PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרצו לי את הטנדר

רנבו
04-01-08, 01:06
מצאתי את הטנדר שלי במטע זיתים במושב אחרי שפרצו אותו וגררו אותו למטע בשביל לא לעשות רעש ליד הבית (הכלב ישן יופי). מחר אני אמור לקבל אותו חזרה מושלם אחרי שיקום ורציתי לדעת אם יש כאן למשהו רעיונות מיגון. אני חושב שאני מחפש מיגון ברזלי ולא חשמלי כדי לא לפגוע באמינות של הרכב. אשמח לרעיונות.

שלומי
04-01-08, 01:33
הנושא עלה פעמים רבות ,

שווה לך להריץ חיפוש.

באופן כללי הפתרונות הם :
לנעול מה שאפשר - דוושות,מוט הילוכים,את הרכב לעץ וכו'.
לפרק מה שאפשר - חוטי הצתה , הגה נשלף .
להוסיף מפסקי חשמל ודלק.
אמצעי הרתעה סביבתיים - לדוגמא פרוז'קטור שנדלק כשמתקרבים .

אם זה טנדר עם ארגז פתוח הייתי נותן לכלב לישון בארגז.

תבדוק ששיקמו אותו לשביעות רצונך .

שלומי

ורק שאלה קטנה - מה מנע את הגניבה ?

רנבו
04-01-08, 01:59
קודם כל תודה על העזרה. כנראה שמה שמנע גניבה זה האימוביליזר שלא הספיקו להתגבר עליו.

כרגע אני מחפש משהוא שייתן מיגון ולא יצריך רבע שעה של עבודה בבוקר לפני שאני מניע את הרכב

tzagi
04-01-08, 05:44
קבל:
http://www.mecklocksystem.co.uk/

מכני לחלוטין
כדי לעקוף אותו, קודם צריך לדעת עליו ואיפה הוא נמצא, אחרי זה להתחיל לחתוך צינורות וכו

הפעלה קלה, אפשר להרכיב אותו לייד או מתחת לכיסא הנהג, כמובן שצינורות הדלק נשארים מתחת לרכב.

גיא
04-01-08, 11:35
אבל אם אתה לא מחנה על הליפט ... זה די לא נוח להגיע לשם לסובב את המפתח.

בטח ובטח לא עם מדי אלף לפני היציאה לעבודה אחרי יום שבת של טיול בוץ ... לא שמיש בכלל לדעתי.

ד ו ר ו ן
04-01-08, 12:57
אבל אם אתה לא מחנה על הליפט ... זה די לא נוח להגיע לשם לסובב את המפתח.

בטח ובטח לא עם מדי אלף לפני היציאה לעבודה אחרי יום שבת של טיול בוץ ... לא שמיש בכלל לדעתי.
גיא,
אתה יכול להעביר את המנעול דרך הריצפה אל תוך הרכב ואז המנעול בתוך הרכב-הצנרת נשארת בחוץ, המנעול בפנים.
אני מכיר התקנה שלקחה את הרעיון הזה למשהו יצירתי פשוט, הוא חיבר את הצנרת דלק לברז כדורי מתכתי פשוט.
במקום הידית הרגילה שמתלבשת על הציר בחלק העליון הוא שייף את הציר לצורה ייחודית והכין לה מפתח.
כל העסק עובר דרך רצפת הרכב פנימה, מתחת לכיסא במקום שאם אתה לא מחפש אתה לא רואה וגם אם אתה רואה זה לא נראה כמו כלום.
הפתיחה נעשית בישיבה ברכב והמפתח מחובר לצרור מפתחות.

אם מאיזו סיבה הברז נדפק אתה תמיד יכול לעקוף אותו, מלמטה עם קצת בוץ וג'יפה רגילה של תחתית רכב זה נראה כמו עוד חלק בצנרת דלק.

רנבו
04-01-08, 15:48
ראיתי את הקישור ל"מקלוק" - תודה. לא הבנתי במה הוא שונה מכל ברז אחר? זה לא עוד משהוא שאפשר לעקוף עם 20 ס"מ ציינור דלק גמיש?

טל חסיד
04-01-08, 16:21
כל מיגון אפשר לעקוף! היחודיות בברז דלק זה שאתה תיסע (הגנב) והרכב יתקע לגנב באמצע הכביש ולא ניראה לי שהגנב יתחיל לזחול באמצע הכביש מיתחת לרכב בשביל לשים צינור מעקף לדלק, מה עוד שהוא צריך להביא איתו צינור מתאים לרכב מראש.

טל

ד ו ר ו ן
04-01-08, 16:23
ברור שאפשר,כי אתה יודע שהוא שם.

אתה צריך ללכת בכיוון של המשבתי מנוע ותנועה שלא נפוצים בשוק ואין להם דפוס קבוע ואלו שיצריכו עבודת מתכת כבדה-לגרור עם רכב אחר,עבודת דיסק, קאטר חנקן וכו'.
ברז קטן על הצינור בתחתית הרכב כשהוא מכוסה ג'יפה זה לא משהו שקל למצוא בחושך גם אם אתה מכיר את הרכב טוב.
אימובילייזר זה דפוס קבוע, איתורן\פויינטר זה דפוס קבוע.
הם מתגברים על זה כ"כ מהר כי זה מוצר מוכר וקל וידוע מה צריך לחפש.

כדי להבין שיש ברז על הצנרת צריך לעבור על כל הצנרת.. המשבתים המסחריים נמצאים במנוע.

שרשראות אופנועים, סנדל דנוור וכו'.

