PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבחן מתלים לסופות

נמרוד
05-03-03, 09:51
ביום שישי שבת , 21-22 למרץ, או 28-29 למרץ, בנגב. תאריך סופי יקבע עוד היום בשאיפה.
בכל מקרה, מדובר על יומיים מלאים, שישי בבוקר עד מוצ"ש.

אנחנו מעונינים לגייס 4-6 סופות בעלות מערכות מתלים שונות לצורך "מבחן" שתוצאותיו יפורסמו פה, במטרה להכניס נתונים מעשיים לדיונים התיאורטיים שמעסיקים את כולנו.

אנחנו זקוקים לאותם נהגים מתנדבים וסופות מדוגמות. תנאי הסף הם -
סופה, צמיגי 31/10.5/15 בלבד, סרנים דנה 60/30 מקוריים בלבד, ביטוח מקיף חובה. סופות מדוגמות, מסודרות, שמסבות גאווה לבעליהן. מערכות מתלים שונות - אנחנו חייבים סופה אחת מקורית - אני יודע, זה הכי קשה... סופת מתלם יש לנו, צריך סופת רוביקון, סופת פרוקומפ, אנחנו מאד רוצים אחת עם רבולברים - לבדוק את הנושא אחת ולתמיד... וכן הלאה.
היינו רוצים שכל הקבוצה תהיה קצרות או ארוכות - מקווה שזה יהיה אפשרי, זה תלוי במלאי המתנדבים. נושא בעייתי הוא נושא הנעילות - דווקא למבחן הזה היינו מעדיפים סופות נעולות ARB, שיאפשרו לבחון את עבודת המתלים עם ובלי. מקווה שיסתייע.

מי שמעוניין ויכול לשריין את התאריכים הנ"ל, שייצור קשר, רצוי כאן, אפשר גם בהודעה פרטית או בטלפון אלי, 055-382126. אני צריך קודם כל את הפרטים הרלוונטיים על הרכב - קצר/ארוך, פתוח/סגור, אילו נעילות, ואיזו מערכת מתלים, כדי שאוכל להרכיב את הקבוצה שתהיה כמה שיותר מייצגת את האפשרויות הקיימות.

תודה!

yoni 110
05-03-03, 16:49
נמרוד, בלי נדר סופת מג"ב סטנדרטית לחלוטין

יוני

אדי
05-03-03, 17:17
נמרוד ,

אם מדובר ביום שישי בלבד ובאיזור קרוב לבית... - אני שומר שבת , אז יש לי סופה שאולי תוכל להתאים לחלק מהדרישות .

הבעיות מבחינת הדרישות הן : אין ביטוח מקיף(מה כוללת הבדיקה?) , סרן אחורי דנה 44 , תושבות בולמי זעזועים אחוריות שונות מהרגיל , לא מסודרת ולא מדוגמת :D .

עוד פרטים :
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=280

אדי

נמרוד
05-03-03, 18:08
תאריך סופי - 21 - 22 למרץ. המפגש יהיה כנראה בערד, ביום שישי מוקדם בבוקר, עם אפשרות להקדמת המפגש ליום חמישי בלילה, במדורה... זה כבר יסגר בימים האחרונים.

בינתיים יש לי כבר שלושה מתנדבים, אני מחפש עוד הרבה כדי שנוכל באמת לבחור במגוון הנכון (קצרות או ארוכות?).

אדי - לצערי יום שישי קצר לא יספיק, וקרוב לבית לא מתאים - זה חייב להיות במדבר.
ובנושא הביטוח המקיף - לא יהיה שום דבר שלא עושים בטיול עבירות רגיל, אבל בכל זאת, בשביל השקט הנפשי.

אדי
05-03-03, 18:46
אני מחכה לתוצאות .... זה אמור להיות מעניין .
אבל לדעתי , בדיקה של רכבים נעולים לא תתן אינדיקציה מדויקת (למרות שאולי אין מספיק מבחר רכבים אז אין ברירה) מכיוון שסופה עם מתלים סטנדרטיים נעולה קדימה אחורה תביס כל סופה עם מערכת מתלים טובה וללא נעילות בתחום העבירות ...

בדיקות "מספריות" שהייתי מכניס למבחן הן:
RTI למרות חוסר הדיוק ... אבל זה מצטלם יפה :D
בדיקת מהלכי בולמים אפקטיביים מלפנים ומאחור .
גובה הגבהה מעשי לאחר שקיעה ראשונית של הקפיץ , נניח גובה פגוש קדמי אחורי וגובה מתחתית גשר הגיר .
קבועי קפיץ .
מחירים - עלות מול תועלת .... אני כבר רואה את הרוביקון אקספרס במקום האחרון :lol: .
וכמובן , עמידות הקפיצים לאורך זמן . האם היו צריכים לתקנם/לערגלם וכו' . וכאן אני רואה אופציה אחרת במקום האחרון ...

