PDA

צפייה בגרסה מלאה : סככת צל מרווחת צמודה ומעוגנת לרכבי שטח.

רכס חיים
25-12-07, 10:10
לאחר סיום הפיתוח של סככת צל עמידה לגשם ולרוחות ,אנו מציעים רכישה מרוכזת לפי המפרט הבא.

1.גג משופע בגוון בהיר העשוי משמשונית קלה במידות 3.90 /4.00 מטר המעוגן לשני עמודים טלסקופיים המורכבים על פגושי הרכב עם בסיס ייעודי קבוע,ושני עמודי פלדה טלסקופיים נוספים, בגובה 1.90 הניצבים על הקרקע ורתומים בגומיות שמרלינג ליתדות פלדה מצינור חלול.

2.יריעה שמשונית כנ''ל בגובה 0.50 מטר לסגירת המרווח העליון בין גג הסככה לגג הרכב.

3.שלושה קירות משופעים ב-45 מעלות בהיקף הסככה - סה''כ שטח מוצל 6.00 מטר רוחב ו-8.00 מטר אורך - עשויים מרשת צל 60% שחורה ,המקובעת למיתרי הגומי האלכסוניים.

4. 4 עמודי פלדה מצינור מגולוון - טלסקופיים כולל 3 עוגנים מצינור בקוטר ''1.

5.גומיות שמרלינג לעיגון העמודים ,עם חיבור מהיר קפיצי בין הגומיות לעמודים.

הקמת הסככה או פירוקה ,על-ידי שני אנשים - עד 7 דקות.

נפח איחסון ברכב או על הגגון 55 ליטר.

משקל כולל של הסככה והקירות 11.50 ק''ג. משקל העמודים והעוגנים 7.5 ק''ג.

כלי עבודה הנדרשים להרכבה - פטיש 1.50 ק''ג לנעיצת 3 העוגנים בקרקע.

מחיר ל-3 ההזמנות הראשונות -.1299 ש''ח + מ.ע.מ

אספקה תוך 7 ימים.

להזמנות 0544354505 רכס.

oferl
25-12-07, 10:21
חיים,

אפשר תמונה במצב פתוח ומקופל?

רכס חיים
25-12-07, 15:39
בשלב זה יש רק את הציליה הישנה שלי שעל פי העיקרון שלה יהיו הציליות החדשות .היום אפשר יהיה לראות אותה מצולמת בפורום לנד-רובר יחד עם צילומי הג'יפ המשופצר.

בינתיים אנו שניים שרוצים לצאת לייצור. במידה ותהיה עוד הזמנה אחת, אפשר יהיה לצאת לדרך.

רכס חיים
13-05-08, 11:33
היום אני מזמין את הייצור של הציליה החדשה ואני מקווה לקבלה בשבוע הבא. צילומים לאחר התקנה ראשונה.

Gilad
14-05-08, 18:13
אני ממשיך פה את הכמה הודעות שהחלפנו בשרשור על פירוק הדיסקברי שלך.

לפי מה שאתה אומר אתה מתכנן משהו בסגנון A Home away from home שיהיה עמיד בכל מזג אוויר.
לדעתי 80% מהג'יפאים מחפשים פתרון נח ובמחיר הגיוני עבור סככת צל לשימוש מרכזי בקיץ. הווה אומר צל בים בשבת, צל בטיול בדרום כשיושבים לאכול צהריים או צריכים להחליף פנצ'ר וכדו'. רובנו לא מטייל בתנאים של גשם כבד או רוחות חזקות ואם כן מטייל בתנאים כאלה אז זה בשביל לחפש אתגרים ולא בשביל לשבת מתחת לגג יבש עם דפנות אטומות. מי שירצה כזה מוצר יקנה משהו בסגנון הטריילרים עם האוהל המתקפל.

לדעתי לך על משהו קל ולא יקר - רשת צל שחורה איכותית עם מערכת גלילה נורמלית (לא צריך זרועות מספריים או כל מיני דברים מסובכים - מנואלה שתגלגל את הרשת לגליל דק כמה שאפשר) עם שני עמודים בקצה שמתחברים ליתדות. זה יתן פתרון ל-80% מזמן השימוש של מה שהפתרון שלך נותן, להערכתי בחצי המחיר.

אשמח לשמוע את דעתך

גלעד

רכס חיים
15-05-08, 16:11
אין ספק שאותה ציליה בדיוק אך עם רשת צל במקום יריעת שימשונית תעלה רק חצי מחיר. אבל אתפלא אם מישהו ירצה אותה.

רכס חיים
21-05-08, 18:51
סוף סוף הציליה מונחת באלומיניום.

אין מה לומר - הרצון להראות שיש לך הכי גדול לעיתים קרובות מוביל לטעות.

