PDA

צפייה בגרסה מלאה : הרכב החדש של צוות רדיאטור מודיעין-בשן.

yaron
07-12-07, 22:19
לפני כשנה בערך הושבתה הסופה הירוקה במפגש לא נעים עם גשר בטון.( לנהג ולשותפו שלום). לאחר התלבטות ארוכה אם לפרוש סופית או לבנותה מחדש נבחרה ברוב קולות האפשרות השנייה.הסופה פורקה לגורמים,חלקים שנהרסו הוחלפו באחרים טובים וחזקים יותר. על מלאכת בניית השילדה ( נפרט בהמשך), תכנון ובניית המתלים, כלוב התהפכות וההגה נבחרה סדנת פרוייקטים 4X4 איציק ומוש.היום עוד לפני שהרכב נסע מטר אחד אנו יודעים בביטחה שבחרנו נכון.העבודה המקצועית ללא הפשרות , הסבלנות והסובלנות לכל שינוי ורעיון שלנו, חיזקה את ההבנה שיש על מי לסמוך!
שילדת הסופה נחתכה קצת אחר הקשת האמצעית של הכלוב, היא חוזקה בפסי פלדה לאורכה למעלה ולמטה.הזנב נבנה משלדת צינורות כחלק אינטגרלי של הכלוב.הצינורות הם מסוג ST37 קוטר חיצוני 48מ"מ ועובי דופן 3.7 מ"מ.מתלה אחורי 4 זרועות וקדמי 3 זרועות ופנהרד. הזרועות משולבות בוקסות גומי בצד אחד ומיסבי HEIM JOINT בצד האחר. 4 קויילאובר 9100 של בילשטיין 12" כאשר האחוריים מחוברים לזרועות הרדיוס. הסרנים הוחלפו לאחורי דנה 60 צף מלא עם ציריות כרום מולי בהזמנה מיוחדת והקידמי דנה 60 של אביר. טרספר הוחלף ל D300 עם קיט סיבוב ומתאם לגיר של הסופה.המנוע נשאר בעינו ללא שינוי. בימים אלו אנו מרכיבים את הסופה ( או איך שנקרא לה, נשמח לרעיונות) במוסך רדיאטור מודיעין אצל אמנון ורוני. מערכת החשמל נבנית מראשיתה, מתקני ריתום ועגינה למינהם ושאר ירקות אנו ננסה להביא בפניכם את התמונות על פי הסדר הכרונולוגי של הפרוייקט.
נשמח להערות והארות כאן באתר. נשתדל גם לעדכן לאחר נסיעת המבחן הראשונה.
ירון. :D

yaron
07-12-07, 22:36
תמונות ראשונות:

yaron
07-12-07, 22:38
עוד כמה:

yaron
07-12-07, 22:45
תמונות נוספות:

yaron
07-12-07, 22:56
עוד כמה להערב:

yaron
07-12-07, 22:58
אחרונות להיום:

yaron
07-12-07, 23:01
טוב נו.. אלו אחרונות:

yaron
07-12-07, 23:08
לא יכול להפסיק:

אמנון
07-12-07, 23:27
תתחדשו, נראה מצויין.

הכי חשוב, איזה גודל צמיג הולך לרוץ שם?

yaron
07-12-07, 23:30
תודה, 900/16 מקביל ל - 36" בערך.

lizard
08-12-07, 00:22
900/16 זו מידה של צמיג כביש או של צמיג חקלאי כלשהו?

תבדקו טוב טוב שהתקנון לרכבי אדוונצ'ר תקף עבורכם. נכתב בתקנון של נמרוד כי מותר לחתוך את השלדה המקורית בצורה מסויימת בלבד. קרא בעיון את סעיף 20.3 תחת התקנון הייחודי של ג'יפ אדוונצר. לפי הכתוב אין לחתוך את השלדה אלא אם החלק שנחתך נמצא מעבר לתושבות הקיצוניות של המתלה. יתכן ותצורה כזו "משדרגת" אתכם לאבטיפוס "אקסטרים".

asafk
08-12-07, 00:52
מיכה, 9.00X16 זה למשל צמיג מקורי של נ.נ.

