PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול מרמלה לתל צפית

amimiller
01-01-08, 16:09
בצדי כביש -6 ישנן דרכי שירות לרוב דכי עפר ברמה טובה שמאפשרת נסיעה מהירה היתרון דרכים די ארוכות ממש ראלי. בחורף יש גם לא מאט בוץ בשטחים החקלאים המקבילים.מתחלים מול נשר רמלה לחפש את כניסה לדרך השירות שנמצת בין מסילת הרכבת ל-6. מדי פעם עוברים מצד אחד לצד השני של הכביש או על הגשרים או מעברים שנמצאים מתחת לכביש-6 . הדרך גם משתנה כל הזמן בגלל עבודות של הרכבת או כביש-6 .את הגשר ה-1 חוצים מימין לשמאל את מעבר נחל השלושה משמאל לימין, את הגשר הבא חוצים מימין לשמאל. בנחל שורק עוברים בין הכביש ומסילת הרכבת לדרך כורכר שהמסילה מצד ימין שלנו נוסעים עד נחל מיקנה פונים ימינה ושמאלה לדרך שירות שנמצאת מימין לכביש עד לגשר הבא שוב חוצים אותו מימין לשמאל ממשיכים דרומה עד לתל צפית שנמצא מצד שמאל שלנו למעשה אפשר לסוע כך עד ללהב לאורך מסילת הרכבת או דרכי השירות של -6 בהצלחה

mistaarvim
01-01-08, 20:18
בחורף יש גם לא מאט בוץ בשטחים החקלאים המקבילים
תעשה לעצמך טובה רק אל תכנס לשם.. זה לא שטח שלך.. שטח של חקלאים למטרות חקלאות מין הסתם..
אל תהרוס..

amimiller
01-01-08, 20:50
אני מתכוון לשטחים יש בהם שבילים ברורים ,אני לא נכנס לשטח זרוע או חרוש לא הורס שם דבר
אלה דרכי שרות של הרכבת וכביש-6, חלק מהשבילים סמנו ע"י דרך ארץ שהם מפעילים את כביש -6 ויש אפילו שלטים מכוונים. לגבי שטחים חקלאים שיש בהם שבלים ברורים אין שם סיבה לא לסוע עליהם רק לא להרוס ולא לקטוף פרי. אני בדרך פוגש מלא חקלאים ואף אחד לא קיטר

-->