PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בקשר למרוצים?

dptr
15-12-07, 19:32
שלום לכולם

אם וכאשר יהיו מרוצים חוקיים בארץ האם תהיה קטגורית מיני באגי (כגון piranha, sidewinder וכו').
אם כן לפי מה יקבעו את קטגוריה זו (משקל, נפח מנוע וכו)

תודה לעונים.

חנן גולומבק
15-12-07, 19:42
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=20106

dptr
16-12-07, 09:57
לפי מה שקראתי בשרשור שם זה הולכת להיות ליגה לעשירים בלבד ולכן יהיה גם מיעוט משתתפים וחבל.

:cry:

ugross
16-12-07, 10:13
ספורט מוטורי הוא ספורט יקר מאד מאד מאד!!! ככה זה בכל העולם וכנראה שככה זה יהייה גם בארץ. אם אתה מחפש ספורט זול, עבור למטקות.

dptr
16-12-07, 12:34
ספורט מוטורי הוא ספורט יקר מאד מאד מאד!!! ככה זה בכל העולם וכנראה שככה זה יהייה גם בארץ. אם אתה מחפש ספורט זול, עבור למטקות.

יש יקר ויש יקרררררררררררררר

ואל תשווה בכלל את המחירים בארץ למחירים בארה"ב

כנראה אין לך שמץ של מושג כמה יותר זול שם כל הדברים האלו (גם במחיר עצמו ובטח ביחס למשכורות)

נראה לי שאתה צריך ללכת לשחק מטקות. :mad:

ugross
16-12-07, 13:49
יש יקר ויש יקרררררררררררררר

ואל תשווה בכלל את המחירים בארץ למחירים בארה"ב

כנראה אין לך שמץ של מושג כמה יותר זול שם כל הדברים האלו (גם במחיר עצמו ובטח ביחס למשכורות)

נראה לי שאתה צריך ללכת לשחק מטקות. :mad:
לא חידשת שום דבר. בארה"ב הכל זמין וזול על המדף. פה הספורט המוטורי מוגבל לקבוצה של 100 איש (וזה בהגזמה), מה שאומר שאין פה שוק לציוד מירוצים ובטח לא לרכבי מרוצים ולכן הכל יקר.
בלי קשר, מראש הספורט שבחרת הוא ספורט יקר בכל מקום בעולם וגם בארה"ב. נכון שלהיות מתחרה חובבן יותר קל בארה"ב מאשר כאן, אבל גם לפתוח עסק או לקנות בית הרבה יותר קל שם, וזה לא קשור לספורט מוטורי.האופי הכלכלי-יזמי של המדינה המופלאה הזו הוא הגורם לזה. בכל אופן, אם בחרת בספורט מוטורי ישראלי, כדאי שתגיע עם ארנק מפוצץ, אחרת אין לך כל סיכוי, אפילו לא ברמה החובבנית. ושוב, אני ממליץ - תמצא ספונסר או שתעבור למטקות.

הצפרדע
16-12-07, 15:04
מההודעות הנ"ל של שניכם, נראה לי שאתם כבר עכשיו עברתם למטקות - אחד מעביר לשני, ומה זה מבסוטים מהענין....:-P

ugross
16-12-07, 15:28
מההודעות הנ"ל של שניכם, נראה לי שאתם כבר עכשיו עברתם למטקות - אחד מעביר לשני, ומה זה מבסוטים מהענין....:-P
ממש לא... רוצה לתקן את הרושם (אם נוצר רושם כזה) - ההפנייה לענף ה'מטקות' הייתה בבדיחות הדעת. אני מברך על כל אחד שנדבק ב'חיידק' ומצטרף לספורט המדהים הזה, זו הדרך היחידה שיום אחד תהייה אולי מסה קריטית של מתחרים ובוני רכבים שתגדיל את החשיפה לענף ועל הדרך גם תוריד את העלויות ותהפוך אותו לנגיש יותר לקהל הרחב (כמו בארה"ב למשל). אבל צריך להודות על האמת, המצב היום רחוק שנות אור מאותה נגישות שיש בעולם, ולכן בניית רכב שיעמוד בסטנדרטים הבטיחותיים והתחרותייים ולא יתפרק אחרי 2 מירוצים הוא תהליך ארוך, יקר וממש לא פשוט (אתה יכול להעיד, ברוך, לא?).

dptr
16-12-07, 16:33

צפרדעוני אין לך סיכוי עלי במטקות ;-)

אריה פאהן
16-12-07, 17:10
לפי מה שקראתי בשרשור שם זה הולכת להיות ליגה לעשירים בלבד ולכן יהיה גם מיעוט משתתפים וחבל.
:cry:

אם אתה חושב שיש בתקנון המוצע סעיפים שאין להם הצדקה והם סתם מייקרים עלויות, תעלה אותם בצורה מסודרת ואז יהיה אפשר לדון ברצינות בהוזלת עלויות .

נמרוד
16-12-07, 21:03
במקום להפריח ססמאות משני הכיוונים, למה אתם לא פשוט קוראים את התקנונים שאנשים טובים כמו יוסי ואסף טרחו לכתוב???

DPTR - מה בדיוק הופך את המיניבאגי ליקר מדי בתקנון? מושב מרוצים אחד + רתמה אחת + מיכל דלק איכותי. ביחד - 4000-5000 שקל +- תלוי בכמה שאתה מוכן להשקיע בחיים שלך. פחות עבור ציוד משומש שבהחלט מתחיל כבר להופיע בשוק.

ואורי - גם אתה סתם מגזים. כבר היום יש למעלה מ100 ספורטאים מוטוריים בתחום השטח אם תספור גם את הראלי רייד וגם את העבירות, אם תוסיף להם את הטרקטורונים והדו גלגליים מדובר על הרבה יותר. ועוד לא הזכרנו את הקארטינג... ובקרוב גם המיניבאגים יכנסו להגדרה. ראלי רייד זה לא הכל בחיים.

ugross
17-12-07, 02:51
ואורי - גם אתה סתם מגזים. כבר היום יש למעלה מ100 ספורטאים מוטוריים בתחום השטח אם תספור גם את הראלי רייד וגם את העבירות, אם תוסיף להם את הטרקטורונים והדו גלגליים מדובר על הרבה יותר. ועוד לא הזכרנו את הקארטינג... ובקרוב גם המיניבאגים יכנסו להגדרה. ראלי רייד זה לא הכל בחיים.
אתה צודק, לא ספרתי את המתחרים מחוץ לראלי-רייד. אבל גם אם תוסיף את האנדורו, המוטוקרוס, עמותת נהגי המירוצים, מועדון מירוצי ישראל, עמותת הטרקטורונים ושאר הירקות - מדובר עדיין בענף ספורט קטן ואפילו קטן מאד יחסית למה שהולך בעולם. תוסיף את זה לסחבת האינסופית שהכנסת מנהיגה בחוק המוטורי ותבין למה אמרתי את הדברים. לא מנסה להשביז את הבחור, אבל גם לא לזרות חול בעיניו.

asafk
17-12-07, 21:52
יש קטגוריות יקרות, ויש יקרות יותר. דווקא קטגוריית המיניבאגי היא לא מהיקרות בראלירייד- חד מושבי, בהגדרה, זול יותר מדו-מושבי.
ושוב- אתה מוזמן להיכנס לדיון על הקטגוריה, ולהעיר הערות בונות. או להמשיך לקטר כאן. בעצם לא, הדיון נעול, כי שום דבר טוב לא יצא מקיטורים.
(ועכשיו אין לך ברירה- אתה חייב להעיר הערות בונות בדיון המקורי :? :? )

אסף.

-->