אסף.

lizard
08-12-07, 01:00
דבר נוסף, על פניו נראה שהמוטות אורך שמקשרים בין הקשת הקדמית והמרכזית לא תקניים כי הם לא נמצאים בשיא גובה הקשת.
לא ברור, למרות שאין איסור הנראה לעיין בתקנות, אם הכיפוף באותן מוטות אורך תקני או לא.
תבדקו שהמוט הצידי אכן נמצא 10 ס"מ לפחות מתחתית המושב. כנראה שכן אבל תהיו בטוחים.

לפחות על פי התרשימים בתקנון, הX חיזוק שלכם של הקשת המרכזית לא נמצא במקום. הזרועות העליונות של הX לא צריכות להיות מרותכות לשיא הכיפוף אלא לחלק המאוזן בקשת.

אני מצרף כמה תמונות של הכלוב אצלי. עד כמה שידוע לי הכלוב בנוי על פי תקנוני FIA אבל יתכן וגם אצלי הV לא מחובר במקום הנכון. לתצומת ליבכם.
(תתעלמו מהמכוער שנראה בתמונות, הוא שם רק כדי לעשות קפה :-D, שוב תודה ע-נ-ק-י-ת לברוך טולידאנו האחד והיחיד)

אסף, המידה לא מוכרת לי. חשבתי שהיא של צמיג חקלאי כלשהו שלפעמים נהוג להתקין על ג'יפים.

six 4 life
08-12-07, 02:58
900X16 על סיקס מאוד מיוחד של חבר:

http://pic.hevre.co.il/Files/3056C052CB3448FAB39B007B2D057018/norm_33C3AC3856054960BA249E5378F25EB1.JP G

http://pic.hevre.co.il/Files/3056C052CB3448FAB39B007B2D057018/norm_9F0739A8576C49F8B547D8E264F55FD9.JP G

הדבר הזה נוסע בבוץ עמוק כאילו שהוא נוסע בכביש סלול.

אגב, הצמיג הזה בעל דופן של 10 פליי...

savyon
08-12-07, 09:08
עכשיו יש סיבה לבוא לרדיאטור מודיעין לשתות קפה...

תתחשו!!!

ד"א
ברדיאטור מודיעין יש מדבקות של ג'יפולוג...

dbaruch
08-12-07, 11:03
מזל טוב , יש תוצאה לעבודה קשה עם תרצה לבחור מידה הולמת לצמיגים תפנה אלי ואני יסביר לך איזה צמיג צריך "ברגשי כבוד ", ....ברוך המסגר

yaron
08-12-07, 11:26
תודה לכל המברכים והמפרגנים אבל לצערי התודה היא לא לכולם!!
ליזארד איש התקנונים!! עושה רושם שאתה מבין בכל, אבל אני איני מבין האם דאגתך היא אמיתית או שסתם בא לך להציק לאנשים שמשתפים אחרים כאן באתר.על פניו מסתמן שכל עניינך הוא בלמצוא מה לא בסדר אצל אחרים ולתת דוגמא כמה זה נכון ובסדר ביצירת המופת שלך. לגופו של עניין, אני חייב לאכזב אותך,אנחנו נשתתף באדוונצ'ר, חיתוך השלדה נעשה לאחר המתלים כלומר רק את החלק העודף.
הכלוב תיקני לחלוטין ואין איתו כל בעיה. ( מדהים שהגעת לכל כך הרבה מסקנות מכמה תמונות ).
אני בטוח שעכשיו תישן טוב בלילה.

yaron
08-12-07, 12:05
עוד תמונות,

yaron
08-12-07, 12:10
תמונות נוספות,

סוזי המשתוללת
08-12-07, 12:15
ליזארד איש התקנונים!! עושה רושם שאתה מבין בכל, אבל אני איני מבין האם דאגתך היא אמיתית או שסתם בא לך להציק לאנשים שמשתפים אחרים כאן באתר.על פניו מסתמן שכל עניינך הוא בלמצוא מה לא בסדר אצל אחרים ולתת דוגמא כמה זה נכון ובסדר ביצירת המופת שלך. לגופו של עניין, אני חייב לאכזב אותך,אנחנו נשתתף באדוונצ'ר, חיתוך השלדה נעשה לאחר המתלים כלומר רק את החלק העודף.
הכלוב תיקני לחלוטין ואין איתו כל בעיה. ( מדהים שהגעת לכל כך הרבה מסקנות מכמה תמונות ).

