PDA

צפייה בגרסה מלאה : הוצאת מיסב ספינדל מהספינדל

mdubrovitsky
08-01-08, 16:38
אני לא מצליח להוציא את המייסב מהספינדל. הוא כולו מרוסק אבל מסרב לצאת.

ניסיתי גם עם חולץ אבל לא מצתי קונטרא חזקה מספיק.

מה עושים?

lior.d
08-01-08, 17:06
אני לא מצליח להוציא את המייסב מהספינדל. הוא כולו מרוסק אבל מסרב לצאת.

ניסיתי גם עם חולץ אבל לא מצתי קונטרא חזקה מספיק.

מה עושים?
אהלן!
תנסה לשים בוקסה נגיד ...15 על הברגים שסוגרים את הפחית והספינדל ואז כל פעם להפעיל לחץ על המייסב כלפי חוץ ממקום אחר עם איזמל ...וככה אתה לא פוגע בפחית תעזר גם עם שמן חודר כמו WD40 פעם אחרונה רק ככה הצלחתי לחלוץ אותו !
בהצלחה !

ערן המסוקס
08-01-08, 17:27
לא הבנתי את ההסבר שמעלי, אבל בעיקרון, נסה לפצוע את בית המיסב ולקרוע אותו ל2 חלקים. זאת ע"י דפיקה של איזמל חד או מברג שטוח גדול. אל תדאג אם תפצע את פני השטח בתוכם מולבש המיסב, אין לזה משמעות.

אברמלה
08-01-08, 17:33
ל ידפוק עם פטיש ואיזמיל זה מסוכן משהו פחד. דיר בלאק. או שתחממם או שתחתוך עם דיסק ועל תישכח לשים מישקפיים

lior.d
08-01-08, 17:37
לא הבנתי את ההסבר שמעלי, אבל בעיקרון, נסה לפצוע את בית המיסב ולקרוע אותו ל2 חלקים. זאת ע"י דפיקה של איזמל חד או מברג שטוח גדול. אל תדאג אם תפצע את פני השטח בתוכם מולבש המיסב, אין לזה משמעות.

מה יש לא להבין???
לא צריך בשביל זה ללמוד באוניברסיטה בבאר שבע...
הבוקסה יוצרת ספייסר וקונטרה! בין הבוקסה לחלק האחורי של המייסב נכנס האיזמל ומפעיל לחץ על המייסב כלפי חוץ...!!!

ערן המסוקס
08-01-08, 18:02
אני חושב שאנחנו מדברים על 2 דברים שונים. אתה מדבר על מיסב גלגל שתפוס על הספיינדל. אני מדבר על מיסב הספיינדל עצמו, שהצירייה מסתובבת עליו.

נמצא בחלק מספר 15

http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/collinsbros_1984_1435402

נמרוד
08-01-08, 20:52
ערן מהתיאורדי ברור שמדובר על מיסב גלגל, ולא על מיסב הסיכות הקטן שיושב בתוך הספינדל ודרכו עוברת הצירייה. אם מדובר על מיסב גלגל, (מיסב גלילים קוני שיושב חיצונית לספינדל ועליו מסתובבת הנאבה) שהותך על הספינדל, אז אכן מה שנדרש זה עבודה זהירה מאד עם דיסק.

ערן המסוקס
08-01-08, 20:59
לא סתם אני לומד באוניברסיטה

/ :idea: \
. :-o

http://www.cjclub.co.il/forum/viewtopic.php?t=2296&postdays=0&postorder=asc&start=0

-->