PDA

צפייה בגרסה מלאה : טרופר 1999 דיזל 3.0 ליטר מחפש ראש מנוע !!! HELP ֱֱֱ

chaim shuldman
17-12-07, 11:30
help!!!!! מישהו יודע איפו ניתן להשיג ראש מנוע לרטופר דיזל 1999 3.0 מנוע 4JX1 ???

ענבר
17-12-07, 12:33
דובר רבות על המנוע הבעייתי הזה, אני מכיר באופן אישי מקרה שלאחר החלפת המזרקים היזומה של היבואן/יצרן נדרשה החלפת ראש מנוע ולאחר דין ודברים היבואן נשא בעלויות!
כמובן שכמו אצלך הרכב כבר מזמן לא באחריות.

תנסה להוציא תיקון על חשבון החברה כמובן בהתייעצות עם עו"ד.

אולי תשתף אותנו בהשתלשלות האירועים שהובילו לצורך בהחלפת ראש מנוע?

איציק - 4X6ZH
17-12-07, 12:45
למה ? למה עו"ד
למה ישר מלחמה ?
הרבה יותר פשוט זה לפנות למוסך המטפל שהמוסך ינסה לנהל את הקשר מול החברה .
או לפנות אישית ישירות למחלקת השרות
איציק

יוני5
17-12-07, 12:57
איציק,

נראה לך שהחברה תקבל אחריות על כשל בראש מנוע אחרי 8 שנים?

זוהי גם תשובתי לענבר: איזה קייס משפטי נראה לך שניתן לבנות על תיקון מנוע אחרי כל כך הרבה זמן?

יוני5

chaim shuldman
17-12-07, 14:12
תודה לכםהסיפור הוא הרבה יותר "פשוט". הבעלים הקודמים עשה overall למנוע במוסך פרטי, ו UMI לא מוכנים לקחת אחריות . אני מחפש ראש מנוע.....

chaim shuldman
17-12-07, 14:13
דובר רבות על המנוע הבעייתי הזה, אני מכיר באופן אישי מקרה שלאחר החלפת המזרקים היזומה של היבואן/יצרן נדרשה החלפת ראש מנוע ולאחר דין ודברים היבואן נשא בעלויות!
כמובן שכמו אצלך הרכב כבר מזמן לא באחריות.

תנסה להוציא תיקון על חשבון החברה כמובן בהתייעצות עם עו"ד.

אולי תשתף אותנו בהשתלשלות האירועים שהובילו לצורך בהחלפת ראש מנוע?

סולר במים.........

ענבר
17-12-07, 14:43
תודה לכםהסיפור הוא הרבה יותר "פשוט". הבעלים הקודמים עשה overall למנוע במוסך פרטי, ו UMI לא מוכנים לקחת אחריות . אני מחפש ראש מנוע.....
בד"כ הבעיות נוצרו לאחר הריקול המפורסם של החלפת המזרקים ולכן ישנו קייס לתביעה או לפחות לדרישה לתיקון על חשבון החברה. במקרה הנ"ל זה לא המצב אא"כ השיפוץ מנוע של הבעלים הקודם בוצע בעקבות הריקול אבל זה כבר יהיה קשה להוכיח.
מתי בוצע ה-overall? אולי תצליח להוציא איזושהי אחריות לפחות חלקית של המוסך שתיקן.
אגב, מים בסולר זו בדיוק התופעה שבגינה החליפו ראש מנוע במקרה שאני מכיר על חשבון החברה אבל לאחר החלפת המזרקים.
חוץ מעו"ד אתה צריך גם מומחה שיתן חוות דעת משפטית :-x

מציע לך ליצור קשר עם אנשים דרך האתר הזה ו-jeeptrip שגם נתקעו עם בעיות במנוע/ראש מנוע ע"מ להבין מהם מה היתה הבעיה אצלם ומה היתה דרך הטיפול וההתנהלות מול החברה.

בהצלחה

איציק - 4X6ZH
17-12-07, 15:13
מצב ראשון יש להבדיל מתקלה כל שהיא שהתרחשה בתקופת האחריות של הרכב. ותוקנה במסגרת האחריות והכל בתוך פרק הזמן המוגדר כפי שהרכב קיבל אחריות מהיום שעלה על הכביש בארץ .
מצב שני רכב שקיבל תיקון באחריות למרות שהרכב כבר לא נמצא בתקופת אחריות (בדרך כלל רצון טוב מצד החברה )
מצב שלישי רכב שביצע תיקון במוסך והשתמש בחלקים מקוריים ( מקבל אחריות על החלקים המקוריים )
מצב רביעי רכב שביצע תיקון במוסך כל שהוא ומקבל אחריות מהמוסך .
יש עוד כמה אפשריות
כל זה סיפורים ....
לגבי התקלות האלה שכל יום יש שרשור כל שהוא
למיטב ידעתי כלי הרכב האלה קיבלו קריאת שרות מיצרן הרכב דרך יבואן הרכב לכלל כלי הרכב בארץ .
בדרך כלל במיקרה כזה אין כל התיחסות לגיל הרכב איך הוא טופל מי בעלי הרכב
ובאיזה חלקים נעשה שימוש .מתיחסים למספר שילדה ממספר עד מספר נקודה .
במקרה של קריאת שרות יזומה כולללללם מקבלים התיחסות כל שהיא ובדרך כלל תיקון
לפי הוראות יצרן הרכב . ( לפעמים יש תוספת תשלום מצד בעל הרכב רק לפעמים )
עכשיו אפשר לפתח דיון שלם מי אמר למי למה וכמה
לכן מרימים את הרגליים לוקחים את רשיונות הרכב ואת חשבוניות התיקון .ניגשים למחלקת השרות והכל יהיה הרבה יותר פשוט וברור.
אינטרנט זה דבר יפה אבל לפעמים צריך להחליך כמה מילים ולא בטלפון .
איציק

ronaldo
17-12-07, 18:53
בד"כ הבעיות נוצרו לאחר הריקול המפורסם של החלפת המזרקים ...

לא נכון !
הבעיות נוצרו לפני ה-recall האחרון. ה-recall פותר אותן.
ענבר,במקרים שאתה מתיחס, מה שכנראה קרה זה שהיה כבר נזק לפני ה-recall. ה-recall בא לפתור בעיה למי שהגומיות במזרקים שלו עוד לא נפרצו והכל מסביב תקין, אז מזרק חדש שהגומיות מחומר עמיד הכל ימשיך לעבוד תקין. במקרה שיש כבר נזק בבלוק לפני החלפת המזרקים, זה לא יעזור.

חיים מידע שאולי תעזור לך בדרך של איציק:
בדגם 99 היה recall קודם להחלפת injector sleeves עם גומיות עמידות.
האם זה בוצע ?
האם באוברול דעגו לסים אינגקטורים וסליבים החדשים ?
בנוסף לכך, בשנתון האחרון בוצעו שינויים בראש מנוע (עובי) כדי לחזקו - מצביע על תקלה תכנונית.
ואם אתה קונה ראש , קנה את המשופר.

להזכיר: מפריצת הגומיות היו 2 בעיות - סולר במים וסולר בשמן.

upkaa
23-12-07, 10:03
help!!!!! מישהו יודע איפו ניתן להשיג ראש מנוע לרטופר דיזל 1999 3.0 מנוע
4JX1 ???
יש לי פתרון בשבילך צור קשר 0522515756
רן

-->