אהבתי ;)
מברוק אחי
עכשיו רק צריך תחרויות :twisted:

yaron
08-12-07, 17:16
שמוליק תודה.
מקווה שנסיים אותו בזמן.

lizard
08-12-07, 18:16

אני ישן מצויין בלילה תודה.
אם כל מה שרצית זה שירשור שופוני, סבבה. הרכב שלכם נראה מדהים. באמת בלי ציניות. אני חושב שאתה כבר צריך לדעת שאני מאוד בעדכם.
בהצלחה לכם.

lizard
08-12-07, 18:41
אגב, הנה הסעיף בתקנון:
"‫20.3 אסור להוריד חומר מהשלדה המקורית פרט לקיצור השלוחות הקדמית והאחורית מעבר‬
‫לתושבות המתלים הקיצוניות.‬"

עד כמה שאני מבין את זה זה אומר שאפשר לקצר סופה ארוכה אבל לא לקצר את השלדה של סופה קצרה.

yaron
08-12-07, 21:13
היום אני בטוח שאתה נזק לאתר הגיפולוג. יש לך יסוד סביר להניח שאנו לא יודעים לקרוא?
הסעיף לעניות דעתי לא מתייחס בכלל לסופה קצרה או ארוכה( כותבי התקנון לא שייכים לתעשיות נצרת ) אלא לחלק העודף של השלדה מעבר לקצה המתלה הקיצוני. אף אחד לא אמר שחייבים להשאר עם קפיצי עלים. אתה כנראה תמשיך להתחרות במי צודק יותר ואנחנו נמשיך להתחרות היכן שאנו רוצים!
ועשה לנו טובה גדולה.... אל תהיה בעדנו כי אם זו הכוונה אז עזוב תהיה בעד אחרים!

lizard
08-12-07, 21:39
טוב ירון, ניצחת. אתה חכם, צודק ומוצלח.

אני רק מקווה שמי שכתב את התקנון יוכל לשפוך קצת אור על הנושא.

אל תדאג, אני כבר לא בעדך. לא עם האופי הזה שלך.

yaron
08-12-07, 22:41
טוב ירון, ניצחת. אתה חכם, צודק ומוצלח.

אני רק מקווה שמי שכתב את התקנון יוכל לשפוך קצת אור על הנושא.

אל תדאג, אני כבר לא בעדך. לא עם האופי הזה שלך.

או עכשיו אתה כותב לעניין.
מיכה כבר חשבתי שאי אפשר להוציא אותך משלוותך !
אל תקח את זה קשה אני פשוט מגיב לסגנון הכתיבה שלך. שנה את הסגנון נגיב אחרת!

ilan m
08-12-07, 22:57
צוות רדיאטור מודיעין.........כל הכבוד לפי מה שאני רואה בתמונות ובנתונים המוזכרים אתם בניתם רכב לתפארת...אני מקווה שתסיימו בזמן והרכב יגיב באמת כמו שהוא נראה.......(שבוע הבא אני בביקור!!!!)ושוב יישר כוח וכל הכבוד,:razz: שיהיה בהצלחה..........(אילן מבית שאן)

נמרוד
09-12-07, 01:00
מיכה תוריד הילוך. זו המלצה חברית, אתה כותב לא לעניין. מותר להעיר, אבל אתה משום מה מבין מהתקנון (של עמותת העבירות, לא שלי) דברים לא נכונים, ומשום מה גם מתעקש עליהם. מהתמונות של רכב לא גמור נראה בסדר בסך הכל, אם יש הערות קטנות כאלו ואחרות ירון יקבל אותן בבדיקות הטכניות בבוא היום. ניכר שהוא כן קרא את התקנון, ואת נושא חיתוך השלדה הבין נכון.

