PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות לגבי האנטר

roev
23-12-07, 23:16
שלום לכולם, אני נוהג על מגנום ובאופן כללי אני די מרוצה מהרכב.
אבל מגנום כמו מגנום בשלב מסוים מתחיל לעשות בעיות, המנורת 4x4 מהבהבת, הדפרנציאל לא תמיד רוצה להנעל, הגלגלים לא מאוזנים, הרכב לא תמיד רוצה לרדת מ-4x4, ועוד כמה בעיות שהם כבר יותר קטנוניות.
במקום לתקן חשבתי שהגיע הזמן להתקדם עם הטכנולוגיה וללכת על האנטר.

לפני שאני רץ לקנות רציתי לברר כמה דברים לגבי האנטר.
קודם כל האם הטווח סיבוב של האנטר גדול כמו זה של המגנום? כי עם המגנום זה סיוט לעשות פניית פרסה בכביש, ובטח שבשטח.
חוץ מזה יש עוד איזה בעיות או דברים שאני צריך לדעת עליהם לפני שאני קונה האנטר? ואולי בכלל כדי לי ללכת על ניסן נאוורה?.

אשמח עם בעלי האנטר או אנשים שנהגו ברכב הזה יוכלו להנות לי.
בתודה, רועי.

נמרוד
25-12-07, 00:44
יש מבחני דרכים שלי אסף ושלי של האנטר ונבארה פה באתר (http://www.jeepolog.com/road_tests.html).

גם האנטר וגם נבארה הם קפיצת מדרגה בכל מובן לעומת הכלים שהם החליפו. לגבי הרדיוס סיבוב - אני באמת לא יודע. אבל זה נתון טכני שאפשר למצוא בדרך כלל במפרטים באינטרנט באתר היבואן או הייצרן.

רמי111
29-12-07, 16:59
ראשית לדעתי בחירתך היא נכונה לגבי הנטר! רדיוס הסיבוב של ההגה הוא הקצר ביותר בין הטנדרים , שנית הוא היחיד שיש לו מערכת סופר סלקט כמו של הפאגרו והוא היחיד שיש לו מערכת בקרת יציבות ואחיזה כך שמכל בחינה הוא עולה על השאר! לא מזמן פורסם באיזה ירחון באירופה שהוא היחיד שניצח במבחן האייל המפורסם כל השאר היו מתהפכים במבחן הזה !

אייל
31-12-07, 16:22
לפני שאני רץ לקנות רציתי לברר כמה דברים לגבי האנטר.
קודם כל האם הטווח סיבוב של האנטר גדול כמו זה של המגנום? כי עם המגנום זה סיוט לעשות פניית פרסה בכביש, ובטח שבשטח.
חוץ מזה יש עוד איזה בעיות או דברים שאני צריך לדעת עליהם לפני שאני קונה האנטר? ואולי בכלל כדי לי ללכת על ניסן נאוורה?.

רועי שלום,
אחרי למעלה משנה עם האנטר ובסביבות 70000 ק"מ אני יכול לנסות לעזור לך (הדגם האוטומטי הפחות מפואר):
נוחות: האוטו סביר מאוד וגם נסיעה חזרה מאילת לא פרקה אותנו. הנוות בטיולים סבירה לאחר הורדת אוויר.
רדיוס סיבוב: מעולה. בסיבוב אחד של המגנום ההאנטר עושה שניים.
מנוע: מושך נהדר למרות השהייה של שתי שניות בהאצה.
גיר: נוח למדי, האופציה של ההנעה הכפולה עם דיפ' מרכזי פתוח עושה פלאים בכביש רטוב.
שטח: צמיגים בגודל סביר גם במקור ונעילה אחורית נשלטת עושים עבודה מצויינת בשטח.
אמינות: את הדובדבן השארתי לסוף. יחד איתי נקנו עוד מספר לא מבוטל של כלים כאלו. אצלי באוטו השתחחרה פעמיים צינורית וואקום והשאירה אותי עם אוטו "בלי אוויר", תקלה נוספת בתחילת דרכו הייתה דליפת גז מהמזגן (לי זה לא הפריע כי אני לא חובב אוויר דחוס), אחד הכלים נפרד לשלום מהגיר, אחר תרם את המשאבת הזרקה שלו למחזור ברזל ובסיכומו של דבר לא מדובר בפאר האמינות כראוי לטנדרים של מיצובישי.

שלומי
31-12-07, 18:38
אני נתקלתי אצל חברים בשני האנטרים -
אחד מפואר בן כמה עשרות אלפי קילומטר נוסע יפה .
השני - 2X4 רכב צמוד מחב' השכרה אחרי כמה אלפי ק"מ התחילה נזילה מ הדיפ' האחורי.

צח
14-01-08, 21:46
אחרי 35000 ק"מ על האנטר הדגם המפואר ושני מגנומים שקדמו לו אוכל להמליץ בכל פה על האנטר.
הרדיוס סיבוב מדהים, הנוחות סבירה, טיפול כל 20000 ק"מ ולא כמו במגנום כל 7500 ק"מ.
הארגז מעט יותר קטן ויותר מרווח לנוסעים מאחור.אשתי טוענת שהאנטר יותר נח לנהיגה מהטיוטה קורולה שלה רק שיש לה בעיה עם האורך בנסיעה ברוורס.בשטח וסע מצויין. סה"כ אחלה רכב.

roev
01-02-08, 13:33
אוקי, חברה תודה רבה לכולכם, אני עובר להאנטר :).

ועכשיו נשאלת השאלה הסופית, איזה גירסה?.
פרו, דקר, או לימיטד?.
מישהו בבקשה יכול לפרט את ההבדלים, להמליץ על גירסה מסוימת?.
מה ההיתרונות והחסרונות בין כל גירסה?.

שוב תודה רבה לכם, אתם פשוט גדולים.

eli1244
19-07-08, 21:38
אז עברה חצי שנה מאז שביקשת תגובות בעניין ההאנטר
עכשיו אחרי שקנית מה דעתך?
נוח?, אמין?
המלצות?

כמו כן מבקש להוסיף שאלות משלי-
אם אני מעוניין להגביהה היכן? וארגז אחורי מפיברגלס איפה הכי טוב לעשות? ומי מכיר מקום זול יחסית?

-->