PDA

צפייה בגרסה מלאה : מושב אחורי עם חגורות לסופה פתוחה

ירון71
07-01-08, 10:10
אני רוצה להתקין מושב אחורי רוחבי בסופה ארוכה פתוחה עם חגורות בטיחות מלאות, כלומר 3 נקודות עיגון.
קראתי בפורום על אנשים שהתקינו ספסלים מרכבים מסחריים כמו רנו אקספרס, אבל אני לא מבין לאן מעגנים את הנקודה העליונה של חגורות הבטיחות ברכב פתוח? הקשת האחורית מאד מרוחקת והקורות שמחברות בין הקשתות נראות לי גבוהות ועדינות מידיי..
מה עושים?

דרור ברלי
07-01-08, 10:36
בוא'נה, זה לא צחוק, סיפור החגורות.

העיגון הזה צריך להיות לא רק חזק, אלא גם במיקום הנכון מבחינת גובה ומרחק מהמושב. אחרת בזמן תאונה חו"ח, החגורות יגרמו יותר נזק מתועלת.

ירון71
07-01-08, 18:20
בוא'נה, זה לא צחוק, סיפור החגורות.

העיגון הזה צריך להיות לא רק חזק, אלא גם במיקום הנכון מבחינת גובה ומרחק מהמושב. אחרת בזמן תאונה חו"ח, החגורות יגרמו יותר נזק מתועלת.

בדיוק בגלל זה אני מחפש מישהו שעשה את זה כמו שצריך בסופה ארוכה פתוחה... יש מישהו כזה?

msmiron
08-01-08, 21:06
אני קניתי מושב של שברולט ספארי והלכתי למתקין מורשה כדי שיעגן כמו שצריך, לגבי חגורות הבטיחות - לא היתה ברירה אלא להתקין חגורות רוחביות כי כמו שאתה עצמך שמת לב-אין לאיפה לעגן את המקוריות

מירון

arnonshoshani
09-01-08, 07:35
ירון שלום

הדרך הכמעט יחידה לעגן חגורות למרכב רכב פתוח הוא כלוב התהפכות מלא שאני באופן אישי ממליץ לכל בעל סופה פתוחה בכלל ובטח ובטח לסופה שיושבים בה מאחור.
במקרה של התהפכות הנוסעים האחוריים לא מוגנים כלל.

ארנון

דרור ברלי
09-01-08, 10:05
בזמנו, בסופות של השנים 92-96, אפילו בתע"ר העדיפו לא להתעסק עם זה והרכיבו חגורות מתניים בלבד.

ארנון, גם בסופה שמצויידת בכלוב מלא וחזק, עדיין צריך למדוד את מיקומם של עיגוני החגורות בצורה מדויקת ונכונה. מספיקה טעות קטנה אחת במיקום עיגוני החגורות בכדי לגרום לפגיעות גוף במקרה של תאונה, שלאחריה יתנהלו חקירות ביטוח למיניהן.

ארז
09-01-08, 22:26
על כלוב שבנוי נכון אין שום בעיה להתקין חגורות תקניות ,כמובן שדרור צודק וחייבים לדייק במיקום החגורה.

בתמונות אומנם רואים התקנה בדיפנדר, אבל ביצענו את העבודה הזו גם בכמה סופות שעשינו להם כלובים+ספסל אחורי של רנו קנגו

http://img147.imageshack.us/img147/3489/img2123largetl0.jpg

http://img112.imageshack.us/img112/7978/img2125largebj0.jpg

מחלה סופנית
24-01-08, 11:39
תגידו מישהו פה שמע על כסאות + חגורת בטיחות שמתחברת לגב הכסא

יש כאלה בהרבה רכבים אמריקאים
פשוט מאוד חכם מאוד

-->