ועוד משהו מיכה - הפורום הזה נוסד הרבה לפני שנולדת (בתור ג'יפאי :) ) והוא קודם כל פורום טכני לג'יפים ובניית רכבים, תחביב. כל נושא התקנונים הוא נושא צדדי שנכנס בשנה האחרונה - כמובן באשמתי - אבל זה ממש לא העיקר ולא הנושא, וגם אם אתה בטוח שיש לך משהו חשוב להגיד - גם באינטרנט יש כללי נימוס ומשהו שנקרא "טאקט".

lizard
09-12-07, 05:54
נמרוד, אחרי השירשור הזה אני בהחלט מודיע בפה מלא ובכנות לא טיפוסית שאני לא מבין את התקנון שלך ואת מה שעומד מאחוריו.

אני אשתוק מעתה והילך.

ירון, בהצלחה לך.

miki
09-12-07, 09:34
ירון ואמנון צוות רדיאטור מודעין, תתחדשו על הרכב החדש.
כל הכבוד על ההשקעה והרצינות מגיעה לכם עונה מוצלחת .

חשוב לי להדגיש את ענין התקנון .
נמרוד אומנם משקיע מזמנו ומהידע שלו לטובת הענין ,אך התקנון הוא של עמותת העבירות.
נמרוד מקבל הערות מחברי הועד ומאחרים לגבי התקנון ומשפר לטובת כולנו.
ולכן מיכה ההתנגחות בנמרוד בנושא זה מיותרת.
עמותת העבירות מכינה ערב הדרכה בנושא התקנון ,בדיוק מהסיבה, חוסר בהבנה בסיסי
בקריאה והבנת הרעיון .
בהצלחה וכל הכבוד רדיאטור מודעין
מיקי

דרור ברלי
09-12-07, 10:18
ירון, שאפו גדול!

עכשיו, כשיש לזה צורה (מדהימה) וזה עוד מעט נוסע, אני אבוא...

:p

lizard
09-12-07, 11:02
חשוב לי להדגיש את ענין התקנון .
נמרוד אומנם משקיע מזמנו ומהידע שלו לטובת הענין ,אך התקנון הוא של עמותת העבירות.
נמרוד מקבל הערות מחברי הועד ומאחרים לגבי התקנון ומשפר לטובת כולנו.
ולכן מיכה ההתנגחות בנמרוד בנושא זה מיותרת.

לא ניסיתי להתנגח כלל. ההתייחסות שלי היא לתקנון שנבדל מתקנונים אחרים בכך שנמרוד ערך אותו. אני יודע שמדובר על וועדה שמנסחת את התקנונים ושנמרוד עורך אותם.

ron_gal
09-12-07, 11:06
ירון,

פרוייקט מדהים - כל הכבוד.

המון בהצלחה !!

רון גל - צוות הילוך שישי.

coas
09-12-07, 11:23
במה בדיוק חטא מיכה? שאל שאלות עניניות וקיבל תגובות לא עניניות, בוטות, שמשום מה עדיין לא נמחקו..

תגיבו לגופו של עניין ולא לגופו של אדם, או אל תגיבו כלל.

משום מה אתם מרשים לעצמכם להגיב למיכה בצורה שלא הייתם מגיבים לאחר.

טקט ונימוס? אחלה, אבל גזירה שווה לכולם.

הצפרדע
09-12-07, 13:20
x 2

שלומי
09-12-07, 14:38
דבר ראשון תתחדשו וסעו ברכים ישרות .

לגבי הצמיגים -
מה הוביל לבחירה ב 9.16 ?
האם יש כבר צמיג מסוים שנבחר ואם כן אפשר קישור / פרטים ?
האם 37X12.5X16.5 אופציה מבחינתכם ?

בהצלחה,

שלומי

yaron
09-12-07, 17:10
תודה לכל המברכים , אילן,מיקי,דרור ורון.(אתם מוזמנים לקפה) .
שלומי בחרנו בצמיג הנוכחי מנסיון של אחרים. צמיג במידה 37" שהיא גם המידה המקסימלית
לאדוונצר על פי התקנון בהחלט ילקח בחשבון.

מאיר רוטברג
09-12-07, 17:16
סוף סוף הלך ,

דיי נמאס לי לראותו כל יום
(את הרכב כמובן)ירון היה מגיע בשושו , יענו מתגנב שלא יראו שהגיע

הגיע הזמן ,
תתחדשו,
תסיימו בזמן
תנצחו,

רק פירגונים וכייף

חרא של נהג :mrgreen: אחלה אנשים מסביבו:D :D

שחר 9
09-12-07, 18:52
אמנון וירון ,

איזה יופי ,איזה השקעה ,מ ד ה י ם ומקצועי.