הגודל שלה ממש ענק. 4.25/ 4.25 עם ארבעה צדדים של 2.0 מטר יוצרים מבנה של 50 מ''ר במשקל של 18 ק''ג.

האיחסון לעומת זאת ממש סביר .אורך 1.20 מ' רוחב 35 ס''מ וגובה פחות מ-15 ס''מ.לפחות בזה לא טעיתי.

עכשו הבעיה האמיתית היא הבניה בשטח ,והאם יספיקו שני העמודים עם 3 יתדות לעגן אותה ברוח סבירה.

בשבת יהיו תשובות ותמונות.

רכס חיים
25-05-08, 00:24
לאחר פריסה ראשונה הנה הלקחים שיש להפיק.

1. הגודל ניתן להקטנה עד לסביבות 3.60/3.60 ,מה שיקל על ההתקנה והפירוק. בוודאי על המחיר.

2. ליריעות הצד יש להוסיף טבעות עיגון לצורך הפשלתן או ריתומן לקרקע.

3.יש להגביה מעט את המוטות שמעוגנים בקרקע. המוטות על הרכב בגובה הנכון.

4.יש לעגן כל מוט שעל הקרקע בשני עוגנים עם גומיות שמרלינג.

אתקצב את הציליה מחדש לאחר הקטנתה.

יש תמונות.

רכס חיים
26-05-08, 03:11
מחר הציליה נשלחת להקטנה. בעוד שבוע ייעשה ניסוי נוסף.

רכס חיים
30-05-08, 13:14
הציליה החדשה עוברת שידרוג לאחר ההקטנה שלה לגודל 3.70/3.70 .

השטח הנ''ל יהיה שטח הגג החדש שממנו תרד יריעה בגובה של 0.75 ס''מ לכיסוי החלק שמעל גג הרכב עד למפלס העליון של הציליה.

לחיפוי החדש לא יהיו שלושה קירות אינטגרליים, אלא רק טבעות קשירה בהיקף שלושת הצדדים.

הציליה תוגדר לשלושה מצבים משתנים. צילית קייץ ,צילית חורף, וציליית מעברים.

בציליית הקייץ הגג יהיה משמשונית קלה ואטומה בצבע כהה למניעת חדירת קרני שמש ושלושה צדדים מרשת צל 60% בצבע ירוק בהיר,שניתן להרכיבם באלכסון לצורך הגדלת שטח הצל.מידות יריעות הצד - רוחב 3.70 גובה 2.00 מטר.

בציליית החורף גג השימשונית ימנע חדירת גשם ואילו הקירות יוחלפו בקירות שימשונית שניתנים לסגירה אנכית למניעת חדירת רוחות וגשם.

בתקופות המעברים ניתן לשלב בין קירות שמשונית לקירות רשת צל לפי תנאי מזג האוויר הצפוי,ולהיינות משני העולמות.

כנראה שבמהלך השבוע הקרוב יסתיים התיקון וההתאמה למצוין מעלה.

אשמח לשמוע הערות בונות.

רכס חיים
01-06-08, 11:38
בכדי להקטין את הציליה אני צריך לשלם עוד 650 ש''ח,ובכך לסיים את השיעור והלקח שלא כל מה שגדול תמיד יותר טוב.

אני מקווה שאקבל אותה מתוקנת בעוד שבוע,ואז נתחיל את הכל מחדש.

יוני5
01-06-08, 12:39
חיים,

אני מציע דרך שונה במקצת:
תמכור רק את המתקן שעליו מולבשת הרשת \ שימשונית. שכל אחד ירכיב מה שהוא רוצה.
תמכור כתוספות עמודים, יתדות, יריעות צד...

כך תוכל להוזיל את המחיר ללקוח לאפליקציה הבסיסית ועדיין לשמור על הרווח שלך.

יוני5

רכס חיים
01-06-08, 18:44
זה רעיון נכון ,אך החלוקה של המכירה צריכה להיות כזו:

1. ציליה עם חיפוי שימשונית עליון בשטח 3.70/3.70 מטר הכוללת שני עמודים טלסקופיים על הרכב - כולל שני עיגונים ברכב עצמו,שני עמודים טלסקופיים שמחוץ לרכב ,3 יתדות ברזל וגומיות שמרלינג לריתום.

זה הבסיס.מעבר לזה אפשר להזמין :

2. תוספת קיץ - 3 יריעות רשת צל 60% - לשלושת הצדדים הנותרים.גודל - 3.70/2.00 מטר -בהזמנה נפרדת.

3.תוספת חורף - 3 יריעות שימשונית לשלושת הצדדים הנותרים. גודל כנ''ל - בהזמנה ניפרדת.

זה אולי הנכון יותר,היות וכל הזמנה מגדירה משהו שלם.

