישית!
ראיתי עבודה שהוא עשה (עוד מעט כולם יראו...)
אין מילים. עבודה כזאת עדיין לא נראתה בארץ!!!

עכשיו תחליט לבד.

סביון
שאין לו אינטרס אבל יודע להעריך עבודה.

kd2
19-02-08, 21:35
איפה אפשר לראות את העבודות של עידו?
תמונות/לינקים...משהו?

savyon
19-02-08, 21:43
תבקש מנמרוד שיעלה תמונת טיזינג...

נמרוד
19-02-08, 22:48