PDA

צפייה בגרסה מלאה : פגרו 3500 V6 בנזין 00!

W45V
05-01-08, 17:54
:confused: שלום ושבוע טוב לחברי הפורום !

לשמחתי הרבה רכשתי לי רכב זה לאחר שהאיסוזו טרופר נגנב לי ,
לאחר חיפוש רב ומעמיק הגעתי לחוות השיקמים ולהפתעתי הרבה נמצא עזוב וזרוק לו הג'יפ ליווי ששימש את מר' אריאל שרון ויותר נכון נהגו!
ומייד נוצר הרומן/קליק ביני לבן המיצובישי .
שילמתי מחיר מצחיק בעדו והנעתי לכיוון חיפה כולו מאובק ומלוכלך עם מכות קלות פחחות שטוית !
ועכשיו למלאכה השיפוץ או יותר נכון זקוק לעצות שיחזור הרכב ההיסוטרי הנ"ל..בבקשה לכל המומחים שבאמת רוצים לייעץ ומבינים בפגרו היחודי הזה גם מבחינה היסטורית בארץ .
כמו כן , התקנתי לו מייד ערכת גפ"ם מסוג E-GAS SUPER POWER והפכתי את הרכב לאב טיפוס מאושר ע"י טכניון חיפה :p
מחפש "הדרס" משופרת למיצובישי שלי כלומר סעפות פליטה ?
בנוסף אשמח לקבל כל מידע בעניין שידרוג אחר לרכב הנ"ל.
בתודה מראש לחברי הפורום עמירון ווין מנכ"ל EUROGAS

מזגנים
13-01-08, 19:25
:confused: שלום ושבוע טוב לחברי הפורום !

לשמחתי הרבה רכשתי לי רכב זה לאחר שהאיסוזו טרופר נגנב לי ,
לאחר חיפוש רב ומעמיק הגעתי לחוות השיקמים ולהפתעתי הרבה נמצא עזוב וזרוק לו הג'יפ ליווי ששימש את מר' אריאל שרון ויותר נכון נהגו!
ומייד נוצר הרומן/קליק ביני לבן המיצובישי .
שילמתי מחיר מצחיק בעדו והנעתי לכיוון חיפה כולו מאובק ומלוכלך עם מכות קלות פחחות שטוית !
ועכשיו למלאכה השיפוץ או יותר נכון זקוק לעצות שיחזור הרכב ההיסוטרי הנ"ל..בבקשה לכל המומחים שבאמת רוצים לייעץ ומבינים בפגרו היחודי הזה גם מבחינה היסטורית בארץ .
כמו כן , התקנתי לו מייד ערכת גפ"ם מסוג E-GAS SUPER POWER והפכתי את הרכב לאב טיפוס מאושר ע"י טכניון חיפה :p
מחפש "הדרס" משופרת למיצובישי שלי כלומר סעפות פליטה ?
בנוסף אשמח לקבל כל מידע בעניין שידרוג אחר לרכב הנ"ל.
בתודה מראש לחברי הפורום עמירון ווין מנכ"ל EUROGAS

סליחה שאני שואל..

אבל מה כל כך היסטורי ומיוחד ברכב?????????????

עמוס

נמרוד
13-01-08, 21:12
היום לא הרבה. אם הרכב יחזיק מעמד עוד שלושים שנה, יהיה לו ערך, גם בתור מיצובישי פאג'רו בנזין מודל 2000 נדיר, וגם כי הוא שירת ראש ממשלה. וחוץ מזה למה להיות קטנוני עמוס? תתחדש עמירון!

מזגנים
14-01-08, 22:57
היום לא הרבה. אם הרכב יחזיק מעמד עוד שלושים שנה, יהיה לו ערך, גם בתור מיצובישי פאג'רו בנזין מודל 2000 נדיר, וגם כי הוא שירת ראש ממשלה. וחוץ מזה למה להיות קטנוני עמוס? תתחדש עמירון!

נמרוד.. האמת אתה צודק..

אחלה אוטו.

תתחדש ותהנה .ובמידה ותזדקק לעזרה אז הדלת פתוחה.

חוץ מזה שכנראה שהרכב עבר תחת ידי בעברו.

tzagi
18-01-08, 02:20
שאלה:
האם יש ניירת שמקשרת את הרכב לשרון?
כלומר, אם תחליט למכור אותו בעתיד, איך תראה הוכחות?

הדרס ניתן למצוא באוסטרליה
סתם לדוגמה:
http://www.rpw.com.au/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=341&category_id=236&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=31

W45V
05-02-08, 21:37
סליחה שאני שואל..

אבל מה כל כך היסטורי ומיוחד ברכב?????????????

עמוס

בכל מקרה תודה על העזרה בהשגת חלקים לרכב הנ"ל
אשמח לקבל עוד קישורים שהם בארץ

-->