PDA

צפייה בגרסה מלאה : היילקס, ההבדלים בין הדגמים..

moshe 426
11-01-08, 14:51
אני עומד לפני קניה של רכב, התקציב הוא סביב ה 30K-40K כמובן שאני צריך טנדר שיהיה כרכב של העסק שאני מקים.
בגלל שהכל עוד בחיתולים, אני לא רוצה לרוץ ולהשקיע יותר מזה על רכב, ואני צריך אותו לעבודה בעיקר (שדורשת לעיתים תכופות נסיעה בשטח) ולשבתות - טיולים בכיף, לא אתגרי עבירות מטורפים, ועבירות משביעת רצון בחול.

יש לי נסיון עם ההיילקס, מאוסטרליה, ואני מאד אוהב את הרכב, הבעיה היא שפה בארץ המחירים שלו מטורפים.

ראיתי במחירון לוי יצחק שיש הבדליםשל כ 20 אלף שקל בין דגמי ה TOP דאבל קאבינה 4X4 לבין דאבל קבינה רגיל.
התוספות ב "רגיל" היקר יותר, שמפרט מחירון לוי יצחק הן מזגן ו HILO, שאין לי ממש מושג מה זה. ולמה צריך לשלם על זה עוד 20 אלף שקל?

אז אם מישהו יכול לתת לי איזה כיוון ולעשות לי סדר בדגמים- אני אשמח.
אני מדבר על שנתונים סביב ה 95-97, שכן לשם התקציב שלי מתאים.

חוץ מזה, מישהו העלה לי את רעיון ה טאטא טלקוליין, שיהיה רכב בן 6-7 שנים, עם חמישית ממספר הקילומטרים של ההילקס, ושמעתי משהו על מנוע מרצדס? יכול להיות? - והכל בפחות מחצי מחיר של היילקס 95..
הרצתי קצת חיפוש פה באתר ובכלל ברשת, ומצאתי איזושהי בעיה בצינורות המים, שאני לא מחשיב כבעיה, כי לא אכפת לי להחליף אותם כל חצי שנה כטיפול מונע, אבל..

האם למישהו פה יש נסיון עם ההודים?
האם הודי שכזה ייתן לי מענה לצרכי?
האם, ואני מניח שכך יהיה- תהיה לי בעיה כשארצה למכור, אם העסק יצליח, ולהשתדרג.. ?

אני די נעול על ההילקס, לא אכפת לי להתפשר על הדגמים ללא הטורבו..
אבל משום מה רכב עם שנתון גבוה ב 6 שנים, וחמישית ממספר הקילומטרים, פתאום גורם לי להתבלבל..

ובכל מקרה, אם מישהו מוכן לשפוך לי אור על עלויות אחזקה פה בארץ של ההיילקס, ותצרוכת דלק ממוצעת (כביש בלבד לצורך העניין) לרקע כללי- אהיה אסיר תודה.

שתהיה שבת שלום לכולם

משה

tooshey
11-01-08, 15:27
משה
מי שהמליץ לך על טאטא או שונא אותך או אידיוט.
בכל מקרה,תתעלם.

לגבי היילקס,יש המון מידע באתר.
קרא,סנן ותסיק מסקנות.

דעתי האישית (אחרי שהיו לי 5 היילקס),אם אתה לא מתכוון לבנות רכב עבירות,ולא "חייב" סרן חי מקדימה,כל יפני אחר יספק את הסחורה,בהרבה פחות כסף.

אתה מוזמן להתקשר,054-4517924

בברכה,טושי

moshe 426
11-01-08, 15:49
דעתי האישית (אחרי שהיו לי 5 היילקס),אם אתה לא מתכוון לבנות רכב עבירות,ולא "חייב" סרן חי מקדימה,כל יפני אחר יספק את הסחורה,בהרבה פחות כסף.
י

אני צריך, וזה שיקול מכריע- אמינות, וצריכת דלק נמוכה.

איסוזו איפון, לא משהו בצריכת דלק, גם אם עמיד.. (אבל לא כמו ההילקס)
ואת האחרים איני מכיר..

איזה עוד אופציות עומדות לפני?

תודה!

ד ו ר ו ן
11-01-08, 16:40
היו לנו גם דמי TOP וגם "רגיל" בשנתונים המוזכרים,
לפי מה שאני זוכר ההבדל היה בכיסאות המתכווננים בדגם TOP (שאפשר היה לשדרג גם ברכבים הרגילים-אצלי יש כיסאות כאלו בדגם 97 "רגיל" בצורה מקורית ללא שדרוג מאוחר), בחלונות חשמל שלפי הגימור חלקם לפחות הותקנו בארץ, סוג של תא כפפות בדלת,תאורה בדלת כשפותחים אותה ומדבקות חיצונות כדי שכולם יראו שיש לך דגם TOP..

מזגן יש לכל הדגמים,תא הכפפות לא שווה שקל נוסף ובטח המנורה בדלת.
הכיסא אמנם טוב בהרבה אבל לא שווה 20K הפרש במחיר, דגמי 98 והלאה הגיעו כולם עם הכיסא המתכוונן.

מה שלא מסתדר לי זה המחירון,
אתה מציין שהתקציב הוא 30-40K אבל המחירון והמחירים של דגמי 4X4 שבו הם נמכרים הוא כמעט כפול בשנתונים האלו.
יש סיכוי שהסתכלת על מחירון 2X4?

-->