PDA

צפייה בגרסה מלאה : המשך ייעוץ בדיקה של טרופר בנזין

סידני
10-01-08, 18:51
תודה לכל מי שייעץ לי, אני כרגע מתביית על כוון של טרופר בנזין.
ראיתי היום אחד שמצא חן בעיני וכחלק מהבדיקה אני אבדוק הסטוריית טיפולים כי הבנתי שהוא טופל ב UMI

מעבר לזה, השאלה היא איך בודקים את הרכב בצורה יעילה?
יעילה הכוונה - שהמכון יהיה מומחה לג'יפים, ושתוצאות הבדיקה ישקפו את מה שבאמת צריך לתקן ברכב ולא כסת"ח של המכון.
ואחר כך, איך מעריכים עלויות תיקון של ליקויים? הכוונה לעלויות אמיתיות לתיקון מה שדרוש ולא כל מיני עלויות מנופחות...
אני יודע שהנושא נטחן פה, אבל הבנתי בעיקר שאי אפשר לסמוך על מכונים "רגילים" ושיש אחד בשם 4x4 שהבדיקה שלו לא ממש אמינה. גם ראיתי כל מיני שרשורים על תוצאות בדיקה שאי אפשר להבין מהם כלום ואי אפשר להפריד בין עיקר לטפל

יש טעם לקחת למוסך מומחה איסוזו? מישהו יכול להמליץ לי על מקום?

שוב תודה על כל העצות, מקווה שבקרוב מאוד אני אצטרף למועדון :lol:

סידני

גיא
10-01-08, 21:23
יש לך בעיה סידני.

מה שאני הייתי עושה. ...

לוקח את המכונית למכון בדיקה רגיל.

שיבדקו שהשלדה ישרה.
הצלבות ומתיחות וכל מה שהם בודקים ....

שיבדקו מנוע, לא רעשים ובלי אלא קומפרסיה. שיהיו כל הבוכנות בעלות ערך דומה או זהה.

זה לדעתי ( ואני ממש לא מומחה !!! )

הדבר היחיד שאפשר לנצל מהמכונים.

כל השאר, לבד. קרא לך את ההודעות הרלונטיות בפורומים. יש פה מספיק כאלו. על איך לבדוק לבד רכב שטח.

אם אתה בחיפה אני מוכן לאחר תיאום לנסות לעזור לך עם זה.
שוב, אני לא מומחה ובטח לא תקבל אחריות. לא ממני ולא מאף אחד. אבל להראות לך מה אמור להיות ואיפה לחפש את זה. כל אדם בעל נסיון יוכל לעזור לך.

יותר מזה ... סע על 5 רכבים דומים לנסיעת מבחן, לדעתי זה אמור לתת לך ממוצע של איך כזה רכב אמור להרגיש.

אחד יהיה יותר חזק ואחד פחות. אחד יתן עשן ואחר לא. אחד יהיה יותר רך ומתנדנד והשני לא וכן הלאה. אתה אמור לקבל תחושה בתחת של איך כזה רכב אמור להרגיש.

בהצלחה.

נמרוד
11-01-08, 08:18
אין טעם ללכת למכון בדיקה. יש טעם להתאמץ כבר עכשיו ולמצוא מוסך טוב ואמין באזור המגורים שלך - הרי תצטרך אותו בכל מקרה כנראה. אז שיבדוק לך גם את הרכב לפני. כתוב מאיפה אתה בארץ ותוכל לקבל המלצות.

סידני
11-01-08, 10:38
זוהי בדיוק ההתלבטות, אם אני הולך למכון זה רק כדי לבדוק את השאסי וכדי לדעת עם יש נזקים גדולים ברכב

אני מת"א, קראתי כאן בפורום שיש מוסך מעולה בהוד השרון (סרג'יו ממוסך מצרת) זה קצת רחוק לי אבל אם הוא הכי מומלץ באיזור אז זה שווה את זה

בכל מקרה אני בודק הסטורייה במוסך UMI

סידני

סידני
11-01-08, 10:39
אה, ואם כבר מכון, מי מומלץ באיזור המרכז חוץ מ 4x4?

tooshey
11-01-08, 18:21
שלום סידני
יש לי טרופר בנזין 96.אם ימצא חן בעיניך,לא אכפת לי למכור.
תבוא תתרשם ותקבל טיפים מה בודקים ואיך.
אני חצי שעה מת"א.
אפשר ורצוי בשבת.
054-4517924
בברכה,טושי

-->