כל הכבוד , הרכב נראה פצצה , עכשיו נשאר רק למצוא צוות טוב וסיכויי ההצלחה עולים !!!

לחשוב רק על זה שהכל התחיל ממפגש עם גשר בטון ....

כמו שאני מכיר את ירון אני מתחיל לחשוב ולהאמין שהתאונה היתה מכוונת רק כדי שתהיה לו סיבה מספיק טובה לבצע את כל השפורים האלה.

זהו , הפכתם מחובבים למקצוענים ,שאפו, כל הכבוד .

השמיים הם הגבול , בהצלחה .

ilan m
12-12-07, 23:41
תודה לירון על ההזמנה לקפה....אכן מיציתי אותה היום וזאת בכדי לראות את יצירת האומנות ..אז כך אומרים שתמונה שווה אלף מילים אבל לא במקרה הזה, כשעומדים מול הפרוייקט הזה ורואים את המחשבה והמקצועיות שבבניה פשוט........."בהמה מופתית " אין מילים לתאר ,צריך לראות בעיניים בכדי להבין במה מדובר....המשך הצלחה בפרוייקט חברים !!!

yaron
18-12-07, 23:46
עדכון:
מתחילים להרגיש את יום המבחן. היום הרכבנו כסאות, נעילה אחורית ובלמי דיסק בסרן האחורי.
מקווים לצאת בשישי הקרוב לגיחה ראשונה.

yaron
18-12-07, 23:51
עוד כמה:

אסף הלוי
19-12-07, 08:56
משהוווו
מתי הספקת לצלם?
אסף

yaron
22-12-07, 01:21
נסיעת מבחן ראשונה בהחלט העלתה חיוכים. אפשר להתחיל לעסוק בקטנות:

הצפרדע
22-12-07, 11:25
יפה מאד.

תתחדשו ותהנו.

דרך אגב, עם נהג כזה מכוער, האגו של הרכב עולה משמעותית, ואיתו הבטחון העצמי
שלו, והדרך להישגים מובטחת.

רצוי, איפוא, לדאוג גם לנווט לא פחות מכוער....8-), משימה שהיא ללא ספק קשה למדי :D

מאיר רוטברג
22-12-07, 17:00
יפה מאד.

תתחדשו ותהנו.

דרך אגב, עם נהג כזה מכוער, האגו של הרכב עולה משמעותית, ואיתו הבטחון העצמי
שלו, והדרך להישגים מובטחת.

רצוי, איפוא, לדאוג גם לנווט לא פחות מכוער....8-), משימה שהיא ללא ספק קשה למדי :D

ברוך צפה לטלפון , אחרי שאני כתבתי חרא של נהג אבל חברה טובים קיבלתי טל מחוייך מירון ,
עכשיו שכתבת שהוא מכוער אז בטח מי יודע מה הוא מתכנן ,

yaron
22-12-07, 17:28
תודה גם אני אוהב אתכם!
ברוך אל דאגה אנו עובדים גם על הכיעור ." מכוער ,מכוער אבל טייס"
ירון.

coas
22-12-07, 22:30
אלוהים איזה מהלך מתלה...
אני יכול נסוע מתחתיו עם הג'יפ שלי...

UNIX
22-12-07, 23:56
מדהים
באמת נראה מעולה

tayrie
23-12-07, 00:12
http://bbs.zuwharrie.com/Smileys/default/eek2.gif מדהים!
אפשר הסברים על המתלה האחורי - למשל למה חובר הקויל-אובר על המוט רדיוס כמו בטרופי טראק-ים?

yaron
23-12-07, 08:17
http://bbs.zuwharrie.com/Smileys/default/eek2.gif מדהים!
אפשר הסברים על המתלה האחורי - למשל למה חובר הקויל-אובר על המוט רדיוס כמו בטרופי טראק-ים?