אדי

באגי
05-03-03, 21:17
יכול להיות שאני יוכל לסדר לך חבר עם סופה משופרת חבל"זף
דנה 60,30 ARB קדימה אחורה יחס 4:10 צמיגים 33 קפיצי פרוקומפ בולמי רנצו וזו רק ההתחלה מנוע משופר 220 סוסים....
צריכים כזאת סופה?
איפה יערך ה"מבחן"?יהיה פרסום באתר + תמונות?חוץ מהמיבחן תערך נסיעה טיולון?

asafk
06-03-03, 09:21
אז ככה...
מקיף...??? אין.
מתלים??? אין לי מושג איזה, אני רק יודע שהם עובדים מעולה! (ככה כולם אומרים, לא?)
נעילה?? אוטומטית..

אבל- בכ"ז אני אשמח להשתתף. אולי אפילו תעזרו לי לזהות איזה מתלים יש לי שם מתחת...

אסף.

נמרוד
06-03-03, 09:51
באגי, המבחן יערך באזור נחל דימונה בגדול. כמובן שיהיו תמונות וכתבה באתר - זה כל הרעיון, לא? צמיגי 31 אינץ' וסרנים מקוריים הם תנאי, כמו גם ביטוח מקיף.

מחכה לעוד הצעות....

אייל
06-03-03, 12:41
סטנדרטית (לפי מה שאני יודע) - לוקרייט אחורה...

אולי אפשר להעביר את הסיפור לאיזור המרכז (מאחורי אלעד למשל) ואז שומרי שבת וחסכני דלק (ואולי אפילו קהל) יצטרפו גם.

חנן-ג'יפולוג
06-03-03, 12:43
וואלה, מתאים...
מנגל אצלי בחצר, חמש דקות נסיעה משם...

asafk
09-03-03, 21:13
אולי נוסיף לנחל דימונה את גבעות עירא? שיפועים... מדרגות... עליות... ירידות... שמייח!
והכל מרחק קצר מאד מערד.

מממ...???

אסף.

נמרוד
10-03-03, 09:50
בינתיים אנחנו צריכים עוד סופות. יש לנו פרוקומפ ורגילות. מי מבעלי הרוביקון מתנדב? ומישהו עם רבולברים? אפשר לעניין את מי שבנה לכם את הג'יפ, יכול להיות פרסומת לא רעה בשבילו.

זאביק
10-03-03, 12:48
אם מישהו ייתן לי רוביקון, אני מוכן לבוא איתם :D :D

אסף
10-03-03, 13:55
נמרוד שלום
הרבה אני לא יכול לעזור (בגלל הדרישות שלכם) אבל אשמח לבוא לראות ולהתרשם.

תודיעו מראש מתי והיכן.

אסף

יפתח
07-04-03, 12:27
יאללה נימרוד בו נריץ כבר את העניין.
לדעתי ליד הבית של חנן הכי מתאים.
רוביקון אתה יודע שיש לך, רק ניצטרך לחזור ל 31 במקום ל 33, כמובן שיש סט אבל ההחלפה עלייך :lol:
תאריכים מתאימים ניראה לי בחג ראשון ב18 או 19 לאפריל (ככה גם תוכל לקנות לי מתנה ליום הולדת 30 :oops: )

יפתח
07-04-03, 12:30
אהה,
ואם תהיה נחמד אז נוסיף גם סופה עם ספרלות פרו קומפ 6.5"

Alon
07-04-03, 15:17
נמרוד
זוג קפיצי פרוקומפ חדש מקורי אצלי יורכב באחד הלילות הקרובים.
אפשר לנסות לתאם תאריך חדש.
אלון

דרור ברלי
09-04-03, 01:45
השלב החדש בפיתוח של קיט ייעודי לסופה (של המתלם) הורכב אצלי ביום שני האחרון. יש לי תחושה שזה זה... לפחות מלפנים.
מה קורה עם המבחן?
תדברו איתי. פסח נראה מתאים.

אייל
09-04-03, 10:31
אוטוטו קפיצים מקוריים.
מוכן לבדיקה.

נמרוד
09-04-03, 17:41
בפסח מטיילים, חג ראשון וחג שני. אחרי פסח נקבע מועד חדש.

נועם הרשקו
26-04-03, 19:27
סופה 93' קצרה פתוחה (מקורית ככל הידוע לי...).
בולמים מקוריים (ככל הידוע לי, רפי התותח מרחובות טוען כך)
ללא נעילות.
גלגלי 31 (50/50, אבוי לבושה)
ביטוח מקיף.
הרבה רצון לבוא ולעזור.

נועם 655685-057

אדי
01-12-03, 17:34
נתקלתי בהודעה כשחיפשתי משהו ... מה קורה?

asafk
01-12-03, 20:55
כן... באמת... עוד מעט לא תהיה לי סופה!
(אם ירצה השם)

אסף.

-->