רכס חיים
01-06-08, 22:43
הציליה בדגם הישן פרושה בשטח.

רכס חיים
08-06-08, 20:11
סוף סוף אפשר לקבל נתוני מחיר מקורבים לפי מפרט טכני מסודר. הכל בערך אך די מדויק.

1. גג לסככת צל בשטח 3.7/3.7 מטר עם קיר יורד 75 ס''מ לסגירה בין גג הרכב לגג הציליה = -.950 שקל

2.תוספת רשתות צל שחורות 60% משלושה צדדים במידות 4.0/2.0 כל אחת-סה''כ 3יריעות = -.150 שקל

3.תוספת כנ''ל אך יריעות במקום רשתות לסגירת חורף = -.1000שקל

4. 4 עמודים טלסקופיים ,4 יתדות מצינור עגול,20 גומיות שמרלינג = -.300 שקל

5.הרכבה של שני בסיסים קבועים על הרכב לקבלת עמודים טלסקופיים. = -.300 שקל

המחירים לא כוללים מ.ע.מ

העלויות הנ''ל יכולות רק לעלות מהמספרים הנ''ל והן רק לחברים כאן.במחירון שייצא הם יהיו להערכתי גבוהים ב-25% לפחות ,אם הם צריכים להיות על בסיס מסחרי בלבד.

Gilad
14-06-08, 18:38
חיים - מה דעתך על הרעיון הבא:
צליה שמחוברת במקום במקביל לרכב, באלכסון כך שהיא מכסה גם את הפתח לתא המטען וגם מכסה קצת את הרכב.

מה מרוויחים מזה?
1. גישה נוחה לתא המטען בלי לצאת מהצליה. כשעושים עצירה ארוכה לארוחה או משהו כזה נח מאד להוציא דברים מתא המטען בלי לצאת לשמש ובלי שהדברים שבתא המטען יתחממו משמש ישירה.
2. הצללה חלקית של הרכב - מתחמם פחות

חסרונות - בעיקר הקמה קצת יותר מסובכת וחלק מהצליה שלא משמש להצללה על היושבים אלא על האוטו.

רכס חיים
16-06-08, 01:44
אין מה להגיד - אתה ממש מקורי ועם כושר חשיבה של מחוץ לקופסה.זה רעיון מבריק שצריך לראות כיצד אפשר ליישם אותו.

יש איתו קצת בעיה ,היות והוא אמור להקטין את שטח האוהל הסעודי או להגדיל את שטח הציליה שהיא כבר בגודל המכסימלי מבחינת נוחיות הפעלה.

מה שכן, לפי התכנון המקורי יש לציליה קיר אנכי בין גג הרכב לגג הציליה בגובה של 75 ס''מ,לכל האורך.אם נצרף את הקיר הזה למשטח הגג,ונציב את הציליה לפי השרטוט שלך - לא יגרע מהשטח שלה כמעט כלום,מה עוד שעכשו לקיר הזה כבר אין שימוש כשהוא כבר מעל הגג עצמו.

יש אמנם בעיה עם עיגון עמוד או וו תפיסה חזק שלא על הפגושים, אבל תן לי לילה לישון על זה. יתכן ואפשר להכין את הג'יפ לשתי אופציות הצבה במחיר כלום.

וואלה, רעיון עשר.
גלעד, זה לא אתה שהצעת בזמנו לשים את הגזיה על המכסה במקום בתוך הארגז?????

Gilad
16-06-08, 06:19
גלעד, זה לא אתה שהצעת בזמנו לשים את הגזיה על המכסה במקום בתוך הארגז?????

אכן כן, בסוף אני ארצה אחוזים ;)

לגבי העיגון באמצע הרכב - צא מהמדרגה עם עמוד ניצב לקרקע. חור קבוע במדרגה, אפילו עם אינסרט של צינור כדי לא לאבד חוזק, ולתוכו נכנס עמוד בצורת ו הפוכה

רכס חיים
19-06-08, 20:12
למי יש מדרגה??

הבעיה שאין לי רגע פנוי.

Gilad
19-06-08, 21:54
מדרגה = מיגון סף
אתה רוצה להגיד לי שעם כל הטונות אלומיניום ששפכת על הגדוטאה הזו לא שמת לו מגני סף להייליפט?

רכס חיים
20-06-08, 07:43
גלעד, אני לא מתקרב להיי-ליפט ממרחק שני קילומטר.

אני משתמש בליבר 2.5 טון על הפגושים ומרים שני גלגלים ביחד.

רכס חיים
22-06-08, 19:35
זהו - בהצלחה לאחר כל הניסויים והטעויות יש ציליה ממש מוצלחת. הניסוי נעשה על צילית קיץ והתוצאה טובה מכל הבחינות. תמונות בקרוב.

-->