תודה על המחמאות, המתלה האחורי בנוי מארבע זרועות כאשר הקוילאובר יושב על מוט הרדיוס ובכך
מאפשר טווח עבודה גדול יותר . הבולם הוא 12 אינטש מה שאומר שטווח העבודה שלו הינו 30 ס"מ.
כמובן שבחיבור לזרועות הרווחנו מהלך גדול בהרבה.

tzagi
23-12-07, 09:04
יפה מאד,
מאד מציאותי ומעוצב טוב

אבל...נוסעים ככה ברחוב..חופשי?

נמרוד
23-12-07, 09:11
כן ג'ו, הרבה פחות גרוע כאן ממה שנדמה לך מהטלוויזיה (ודרור ברלי...). נו, אז אתה עושה עליה??? :mrgreen:

ירון - תתחדש, נראה נהדר!

tzagi
23-12-07, 09:16
או טו טו,
אני יושב על המזודות,
אני רק מחכה שישרפו את משרד הרשוי בחולון ואני בא.

ilan m
25-12-07, 09:28
יפה....לא היה לי ספק שתצליחו עם הרכב. עכשיו נותר רק לאחל לכם בהצלחה בליגה :lol:

kd2
25-12-07, 11:42
נראה נהדר , בניה מאוד מאורגנת ונקיה ותוצאה סופית ממש ברמה!
בהצלחה!

דרור ברלי
25-12-07, 13:26
אני רק מחכה שישרפו את משרד הרשוי בחולון ואני בא.

מכיר את "גם אני תורם ליטר"?

אז כשזה יקרה, אני תורם טנק דלק מלא, רק לראות את המקום הזה נמחה מעל לאדמה.
אם אפשר, יחד עם כל העובדים שבתוכו ומסביבו.:evil:

אחרי מה שעברתי שם בשבוע שעבר, אז כל זה נאמר ברצינות ומכל הלב. הלוואי כן יהיה רצון ובמהרה.

ירון, מברוק. הג'יפ נראה נהדר, צפה ביקור "רשמי" בקרוב...

מאיר רוטברג
25-12-07, 19:06

אחרי מה שעברתי שם בשבוע שעבר, אז כל זה נאמר ברצינות ומכל הלב. הלוואי כן יהיה רצון ובמהרה.

מה קרה דרור???

ירון, מברוק. הג'יפ נראה נהדר, צפה ביקור "רשמי" בקרוב...

tzagi
26-12-07, 06:08

למה להאשים את העובדים?
הרי המקום משפיע על העובד ולא להפך
Shit flows downstream
כמו שלמדנו בבית הספר(לאינסטלציה :-) )

העובדים רק עושים את עבודתם ועובדים לפי הספר חוקים
Mission statement:
עשוק כפי יכולתך.
תכריח את הלקוח למלא כמה שיותר טפסים, אפילו אם לא צריך אותם.(הם מבזבזים את זמנך, תחזיר טובה)
כמה שיותר תורות שונים, יותר טוב,
עשה כמה שיותר טעויות בניירת, זה טוב לפקחים.
אל תשכך שפה זה לא משרד הרשוי, זה משרד אנטי רשוי, תענה את הלקוח עד שיהיה לו שערות לבנות.
בקיצור, כמה שיותר ביורוקרטיה יותר טוב, חובה שיהיו תורות ארוכים, זה מצדיק את קיום שלנו, אחרת אם אין תור, חס וחלילה יגידו שאנחנו לא עושים כלום ויהיו קיצוצים...ותגיד להתראות לפנסיה.

אני מקוה דרור, שתבין שהבעיה היא בראש הנחש, ולא בזנבו.
זה שהזנב מקשקש, זה רק הסימפטום.

חוץ מזה, בעירת משרד הרישוי היא סימבולית בלבד, זה יהיה כמו לראות את 4 הרוכבים של האפוקליפס......או משהו דומה.

דרור ברלי
26-12-07, 10:26
ג'ו, בתור אחד מהבודדים שכן הבינו לעומק את מה שמתרחש כאן, הסמלון שלך לא מתאים בכלל (לא שפוי? אתה אחד היותר שפויים כאן)...