רנבו
05-01-08, 01:26
צודקים! יש בזה משהו.:idea:

amimiller
12-01-08, 00:55
סנדלי דנבר על אחד הגלגלים נראה לי אחלה פתרון וגם זול

חגי
12-01-08, 09:13
סנדלי דנבר על אחד הגלגלים נראה לי אחלה פתרון וגם זול

ניתן לחיתוך די בקלות עם כלים יעודיים.

ד ו ר ו ן
12-01-08, 11:14
ניתן לחיתוך די בקלות עם כלים יעודיים.
דורש כלי יעודי שרוב גנבי ההייטק וגם לוואוטק לא מסתובבים איתו (מקס' מאתרים את הרכב שלך וחוזרים בפעם אחרת מוכנים יותר).
עושה רעש,
מעכב את העבודה,
רק אחרי הסנדל/שרשראות הם מתחילים להתעסק עם אזעקה/מה שמשבית את המנוע=הם מבינים שלא יקח 5 דקות להזיז את הרכב ונותן לך זמן להבין שמשהו קורה(?)

אם לשכן אין סנדל ולך יש סנדלים/שרשראות/מנעולי דוושות על איזה רכב ילכו? 8)

כמה שיותר ברזל.

stiv1
21-12-08, 13:34
שלום לך שמי סטיב ואני רוצה להמליץ לך על חברה שמוכרת מוצרים למיגון רכב
http://www.autolok.co.il/
לי יש את המנעול הגה כבר שנה, לפני כחצי שנה פרצו בשיירה של הרחוב לכל הדיירים בשכונה
ורק לשלי אפילו לא התקרבו, לדעתי זה בגגל שידעו שזה יקח להם זמן ויעשה הרבה רעש
כדי לפרוץ את המנעול שלי :-) הזמן זה הדבר הכי יקר לגנב ואין להם זמן לכן אני ממליץ לך בחום

תודה
סטיב:D

מידבר
21-12-08, 20:12
ראיתי את הקישור ל"מקלוק" - תודה. לא הבנתי במה הוא שונה מכל ברז אחר? זה לא עוד משהוא שאפשר לעקוף עם 20 ס"מ ציינור דלק גמיש?

היה לי ברז חשמלי כזה, פטנט מעולה.

החכמה היא לא להסתיר אותו אלא להתמים אותו כמפסק בעל יעוד אחר.

כך אתה חוסך הכנסה של מפתח נוסף בתהליך ההנעה (ואם המפתח ילך לאיבוד ?) ומסתפק בלחיצה פשוטה לסגירת מעגל.

לגבי ברז הדלק (החשמלי) עצמו, ע'מ להסתירו ניתן למקמו מעל פלך מיגון כלשהו, ללכלך בבוץ ונפתרה הבעיה.

חשוב להכין בארגז הכלים חתיכת צינור מתאים+2 חבקים ומחברים ע'מ שאתה תוכל לעקוף את הברז אם יתקלקל.

סנדלי דנבר-תמיד טוב, אחרי שמתרגלים ההלבשה/הסרה ממש מהירות.

asafk
21-12-08, 22:49
בענין הברזים- ברז חשמלי עם מגנט חיצוני (סליל שמולבש על ה"ברז") וגולה (בתוך הברז) הוא ככל הנראה הפתרון הכי מוצלח. במקרה הזה (וזה תלוי במבנה הספציפי של הברז), מגנט לא חזק במיוחד ישמש לעקיפה של המנגנון החשמלי (מסירים את ה"כלוב" עם הסליל מהברז ומצמידים מגנט בצד הנכון).

אסף.

asafk
21-12-08, 22:54
אגב, בזמנו הצעתי לחשמל גנבים, ולאחרונה חבר התקין (בעקבות רעיון שלי שלא חשבתי שמישהו ינסה) מנגנון שפותח את הכרית אוויר באוטו כשמישהו מנסה להתניע בלי לשחרר קודם מפסק. אכזרי (שובר ת'פרציף של הגנב), וגם עולה כמה אלפי שקלים לכל נסיון פריצה... אבל שלא כמו מנגנון החישמול במתח גבוה, לחוקר שיבוא זה יראה תמים לחלוטין (שגנב פתח כרית אוויר כאשר שיחק עם החשמל של האוטו) וגם הביטוח כנראה ישלם על הכרית החדשה (מאיר, תרגע, זה לא לקוח שלך ;) וחוץ מזה עדיף לשלם כרית אוויר מאוטו שלם).

אסף.

ranfadlon
02-01-09, 21:23
טוב בתור בעל רכב טויוטה 75 שלא לוקח סיכונים _(הרכב נגנב פעמיים שהיה שייך למנהל האזרחי)אני קושר את הרכב עם שרשראות ומנועלים לעמודי הבניין ישירות לשלדה +מנעול הגה מבחינתי זה המקסימות מבחינת השכנים כל הרחוב צוחק8)

גלדיאטור
03-01-09, 15:47
ישנו סנדר ברזל מיוחד איני יודע איפה קונים
אך שלחו לי במייל אותו
הקטע הוא שברגע שאתה חותך אותו בדיקס או מסורית או ברנר או מה שתרצה
הוא מפוצץ את צמיג

למי שזה יכול לעזור שישמח

פטוניה
05-01-09, 11:07
איזה מקרה לא נעים! חולרעות הגנבים האלה אבל לפחות מצאת את הטנדר. לדעתי יש להתקין מערכת איתורן שלא ניתן לפירוק יש מערכות ניסתרות, חברות גדולות עובדות עם מערכות משוכללות כאלה וזה בעיקרון הפתרון הכי טוב נגד גניבות... ולהחליף את כלב השמירה:)

sasson16
05-01-09, 19:24
שלום!!!!
אתם מציעים רעיונות בצורה פומבית.
ומלמדים את הגנבים איך לגנוב יותר בקלות רכבים.
לדעתי זו טעות להציע מיגונים בפורום.

מששון.

-->