PDA

צפייה בגרסה מלאה : בדיקת תקינות נעילה אוטומטית שאינה מורכבת על הסרן

גיתאי נוה
06-12-07, 01:41
קשה לי להאמין שיש דרך לעשות זאת, אבל בכל זאת אני שואל, מי יודע...:
האם ניתן לבדוק את תקינותה של נעילת דטרויט לוקר מבלי להתקין אותה בסרן? בייחוד הכוונה היא לוודא שהנעילה לא 'ננעלה לנצח' והפכה להיות ספול.

תודה
גיתאי

חנן-ג'יפולוג
06-12-07, 08:49
אין שום בעייה לבדוק שהיא לא נעולה, לפחות בצד אחד. תקע לתוכה ציריות לשני הצדדים, חבר לציריות גלגלים ותבדוק שאפשר לסובב את הגלגלים בכיוונים מנוגדים.

גיתאי נוה
06-12-07, 11:18
הייתי שמח לפרק את הנעילה עצמה, אבל היצרן מזהיר שלא לפתוח אותה. האם יש למישהו ניסיון עם זה?

גיתאי

סוזי המשתוללת
09-12-07, 01:20
כן
אל תפתח
יש שם קפיצים שקשה מאד ללחוץ אותם חזרה

asafk
09-12-07, 23:06
בהתקנה של הנעילה בלנדרובר פירקתי אותה (כי מדובר בהתקנה פנימית בתוך בית הסטליטים המקורי). הסגירה חזרה היתה בהידוק של שני חלקי בית הסטליטים.
יכול להיות (בלי לראות מקרוב איך נראית הנעילה עליה אתה מתבר, כי אני לא יודע באיזה סרן מדובר) שהעקרון דומה, ושאפשר לפתוח, ולסגור תוך כדי הידוק הבית על הנעילה.
אבל לא הייתי רץ לעשות את זה.
שים ציריה אחת במלחציים, עליה הנעילה, ועוד ציריה בצד שני. עכשיו זה כמעט כמו לבדוק נעילה על הג'יפ (אם כי אני מודה שעוד לא הרצתי את כל הפרטים בראש).

אסף.

גיתאי נוה
09-12-07, 23:26
סרן D44 אחורי סופה, דטרויט לוקר אוטומטי מהדור האחרון.

חנן-ג'יפולוג
09-12-07, 23:36
אם אני לא טועה, אז בחוברת ההתקנה של הדטרויט לדנה44 יש תיאור כיצד ללחוץ את שני צידי הנעילה לצורך פירוק. הם מראים שם שימוש במוט הברגה עם שייבות גדולות ואומים. מעבירים את מוט ההברגה דרך הנעילה ולוחצים את הגג"שים עם השייבות והאומים. לאחר הפירוק של הקייס משחררים את האומים בהדרגה.

אני לא חותם על הפרטים. קראתי את זה לפני כעשר שנים, לאחר התקנת הדטרויט בCJ .

asafk
09-12-07, 23:41
מהתמונה (בלי לראות מבפנים) אני רואה שההבדל היחיד בין הנעילה הזו לזו שהתקנתי בלנדרובר שלי, הוא הגודל. אני סגרתי את שני חלקי הקייס על הנעילה, לאט לאט, בורג בורג, בצורת "כוכב" בתוך מלחציים, וככה היא התהדקה. מהתמונה, נראה לי שגם כאן זה אפשרי.

אסף.

גיתאי נוה
20-01-08, 10:47
בסופו של דבר פתחתי את הנעילה על מנת לוודא שהמנגנון תקין. לטובת מי שייאלץ לעשות זאת בעתיד, אני מצרף כאן את התמונות. הסגירה הצריכה 3 אנשים - אחד ללחיצת כל הגשפט ושניים לסגירת שני האלנים הראשונים. כמו כן, על מנת שכל החלקים יישבו בדיוק במקום השתמשתי בגריז כדבק, וזה עבד מצויין.

תודה ליואב שצילם בטלפון הסלולרי...

גיתאי

-->