מאיר - מה שעברתי שם בשבוע שעבר (טסט ונגזרותיו), ירעיל את השרשור הזה שעניינו דברים טובים ושמחים.
ירון משיק את הרכב החדש והמדהים שלו - הוא ראוי לברכות ולהרבה מזל טוב בהמשך.

לכבוד הסיפור שלי אני אפתח שרשור חדש. ננקז את הכעס והמרירות שלנו לשם.

יואב שיטאי
04-01-08, 08:14
נמרוד ואסף - למרות שהרכב של ירון, אני מרשה לעצמי - כל הכבוד ותודה על הפיצ'ר. (http://www.jeepolog.com/486.html)

לפיסקת התודות ולעוזרים - אני חייב להוסיף את ניסים דניאל ואסף הלוי, שבלעדיהם זה היה נראה (אם בכלל) אחרת.

יואב

ארז
09-01-08, 22:21
לצערי עדיין לא הספקתי לבוא לראות, אבל בתמונות הרכב נראה מדהים , כל הכבוד לאיציק ומוש וכל החבורה מסביב!!!

יואב שיטאי
19-01-08, 00:33
זהו. התחיל שלב בחינה ונסיעות מבחן.
זה נוסע ו"מתנהג" - כמו שזה נראה... וזה טוב מאוד
כמה תמונות מהיום אחרי הצהרים.

יואב שיטאי
19-01-08, 00:38
ועוד כמה תמונות

יואב שיטאי
19-01-08, 02:00
וגם סרטון קצר

http://www.youtube.com/watch?v=x_tfrWwV5XI

יואב שיטאי
25-01-08, 19:10
יצאנו היום לעוד סיבוב.
הנה עוד סרטון קצר
http://www.youtube.com/watch?v=JjDVeRxwM88

yaron
14-04-08, 20:26
התקנת במסטופ הידראולי ורצועות גובל.
לאחר מכן יציאה לאימון דיונות.

yaron
14-04-08, 20:29
עוד:

ארז
15-04-08, 16:19
נו, ספר....אך הנסיעה עם הבאמפ סטופ?

yaron
15-04-08, 21:57
נו, ספר....אך הנסיעה עם הבאמפ סטופ?

בדיוק כפי שאמרת! עולם אחר, פשוט תענוג.!

ירון. :) :)

שחר דורון
16-04-08, 19:44
איך הזרועות החדשות?
:)

yaron
17-04-08, 01:13
איך הזרועות החדשות?
:)

אנחנו מודים על כל רגע נתון שבו איציק ומוש עבדו על הרכב שלנו.
גם בזרועות החדשות ניכרת השקעה,חשיבה ואיכפתיות.
חג שמח.

שי משה
18-04-08, 15:11
ירון פשוט יפה. דבר איתי לגבי הצמיגים שדיברנו אני נוסע לקנות ציוד לעסק אולי אפשר לשלב

yaron
18-04-08, 19:03
ירון פשוט יפה. דבר איתי לגבי הצמיגים שדיברנו אני נוסע לקנות ציוד לעסק אולי אפשר לשלב

תודה רבה אחי, אני מחכה לסיבוב איתך!
התקשרתי אבל אתה לא עונה לטלפון, אנסה שוב אחרי החג.

חג שמח.

יואב שיטאי
10-06-08, 23:16
זהו.
הודות לאלי שחר, עמותת העבירות וליוסי בריינס ואיגוד הספורט המנועי, הרכב עבר את "טבילת האש" הראשונה במופע המוטורי שנערך אתמול באזור חצרים. (ארוע שמצדיק אשכול נפרד)

אין מה להגיד ולכתוב. הרכב מתנהג, מגיב ונראה (לטעמי) מצוין.
נכון ששאר כלי הרכב שהשתתפו לא מגיעים לרמה של הרכב, אבל בכל זאת.
תמונות נוספות יש ב - http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=27868&page=2

yaron
27-06-08, 08:51
סרטון קצר משבועות ,

http://www.youtube.com/watch?v=mSmQSx0ykU8

yaron
27-06-08, 08:54
עוד אחד,

http://www.youtube.com/watch?v=5N5BmzWPF0I

yaron
27-06-08, 18:50
אחרון ודי
,http://www.youtube.com/watch?v=sDjSvI5UX0Y&feature=related