PDA

צפייה בגרסה מלאה : גמדים מטיילים וגולשים במדבר יהודה.

shainok
05-01-08, 20:27
גמדים יקרים כרגיל היה לי העונג לבלות בחברתכם יומיים. לחזק את ידכם בזמן שגלשתם, לצפות בנפלאות עולם ולהתרגש בכול פעם מהקשת בענן.
אלכס כרגיל כול הכבוד על הבשר. טלטלון וניריתוש כמו בכול טיול די בנוכחותכם בכדי שהטיול יהיה שמח וכיף. מאור אני מצפה לתמונות טובות ל.... אודי וכול משפחתו פשוט מהנה בחברתכם. נחום טיול הבא אנו משתתפים בפריז ....
דני יקירי כול הכבוד על המסלול. אמיר ידידי ד"ש לאישתך ואני חייב לתת באוזנך שחכמי השבט ציינו בפני שבשעה טובה אתה נוהג טוב!
שרון ברוכים הבאים לעדר מקווים לראותכם בהמשך.
טוב חברים תמונות.

חוקר
05-01-08, 22:17
היה טיול מדהים, מדבר יהודה במזג אויר מושלם, ערב שישי של כבש ושירה לתוך הלילה ומסלול
יפיפה בשבת. תודה לגמדים וכרגיל נהננו בחברתכם.

תמונות נצרף בהמשך השבוע.

טל

ריצ'רץ
06-01-08, 11:48
שלום לכולם!
ראשית תודה לכולכם על ההזדמנות לטייל יחד. עם מעט חששות מקדימות מן המפגש עם חבר'ה שאנו לא מכירים הופתענו, לינור ואני, לגלות חבורה המורכבת מנשמות טובות, חבורת אנשים שמטיילים יחד, חולקים מסימות טיול באופן מופלא וכזו המאפשרת לכל אחד מחבריה למצוא את מקומו. חבורה הפועלת יחד להצלחתו של טיול. אכן היה טיול מוצלח מאוד עבורנו. אנו חייבים התנצלות לכל מי שלא ישן טוב בלילה בגלל לוקה הכלבה הסוררת שהחליטה על דעת עצמה לקחת את תפקיד השומרת והמשתעלת. אוסיף סיפורים מתוך הסמוראי שלנו: כל התא האחורי שלי מלא בקיאה של הסוררת. מעבר לזה תדעו שהפסדתם מרק מצויין וכן, מעט מלוח.. חברתכם נעמה לנו מאוד ונשמח לפגוש את כולכם בטיול המוצלח הבא של הגמדים.

מחכים לצפות בתמונות, מאחלים לכולכם חיים טובים עד הטיול הבא ומודים על הכל -
לינור ושרון :razz: :-P

amirke80
06-01-08, 12:52
תודה לכולם על טיול נפלא. תודה מיוחדת למארגנים.. למארגני קנית האוכל בעיקר ;-) היה אחלה של טיול. שרון, לינור, ולונה ברוכים הבאים. טל שמחים שחזרת לטייל טיולים אמתיים ולא רק בחצר האחורית.
להלן לינק:

http://picasaweb.google.com/amirke80/Gamadim4108/photo#5152085539759593010

מאור ch
06-01-08, 15:38
בהחלט היה טיול איכותי ומהנה, בזכות האנשים, הנופים, הדרכים, האוכל, התכנון
כן ירבו

הנה התמונות
http://picasaweb.google.com/maorch/YehudaDesert?authkey=gUwToW7IqiU

חוקר
08-01-08, 10:55
הקטע נסיעה של הדאקר דפק לי צלב/ים אשר יוחלפו בשבת בעזרתו של ע'. :-x

לדעתי התמונות של אמיר ומאור משקפות לחלוטין את אוירת הטיול- נופים ושמחת גמדים.

אני לא מבין למה אני ונירית לא מופיעים בתמונות הגלישה בנחל אוג :mrgreen:

עד הטיול הבא-אדיאוס :p

טל

חוקר
08-01-08, 11:09
תמונות

חוקר
08-01-08, 11:15
הנסיון הצליח אז הנה שאר התמונות

חוקר
08-01-08, 11:25
ממשיכים