PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיבה של קשת התהפכות - אתם חושבים שהוא יצא מזה חי ?

GodsFather
09-01-08, 15:14
http://www.youtube.com/watch?v=umNMMqFtNOE&feature=related

UNIX
09-01-08, 15:33
פאקקקקק
אני לא מבין איך הוא יצא מזה חי
אידיוט

six 4 life
09-01-08, 16:01
זה תוצאה של גיר אוטומט על מנוע עם מומנט גדול, ברכב נעול קדימה אחורה מצומג עם צמיגים גבוהים מהאדמה, ונהג לא ממש זהיר, במכשול שדורש זהירות רבה כשמדובר ברכב כזה ( כל הנתונים שצויינו + משקל גבוה מהאדמה).

GodsFather
09-01-08, 16:16
למה הרכב אשם שהנהג דביל ?

אם אתה לא יודע את המגבלות של הרכב שלך ואו את המגבלות נהיגה שלך , אל תתפלא שתגמור על הגג.

יותר מזה , אם אתה יודע את המגבלות ולא מאבטח את עצמך נכון , גם כאן תפגוש את הגג במהרה ולא תהיה בהכרה לזמן רב :twisted:

six 4 life
09-01-08, 16:21
אם היה ידני היתה אפשרות לנטרל את המנוע מרכבת הכח ע"י לחיצה על הקלאץ'
עם אוטומט המצב בפועל שונה- אתה אולי יכול לעצור ברגע שאתה מרגיש שהרכב נוטה לאחור, אבל לא תוכל להחזירו אחורה ולהוריד את הפרונט חזרה לאחיזה, כמו שלחיצה על הקלאץ' תחזיר אותו ברגע שלחצת

עם אוטומט המנוע כל הזמן מושך, הברקס רק מונע ממנו לעשות את זה, ובמצב חירום שכזה שהחרטום מתרומם, באוטומט קשה לצאת מהתהפכות אחורה... בידני עד יש סיכוי עם קלאץ'.

דעתי בלבד.......

Viper
09-01-08, 17:13
לדחוף את ידית ההילוכים מ-D ל-N לא תיתן את אותו הפתרון?
רק שנדרשת זריזות יד ולא רגל...

אריה פאהן
09-01-08, 20:40
הרכבים דומים, מזל שהנהג לא,,, :p (צילום- ניצן אביבי מגזין אוטו )

http://www.auto.co.il/Content/Articles/ArticlesPics/IMG_1271%20800.jpg

Viper
09-01-08, 21:17
אכן תמונה יפה! :-P
והרכבים, אכן דומים, אבל השיפוע לא כ"כ... וכנראה שבאמת גם הנהג... :grin:

נמרוד
09-01-08, 22:19
לדחוף את ידית ההילוכים מ-D ל-N לא תיתן את אותו הפתרון?
רק שנדרשת זריזות יד ולא רגל...

למה לN, אם אפשר ישר לR, וזה אפילו יכול להיות יותר מהיר מאשר בגיר ידני. הכל עניין של מיומנות. רואים את הצלות כאלו המון בסרטונים של rock crawling תחרותי.

OFF-RoaD
09-01-08, 22:47
בד"כ לN צריך רק לתת מכה לידית. R דורש לחיצה על הכפתור. הרבה יותר קל להכניס לניוטרל ולתת לגרביטציה לעשות את השאר.

Viper
09-01-08, 23:12
בד"כ לN צריך רק לתת מכה לידית. R דורש לחיצה על הכפתור. הרבה יותר קל להכניס לניוטרל ולתת לגרביטציה לעשות את השאר.

בדיוק...
וגם רציתי לתת השוואה למצב של קלאצ' לחוץ כפי שצוין כאן באחת התגובות...
אבל בהחלט אפשרי (אם זריזים מספיק) להכניס ל-R. (וכמובן לא להתבלבל ולהכניס ל-P...) :shock:

דרור ברלי
10-01-08, 23:01
כן, בטח. חכמים גדולים בתיאוריה, על המקלדת.

נראה אתכם משלבים N או R בזריזות עם בורר הילוכים אמריקאי הנפוץ, זה שעל מוט ההגה... או אפילו בשיפטר-ריצפה אפטרמרקט. כזה נוצץ ויפה עם הניצרה והגרמושקה וכל היתר.

GodsFather
11-01-08, 08:43
קודם תביא לי כזה אוטו שאני אוכל להפוך בלי לפחד על הכיס, אני אדאג להראות לך איך משלבים :grin:

מאיר רוטברג
11-01-08, 11:05
כן, בטח. חכמים גדולים בתיאוריה, על המקלדת.

נראה אתכם משלבים N או R בזריזות עם בורר הילוכים אמריקאי הנפוץ, זה שעל מוט ההגה... או אפילו בשיפטר-ריצפה אפטרמרקט. כזה נוצץ ויפה עם הניצרה והגרמושקה וכל היתר.
בהחלט מילים בסלע

-->