PDA

צפייה בגרסה מלאה : בורג שבור

shaisniper
15-12-07, 13:44
שלום לכולם..
יש למישהו רעיון כיצד לחלוץ שארית מבורג שנישבר?
הבורג הוא בורג שמוברג בתוך האוקולון באוזן שנימצאת מתחת לרדיאטור,יש לציין שאין לבורג אום בקצה אלא יש הברגה מובנת בצד השני של האוזן ממש מתחת לגריל,תודה על הרעיונות...

שאולי
16-12-07, 16:46
אם יש גישה , קודחים חור בבורג כמה שיותר גדול, תלוי במידת הבורג אבל, מתחילים ממקדח קטן ולאט לאט מגדילים את המידה. שהחור בגודל המקסימלי ,כשעדיין יש מספק 'בשר' בדפנות מכניסים מברז שמתברג עם כיוון הפתיחה, ושהוא מגיע לסוף החור הוא מתחיל לפתוח את הבורג , הרבה wd40 הרבה דיוק ועדינות , אם אפשר גם לחמם אפילו עם גזיה, והרבה תפילות לבורא עולם והבורג בחוץ
בהצלחה

מחלה סופנית
17-12-07, 00:17
תקדח את כול הבורג החוצה
ותרכיב בורג יותר רחב +שיבה שתלחים במקום ההברגה המקורית

חן צברי
17-12-07, 01:00
ישנו חולץ ייעודי.
הנה שרשור שהיה לא מזמן בנושא: חליצת בורג שבור - כיצד? (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=24474)

חן

ערן המסוקס
17-12-07, 11:13
אם אתה מדבר על הבורג של תושבת הבודי, שנמצאת במרכז מתחת לרדיאטור, אז מה שיש שם זאת קובית ברזל עם תבריג.
אופציה אחת היא לקדוח דרך הבורג השבור ולהבריז הברגה חדשה לבורג מעט עבה יותר.

אופציה אחרת היא לפרק את מכסה הפח המחפה על כל הגשפט, והוציא את הקוביה הסוררת והבורג השבור, לשים שם אום ושייבה ולסגור. אח"כ פחחות קלה על המכסה כדי להדביקו למקומו.

בתקווה שזה אותו העקרון כמו בסיקס.. :rolleyes:

shaisniper
20-12-07, 15:19
תודה לעונים,אכן מדובר בבורג שמתחת לרדיאטור בקצה יש לו תבריג שמחובר ללוחית,אי אפשר לפרק את הלוחית,ניתן לקדוח רק מלמטה רק שצריך מקדח של 20 ס"מ,לפחות כדי לעבור את שתי האוזניים שבתוכם יושב האוקולון,אני אנסה..
אני רק מקווה שאחר כך יהיה לי מקום להכניס אום מתחת לגריל..

-->