PDA

צפייה בגרסה מלאה : קהילת איסוזו אנא תגובתכם - האם האיסוזו כזה בעייתי ?

ramon
28-12-07, 22:02
שלום לכולם,

אני מתלבט לגביי איסוזו , ההתלבטויות שלי הביאו לכדי התיעצות בפורום המתחילים, משם קיבלתי התרשמות דיי שלילית לגביי האיסוזו - אז אם יד על הלב האיסוזו כזה בעייתי ?

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=24891

תודה,
רמון

איציק - 4X6ZH
28-12-07, 22:05
כן ולא

איציק

נמרוד
28-12-07, 22:07
שים לב שוב, אתה מדבר על דגם, מנוע מסויים, משנתונים מסוימים - טרופר דיזל 1999-2004. ולא על איסוזו באופן כללי. הדיזלים הישנים יותר וכן דגמי הבנזין הרבה יותר מוצלחים.

סוזי המשתוללת
29-12-07, 02:14
לי יש בנזין אז אני לא דוגמא - מאד מבסוט מהרכב ביצועים מעולים במחיר יחסית נמוך ואבזור מושלם
לאחותי יש דיזל 3 ליטר מהסדרה המדוברת - הייתה לה בעייה בחיישן לחץ שמן של מערכת ההזרקה לקח למושסך המרכזי ימבה זמן לפתור את התקלה ורק אחרי שחבר באתר הפנה את תשומת ליבי למקור הבעייה היא נפתרה - מאז בגדול שקט אצלה
קח בחשבון שבגלל מכלול התקלות המחרי של הרכב נשחט בצורה רצינית ואתה יכול למצוא ממש מציאות
צריך לבדוק טוב את ההיסטוריה של הרכב ולבוק האם עבר החלפת מזרקים יזומה בחברה וכמה זמן עבר מאז ההחלפה
הגיר האוטומטי הוא גיר אמריקאי של gm ויחסית מוכר בארץ
הסרנים די חסונים וקשה (אם כי לא בלתי אפשרי ) לשבור אותם וכנ"ל גם תיבת ההעברה
מערכות החשמל אמינות מאד עם איכות בנייה גבוהה מאד - אצלי אין קורוזיה באף מחבר ומדובר על רכב בן 11 שנה
אני אישית הייתי מציע לך את הבנזין

YUDITH123
06-02-08, 15:44
אודה לך באם תשתף אותי כיצד בדיוק נפתרה בעיית המזריקים כי מזריקים מוחלפים אצלי כל שני וחמישי במוסך umi בראשל"צ ועדיין הבעיה לא נפתרת, האם ישנה איזושהי תביעה נגד החברה בעניין,

עמרי שדה
06-02-08, 19:02
ברשותי טרופר בנזין מנוע 3.5 . רכב חזק אמין ונוח.למעט טיפולים בזמן אין בעיות.טסט יותר זול מדיזל .ביטוח יותר זול מדיזל.הרכב קצת צמא אבל שווה כל שקל.

-->